Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 16
Показано с 61 по 70 из 158.
    Постійний відвідувач

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Вельмишановний, товаришу Коновалець!

ідеї ваші стосовно тверезості в нашому суспільстві, та намагання познайомитись з людьми "тверезими" - цілком пристойні та чисті. Але здається мені, що ви трішки "перебділи" з поняттями тверезість та алкоголізм, думається, що для вас людина непитуща - не та, що не п"є, а та що не п"є, та й ще й яро висміює та щиро ненавидить людей питущих (це видно з ваших висловлювань).

Але які б погляди на життя у вас не були, я попросив би бути більш обережним та обачним в своїх висловлюваннях!!! Із усіх людей, що тут присутні ні один не називав вас такими образливими словами, які вживали ВИ в своїх звертаннях до НАС!!!
    Я не розумію чому, - чи то така зацикленність ваша на тверезому житті, чи то вас "понесло" від розчарування в оточуючому вас суспільстві. Але якщо ж вже прийшли в чужу хату як гість, то ведіть себе пристойно!

Усі ми, хто живе на цьому форумі, маємо свої інтереси, займаємось спортом, музикою, наукою і т. д., і усі ми чудово вміємо відпочивати, чи то з випивкою чи то без неї. Хто хоче, той п"є, хто не хоче - не п"є, і ніхто нікого не змушує, тому що у кожного є своя думка. Але той факт, що ми вживаємо алкоголь, не дає вам право ображати нашу честь та гідність. Якщо вас не влаштовує той контингент, що тут присутній, то шукайте інший ресурс, благо інтернет великий. Тільки я не зовсім розумію, ви шукаєте людей цікавих, з котрими можна цікаво провести час, та довідатись багато нового, чи ви шукаєте людей ТІЛЬКИ непитущих? З ваших слів виходить, що навіть, якщо людина дуже цікава, багато вміє та знає, але не проти алкоголю, то ця людина - дебіл???

Ви кажете, що ми вас образили, і насміхаємось над вашими ідеями? - уважно прочитайте усі наші пости, НІХТО не сказав на вас жодного образливого слова, якими ви поливали честь та гідність жителів цього форуму! Так от напрошується питання: "Хто тоді з нас неадекватний"??? Ми, котрі маємо почуття гумору, чи ви, котрий не в змозі зтриматись і дати достойні відповіді, окрім як писати, що тут одні дебіли та ідіоти? І ви нас вважаєте неадекватними??????
    Чесно кажучи, мені здається, що ваша зацикленність на пошуках "тверезості" має дуже глибоке й старе підгрунття з вашого минулого. Можливо, колись ви багато пили, від чого страждали, але не могли кинути цю пагубну звичку, і потім, коли стали на шлях праведний, одна тільки згадка про алкоголь викликає у вас нервові зриви., а можливо вам і зараз хочеться випити, але по якимсь невідомим причинам, вам цього неможна робити, от і біситесь. Але, повторюсь, все це не дає Вам права ображати нас. Тому добряче думайте перед тим, як писати нецензурні слова!

А стосовно відчуття гумору - в інтернеті є багато статей, як його розвинути, ну на самий крайній момент можна почитати Карнегі, можливо більше почнете людей розуміти. І все, що тут написано, - це не тупий гон, як ви виразились, а просто спілкування людей, що добре знають один одного, а якщо ви не "відчуваєте" цього колективу, то це вже ваша проблема! І за те, що наїхали на Раста за серп та молот - тримайте свою ненависть до режиму під своєю подушкою, кожна людина вольна вибирати сама, що їй подобається.

Ну, ви не розчаровуйтесь так сильно, я вірю, - ви ще знайдете тих невідомих "трезвиніків", котрих шукаєте! Все у вас вийде, головне вірити! ... і ЗАЛИШАТИСЬ ЛЮДИНОЮ!!! та ПОВАЖАТИ ДУМКИ ІНШИХ!!!

Odo
    -

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, ото ви в тему вивели, прально. які книжки, який моветон! не приколюйтеся! 21 сторіччя за вікном, діти в школі ржуть як коні з слів доблесть і відвага... а якщо думати, кого і що може образити...хм..на ображених воду возять і балкони падають. не вмре. люди в Гондурасі он голодають і нічо...
    Мені не про образи йшлося, а про те, що вважаю надзвичайно тривожною ознакою зміну гасла: "Один за всіх і всі за одного" на просто "Всі на одного". Це спрощення чи примітивізм?
    ри?

Офтоп:
    Пам’ятається, мене, новенку, у темі про наркотики і дітей ніхто не підтримав, окрім Нікельор, і то лиш через те, шо вона має такі ж переконання стосовно дітей і абортів. Не скажу точно, ліньки ритися, але напали на мене тоді нормально.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Kach Посмотреть сообщение
    Але які б погляди на життя у вас не були, я (та й усі інші жителі цього форуму)
    Усі ми, хто живе на цьому форумі, маємо ...
    Пане, кажіть лише за себе, добре?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Пам’ятається, мене, новенку, у темі про наркотики і дітей ніхто не підтримав, окрім Нікельор, і то лиш через те, шо вона має такі ж переконання стосовно дітей і абортів. Не скажу точно, ліньки ритися, але напали на мене тоді нормально.
    Ну от бачите і ви скуштували цієї гри. І я пам’ятаю дуже добре свої перші теми. Тому вже і склалася певна картина того, як саме це тут відбувається.
    2.0

Офтоп:
    laithemmer, от як я люблю говорити, ми не погані, ми просто інші.

а бачте, Лайта бахнули веслом, а вона он як прекрасно вижила! так шо за...сь! підтвердження теорії на практиці... чи це я вже не в ту тєму????
    Odo
    -

Чесно кажучи, мені здається, що ваша зацикленність на пошуках "тверезості" має дуже глибоке й старе підгрунття з вашого минулого. Можливо, колись ви багато пили, від чого страждали, але не могли кинути цю пагубну звичку, і потім, коли стали на шлях праведний, одна тільки згадка про алкоголь викликає у вас нервові зриви., а можливо вам і зараз хочеться випити, але по якимсь невідомим причинам, вам цього неможна робити, от і біситесь. Але, повторюсь, все це не дає Вам права ображати нас. Тому добряче думайте перед тим, як писати нецензурні слова!
    Ну ні разу не образливе припущення, тільки "онкоголіком" не назвали, ну і на тому Вам дяки.

А стосовно відчуття гумору - в інтернеті є багато статей, як його розвинути, ну на самий крайній момент можна почитати Карнегі, можливо більше почнете людей розуміти.
    А це просто класика безконфлікности. Браво! От уміють же люди нікого не назвавши "мудаком", все ж довести людині, що вона саме ним і є. А потім "праведно" так обуритися: "А я Вас ніяк не обзивав!". Теж хороша гра, бавимося далі?
    ри?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ну от бачите і ви скуштували цієї гри. І я пам’ятаю дуже добре свої перші теми. Тому вже і склалася певна картина того, як саме це тут відбувається.
    Ага, але чомусь я не опускалася до викриків "Ти ідіот і нє тібе ражать" чи шось подібне. Як думаєте, таке кожному по силам?
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Пане, кажіть лише за себе, добре?
    а Вам, пане, все одно, коли обзиваються не зовсім корректиними виразами??? а також у вас немає ніяких інтересів? чи, можливо, я щось не розумію у вашому доріканні????
    ри?

Kach, він чувака захищає, бо ви всі на нього налетіли)))
    Да как ви маглі, свінтуси?!
    Постійний відвідувач

так! - усім нальотчикам розійтись! - супротивника знищено, пора зайнятись наусщними справами!:)
+ Ответить в теме
Страница 7 из 16