Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 16 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 158.
    Філософф

Хто на новенького? Вжик-вжик, винось готовенького або про тверезий образ життя

Ні для кого не секрет що нажаль алкоголь дуже міцно врізався в життя нашої молоді.Тим більш негативно це позначається на людях що прагнуться вести твенрезий спосіб життя(таких як я).
    Закликаю всіх людей що не вживають спиртне з цього форуму і/або можуть і хочуть провести вільний час без випивки(зокрема погляти) написати мені в приватні повідомлення і/або на аську номер 354134154.
    Поспілкуємось,маю надію подружимось і визначимо час зустрічі(прогулянки)

Гуру

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Ні для кого не секрет що нажаль тверезий спобіб життя міцно врізається в життя нашої молоді. Тим більш негативно це позначається на людях що прагнуться стати алкоголіками (таких як я).
    Закликаю всіх людей, що вживають спиртне з цього форуму і/або можуть і хочуть провести вільний час у п"янці та угарі, (зокрема погуляти у кабаках міста, барах, пабах) написати мені в приватні повідомлення і/або на аську номер такий-то.
    Поспілкуємось, маю надію подружимось і визначимо час зустрічі (прогулянки).

:)
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

нэ, ну ви таке бачили!!!!!!
    Ктулха, тобі шо нас алкаголіків-імправізаторів мало?)))))) і вапше - за здоровий спосіб життя боротися нада.
    тільки от мені здається, шо тільки прогулянкою, шановний Коновалець, мало кого зацікавиш. треба шось кріатівніньке)))))))))
    Гуру

aneisha, та то я так, бо ж не вживаю, в мене на це діло алергія :)
    Креатівненьке - це якщо півлітри в особистість, тоді і я за тверезу прогулянку!
    2.0

Ктулху, чілавег сурйозно, а ти прям так зразу! Царь- батюшка, тушки чілавечьі разні бувають, є спиртовані, є не дуже... Мене просто так завше приколює категоричність "трєзвенніків" - а шо коли інші будуть настільки відрізнятися інтересами, що капєц... але то таке. хотять люди так тусіть - хай... у нас тож клюб специфічєскій...
    Гуру

Вибачте, не вбивайте будь ласка, я вам ще в нагоді стану - їстиму ваш моск! Видаляюся :)
    Філософф

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    нэ, ну ви таке бачили!!!!!!
    тільки от мені здається, шо тільки прогулянкою, шановний Коновалець, мало кого зацікавиш. треба шось кріатівніньке)))))))))
    Ви пишіть на асю там все і обговоримо що де і коли.
    Бо реал так дістало що люди вже на вулицю вийти поспілкуватись бещз пляшки пива не можуть
    2.0

Ктулху, живи нам на щастя, а врагам наперекір! Ти ж казав мій моск не їстимеш, тіпа я тож колись пригожуся... а давайте замутім сабж? ну тіпа тусня там все таке... а то шось глухо...
    змія болотяна ОЧКОва

Ктулха, ізвіняєм. Моцк буде вільний у п"ятницю, так шо з обідом тобі доведеться почекать))))

Коновалець, запитання до Вас. Ви цікавитесь виключно непитущими, а справді. як щодо спільності інтересів ітд? чи це для Вас не важливо? і що означає "просто адекватні"?
    2.0

Коновалець, нє, без пива - це не до нас. ми розвиваємо культуру пітія і художній алкоголізм. Просто пить тре з умом, а не нажираться. Хоча іноді і нажраться мона... шоб з утра зрозуміти, що вчора було не так вже й погано в порівнянні з ранком але то таке... я вас образити не хочу. кожен робить власний вибір...
+ Ответить в теме
Страница 1 из 16 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя