Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 16
Показано с 81 по 90 из 158.
    Odo
    -

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Одо, от Ви зараз захищаєте пана коновальця і дорікаєте нам ти, що ми на нього скопом навалились (я одразу прошу вибачення у всіх за, можливо різкий тон - дуже вже настрій пафнюжний). і винні виходить в тому, шо маємо в дечому схожі думки? спільність інтересів так скать. Ви ж, мені просто цікаво, стали на бік ображеного просто патамушо він адин, чи того шо теж вважаєте нас закомплексованими мудаками?
    Про це я вже писав:
    Друга фаза:
    З’являється пара-трійка досвідчених завсідників, що добре розуміється на тому, що дозволено на цьому форумі, а що — ні. Вона починає "по-доброму" кпити зі слабких місць у дописах новачка.

Третя фаза (пастка):
    Новачок, що ніц такого не очікував і вважав свої ідеї цілком невинними і сумирними, що аж ніяк не заслуговують на таку реакцію з боку оточуючих починає нервуватися (часом йому може просто знести дах) і починає робити помилки одну за одною, відповідає зухвало, конфліктно, лається забуваючи про форумний етикет та правила. Все, він у пастці.
    якшо друге - то позиція аргументована. якшо переше - якось воно так, та не так. ага, внатурі некрасіво палучілось. ну паржали, ну прастітє. тільки ж, тема у теревенях - раз. два, і справді ніхто нікого не ображав. я, напрклад і на думці не мала. патамушо пить чи не пить для мене питання не стоїть - хочу питиму сочок. хочу - загуляю так шо дерева гнутимуться. а проблема непитущості лежить навіть не у ідеології тверезості, а у цікавості спілкування.
    Я вже пояснив чому, мені повторитися? Проблема не в образах, а у тих огидних ловах, що тут щоразу влаштовуються на необачного новоприбулого новачка.

змія болотяна ОЧКОва

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

ми говоримо на різних мовах. Лови на новачків ніхто не влаштовує. є дві, три, п"ять, сто п2ятдесят думок. вони різні. починається діалог, конфронтація, конфлікт....

повторю запитання.
    Ви ж, мені просто цікаво, стали на бік ображеного просто патамушо він адин, чи того шо теж вважаєте нас закомплексованими мудаками?
    отримана відповідь " входить Гамлєт" не задовольняє.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, а ви не задумувалися, що "совковість" стосується спільності інтересів? ми бачилися "кагалом", і пили разом. і я можу зрозуміти, що оте "ДІБІЛИ" конкретна така образа для нашої спільноти. та ви того не бачие! торочите про стадний інстинкт, і захищаєте лузерів. знаєте, мабуть варто тему забєцати про культуру пиття, мо й зроблю таке. я сперечаюся особисто з тими чия думка суперечить моїй, але переконувати, якщо в людини усталений погляд на речі - нафік. інша справа - вистібати. якщо маєш стьоб у відповідь - то буде про що поговорити, а якщо людина нахохлилася, пукнула в твою сторону, то шо з нею візьмеш...
    Ага, він значить Вас "дибілами", а Ви його тихенько так інтелігентно і головне вчасно "лузером". Ну Ви ж розумна людина, отже все розумієте, але неясно навіщо прикидаєтесь, що не розумієте?
    хочете ви того чи ні, форум це таки спільнота де сфомований власний "соціум" і правила. от ви захищаєте забавних звірушок, а потім тіки ті пукнуть в вашу сторону - виносите, сайентологу хто зауваги давав? не хтіли б - не виписали... це не обговорення дій адміністрації, а підтвердження того, що у всіх рило в пуху. і какашками всі кидаються. тіки колор фекалій різний.
    Ну, набираємося досвіду потроху, вчителі хороші є

ми говоримо на різних мовах. Лови на новачків ніхто не влаштовує. є дві, три, п"ять, сто п2ятдесят думок. вони різні. починається діалог, конфронтація, конфлікт....
    У тому-то і справа, що немає такої ситуації, є протистояння одного із загалом. Оце і бентежить. Бо один у такому розкладі однозначно набуває позитивних якостей, тоді, як загал виглядає просто табуном, що затопче будь-кого.
    повторю запитання. отримана відповідь " входить Гамлєт" не задовольняє.
    Даруйте, а звідки взялося таке припущення? Зі стелі?
    2.0

Odo, от да, ми такі демони, в нас ростуть роги і хвости. а ви як той Дон Кіхот - романтично кидаєтеся на вітряки. А їх в даній темі не було! от в чому прикол... от жеж, мишку вашу з наjобом згадую постійно...шо ж таке....

Одо, а хто каменску в чаті розносив? де та дєвучка тепер...ах каг жаль...все ок, просто не треба говорити, що ми засранці, а потім спокійно брати участь в загальних вакханаліях.
    Odo
    -

Odo, от да, ми такі демони, в нас ростуть роги і хвости. а ви як той Дон Кіхот - романтично кидаєтеся на вітряки. А їх в даній темі не було! от в чому прикол... от жеж, мишку вашу з наjобом згадую постійно...шо ж таке....
    Коли звернутися до першоджерела, то Дон Кіхот кидався не на вітряки, а на ворогів, котрих він побачив у вітряках, тому тема про "їх в даній темі не було" нерозкрита, це по-перше. По-друге: щодо не було, то звісно все це нам примарилося і тема з діянетиком і з Коновальцем і з пікапером. І знаєте у чому прикол, що коли отак людину лупити щоразу по голові за якісь ляпи, то вона просто припинить з Вами сперечатися і думати, бо думалка пошкодиться, тоді уявляєте яка краса буде: тільки сильні пануватимуть, що не падають і що їх відповідно не штовхають. А скільки думок буде, яке розмаїття. Бо ж слабкі нарешті заткнуться і так слабенько тільки підтявкуватимуть сильним инколи. Краса, еге?
    змія болотяна ОЧКОва

припущення про Гамлєта, то не припущення - то цитата. а звыдки взялося запитання, то вже мої проблеми.
    з Ваших же слів,Одо, роблю висновок, що люди, які мають щось спільне - табун. ок? як забажаєте.
    Каменскую пам"ятаєте? Ви теж були частиною табуна, який над нею тупо ржав, а не посміхався, як це було в даному випадку.
    Odo
    -

Одо, а хто каменску в чаті розносив? де та дєвучка тепер...ах каг жаль...все ок, просто не треба говорити, що ми засранці, а потім спокійно брати участь в загальних вакханаліях.
    І чим же я її таким розніс? Тим, що процитував у колоритних фразах і назвав це діямантом? Не смішіть. А щодо вакханалій, це Ви дотепно, щось у цьому є

припущення про Гамлєта, то не припущення - то цитата. а звыдки взялося запитання, то вже мої проблеми.
    Я теж нічо не зрозумів де Ви його взяли і з чого?
    з Ваших же слів,Одо, роблю висновок, що люди, які мають щось спільне - табун. ок? як забажаєте.
    Спільники стають табуном, коли особистість зникає у тій спільности і коли заради спільноти можуть затоптати кого завгодно, оце і є табун. А коли б мені байдуже було до Вас, то я би тут не розпинався і не витрачав свій час на це.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ага, він значить Вас "дибілами", а Ви його тихенько так інтелігентно і головне вчасно "лузером".
    так а це ціпна реакція - не назвавби він нас дебилами, а сам би посміхнувся з дописів, то і ми би на нього не накинулись. а так якщо людина не зрозуміла того, про що писали, образилась, й ще чого більшого перша напала із образами, то які ще питання можуть бути?
    змія болотяна ОЧКОва

ладно, з запитанням проїхали. я задаючи його знала, що відповіді не буде.

я не помічала жодного разу зникнення своєї особистості у табуні. вона, як хатка равликова - усігда са мной.
    Цікаво, чим же ми такі гидкі і ніхароші заслужили Вашої небайдужості?))))))))
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    І знаєте у чому прикол, що коли отак людину лупити щоразу по голові за якісь ляпи, то вона просто припинить з Вами сперечатися і думати, бо думалка пошкодиться, тоді уявляєте яка краса буде: тільки сильні пануватимуть, що не падають і що їх відповідно не штовхають. А скільки думок буде, яке розмаїття. Бо ж слабкі нарешті заткнуться і так слабенько тільки підтявкуватимуть сильним инколи. Краса, еге?
    так хай хто слабший вчиться, розвиватись же якось потрібно, а як як не на своїх же помилках. а серед людей як і серед тварин - хто сильніший, той виживає, той на коні. чи я не прав?
+ Ответить в теме
Страница 9 из 16