Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 16
Показано с 71 по 80 из 158.
    Odo
    -

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ага, але чомусь я не опускалася до викриків "Ти ідіот і нє тібе ражать" чи шось подібне. Як думаєте, таке кожному по силам?
    Як на мене, далеко не кожному. Всі люди дуже різні, і необов’язково людина, що зірвалася є поганою. Я зустрічав багато нервових людей, що потім виявлялися надзвичайно розумними, цікавими і навіть вихованими, просто, знову ж таки — всі дуже різні.

Ответ Сообщение от Kach Посмотреть сообщение
    а Вам, пане, все одно, коли обзиваються не зовсім корректиними виразами???
    Ні, не все одно, але я також звертаю увагу на контекст, у якому це сталося.
    а також у вас немає ніяких інтересів? чи, можливо, я щось не розумію у вашому доріканні????
    Я просто дуже не люблю, коли мене зараховують до якогось незрозумілого мені загалу без жодної моєї на те згоди.

Гуру

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

[B]Чесно кажучи, мені здається, що ваша зацикленність на пошуках "тверезості" має дуже глибоке й старе підгрунття з вашого минулого. Можливо, колись ви багато пили, від чого страждали, але не могли кинути цю пагубну звичку, і потім, коли стали на шлях праведний, одна тільки згадка про алкоголь викликає у вас нервові зриви., а можливо вам і зараз хочеться випити, але по якимсь невідомим причинам, вам цього неможна робити, от і біситесь. Але, повторюсь, все це не дає Вам права ображати нас. Тому добряче думайте перед тим, як писати нецензурні слова!
    Еще следует учесть (приплюсовать) тот фактор, что автор подвержен большему риску алкоголизма ввиду специфического окружения. И шероховатой манерой восприятия действительности.
    ри?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Як на мене, далеко не кожному. Всі люди дуже різні, і необов’язково людина, що зірвалася є поганою. Я зустрічав багато нервових людей, що потім виявлялися надзвичайно розумними, цікавими і навіть вихованими, просто, знову ж таки — всі дуже різні.
    А як на мене, то кожному. Просто одні люди знаходять потрібні слова, щоб "приборкати нальотчиків", а інші ображають відверто.
    Тема алкоголізму повністю розкрита!
    Odo
    -

Kach, він чувака захищає, бо ви всі на нього налетіли)))
    Да как ви маглі, свінтуси?!
    Щось у цьому є поганого? Як на мене, краще захищати одного, ніж приєднуватися до тих, хто цілим кагалом цього бідолаху лупцює. Велика доблесть закидати цілим форумом "какашками" одного та ще й недосвідченого новачка, чи не так?
    ри?

Щось у цьому є поганого? Як на мене, краще захищати одного, ніж приєднуватися до тих, хто цілим кагалом цього бідолаху лупцює. Велика доблесть закидати цілим форумом "какашками" одного та ще й недосвідченого новачка, чи не так?
    Краще захищати, просто шоб захищати, чи захищати тому, що вважаєте так, як і пан-автор?
    Odo
    -

А як на мене, то кожному. Просто одні люди знаходять потрібні слова, щоб "приборкати нальотчиків", а інші ображають відверто. Я пам’ятаю, як колись порадила вдаритися головою об стіну Сему, бо він ніс страшенну нісенітницю. Не ображала, а порадила, і як на мене - порада була вчасною
    А це ні разу не образа, еге?

Краще захищати, просто шоб захищати, чи захищати тому, що вважаєте так, як і пан-автор?
    Коли я бачу таке "дійство" майже щомісяця на цьому форумі, мені вже байдуже про що власне пише автор про діянетику, тверезість, пікап тощо. Хочеться просто, щоб не було цієї огидної муругої совкової одностайности. Щоб таки з’являлися у людей хоч инколи сумніви у своїй правоті і різність думок.
    ри?

А це ні разу не образа, еге?
    Нє, то не образа, то порада, якою на той час варто було скористатися (ІМХО), шоб почати думати, а не просто ляпати бозна-що.

Коли я бачу таке "дійство" майже щомісяця на цьому форумі, мені вже байдуже про що власне пише автор про діянетику, тверезість, пікап тощо. Хочеться просто, щоб не було цієї огидної муругої совкової одностайности. Щоб таки з’являлися у людей хоч инколи сумніви у своїй правоті і різність думок.
    От бачите, Вам байдуже.
    До речі, різність думок є - я ж все таки непитуща, але з цим молодиком зустрічатися бажання не маю. І назагал не тому, що він когось ображає, бо ті хтось самі за себе постояти можу. А тому, що я його не знаю, і мені нема про що з ним розмовляти, окрім як про те, що я "Фу не люблю пива, бо воно мені смердить".
    змія болотяна ОЧКОва

Одо, от Ви зараз захищаєте пана коновальця і дорікаєте нам ти, що ми на нього скопом навалились (я одразу прошу вибачення у всіх за, можливо різкий тон - дуже вже настрій пафнюжний). і винні виходить в тому, шо маємо в дечому схожі думки? спільність інтересів так скать. Ви ж, мені просто цікаво, стали на бік ображеного просто патамушо він адин, чи того шо теж вважаєте нас закомплексованими мудаками? якшо друге - то позиція аргументована. якшо переше - якось воно так, та не так.
    ага, внатурі некрасіво палучілось. ну паржали, ну прастітє. тільки ж, тема у теревенях - раз. два, і справді ніхто нікого не ображав. я, напрклад і на думці не мала. патамушо пить чи не пить для мене питання не стоїть - хочу питиму сочок. хочу - загуляю так шо дерева гнутимуться.
    а проблема непитущості лежить навіть не у ідеології тверезості, а у цікавості спілкування.
    Odo
    -

Нє, то не образа, то порада, якою на той час варто було скористатися (ІМХО), шоб почати думати, а не просто ляпати бозна-що.
    От бачите для Вас не образа, а для когось образа. Себе виправдати дуже легко і приємно, а як щодо зрозуміти иншого?
    От бачите, Вам байдуже. До речі, різність думок є - я ж все таки непитуща
    Тому і байдуже, що різниця у думках, коли і є, то роздивитися у таких "побиванках", як от поточна мінімальна. І головне для більшости не розуміння иншого, а мисливський вигук: "Ату його!".
    але з цим молодиком зустрічатися бажання не маю. І назагал не тому, що він когось ображає, бо ті хтось самі за себе постояти можу. А тому, що я його не знаю, і мені нема про що з ним розмовляти, окрім як про те, що я "Фу не люблю пива, бо воно мені смердить".
    Я не пишу про зустрічі, я пишу про відсутність бажання у людей розуміти і чути одне одного.
    2.0

Odo, а ви не задумувалися, що "совковість" стосується спільності інтересів? ми бачилися "кагалом", і пили разом. і я можу зрозуміти, що оте "ДІБІЛИ" конкретна така образа для нашої спільноти. та ви того не бачие! торочите про стадний інстинкт, і захищаєте лузерів. знаєте, мабуть варто тему забєцати про культуру пиття, мо й зроблю таке. я сперечаюся особисто з тими чия думка суперечить моїй, але переконувати, якщо в людини усталений погляд на речі - нафік. інша справа - вистібати. якщо маєш стьоб у відповідь - то буде про що поговорити, а якщо людина нахохлилася, пукнула в твою сторону, то шо з нею візьмеш...
    хочете ви того чи ні, форум це таки спільнота де сфомований власний "соціум" і правила. от ви захищаєте забавних звірушок, а потім тіки ті пукнуть в вашу сторону - виносите, сайентологу хто зауваги давав? не хтіли б - не виписали... це не обговорення дій адміністрації, а підтвердження того, що у всіх рило в пуху. і какашками всі кидаються. тіки колор фекалій різний.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 16