Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 28.
    Odo
    -

Як Ви заробили свої перші у житті гроші?

Розказуємо

меломанка

Re: Як Ви заробили свої перші у житті гроші?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Розказуємо
    на 4-м курсе учёбы в универе,параллельно(неделю работала-неделю училась) работала менеджером
    банка по потребительскому кредитованию населения.
    получалась существенная добавка к стипендии
    змія болотяна ОЧКОва

Одо, а як щодо почати з власного прикладу?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Одо, а як щодо почати з власного прикладу?
    Та будь ласка.
    Якось я задовбав свою матусю проханнями щось мені купити і вона сказала, що я можу заробити собі на це сам, у неї є якісь знайомі і вона може мене влаштувати попрацювати на канікулах. Я тоді саме закінчив 6-у клясу середньої школи. Між Ивонченцями та Автоагрегатним (здається) заводом був такий радгосп "Дєкоратівниє растєнія", мені одразу ця назвочка не сподобалася. Певного дня я з’явився, до того радгоспу, отримав ножиці для підстригання нижніх гілок саджанців дерев і заходився працювати.

Виходило приблизно так: 100 підстрижених саджанців = 80 копійок. Достригши десь 50-го саджанця надвечір, я зрозумів що у світі порушені якісь ґлобальні співвідношення витрат людських сил та грошового еквіваленту. Мене можна зрозуміти — руки мої з незвички вкрилися пухирями і навіть торкатися ножиць було боляче. Проте, перемагаючи біль та відразу до світової несправдливости я таки справно ходив на цю роботу ще кілька днів і щовечора ретельно підраховував скільки ж я заробив. Наприкінці тижня, я вирішив, що досить і треба вже і зарплатню отримати.

Кілька моїх спроб знайти когось у "штаб-квартирі" наштовхнулися на глухе нерозуміння ситуації, тоді був покликаний тато і накручений по дорозі моїми міркуваннями, щодо світової несправедливости. До нього у "штабі" поставилися з більшою зацікавленістю, пофліртувавши трохи з секретаркою, він дізнався, що каса сьогодні не працює, але зважаючи на урочистість моменту (перші зароблені гроші) ця пані — шість чи п’ять, чесно зароблених тяжкою працею, карбованців, люб’язно погодилася нам відшкодувати зі свого гаманця, а сама потім пообіцяла отримати їх за мене з каси. Отак
    Завсідник

Ну если в теме говорится, вобще как самий первый раз заработал, то когда был маленький, я читал, и за страницу давали 10 копеек )) так я собирал денежки))
    part of me

З того, що пам'ятаю - продавав домашні квіти на першому поверсі в ЦУМі в Полтаві. Кожного ранку до відкриття ЦУМу приходив туди, виносив квіти зі складу, поливав і продавав.
    Вистачало на морозиво і ще щось в день.
    Гуру

А я на выпускное платье 9 кл. зарабатывала шитьем - помогала соседке шить крутые платья и кофточки для продажи в ЦУМ. И вышивала бисером.Проработала недели две. В день зарабатывала по 10-15 рублей! Крутые деньги тогда были! А в 10-11 кл. работала в школьном кооперативе - шили для деток одежду.
    Пророк

А я совершенно банально - подсобником на стройке...
    Постійний відвідувач

це було в класі десятому. зробила заочнику контрольну з англійської. 30 гривень. витратила на книжку Манілова "Учись акомпанировать на гитаре".
    Пророк

в 9 классе, у папы на фирме, на обьекте сбивал плитку за 20 гривен в день, как шас помню плитка - зараза, держалась на удивление крепко:) шас правда на эти деньги и пива то не по пить, а тогда чуствовал себя довольно обеспеченным человеком
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы