Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 16
Показано с 51 по 60 из 158.
    2.0

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Odo, а ви порахуйте скільки разів "черговий новачок" обізвав нас дібілами і т.п. і досі йому навіть попередження ніхто не впаяв. От правда, Лайта не п"є, але і не має звички виставляти це як фетіш. Таке її переконання, а шукати принципіальних трезвенніків, які найчастіше рідкісні зануди - воно треба. Хоча якщо людина хоче - та будь ласка. Тіки припертися в чужий монастир зі своїм уставом, а потім ми винні! Почитайте уважно наприклад мої пости перші в темі. Де там наїзд? ткніть пальцем.

Постійний відвідувач

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Odo: никто его не загоняет, просто нормальная реакция на реакцию неадекватную.
    И вообще, складывается впечатление, что Коновальцю эта тема ох как наболела, раз так регирует, видно, тяжело нынче найти трезвенников-сторонников. ИМХО, начинать поиски действительно надо сначала с поисков общих интересов, а не спрашивать в лоб: "Так, пьешь или нет?!"
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, а ви порахуйте скільки разів "черговий новачок" обізвав нас дібілами і т.п. і досі йому навіть попередження ніхто не впаяв. От правда, Лайта не п"є, але і не має звички виставляти це як фетіш. Таке її переконання, а шукати принципіальних трезвенніків, які найчастіше рідкісні зануди - воно треба. Хоча якщо людина хоче - та будь ласка. Тіки припертися в чужий монастир зі своїм уставом, а потім ми винні! Почитайте уважно наприклад мої пости перші в темі. Де там наїзд? ткніть пальцем.
    Не хитруйте, пані nickeler, аби це був перший такий випадок, я би погодився з Вашими доводами, але це далеко не перший випадок, що наштовхує на думку, що існуючий підхід є невірним, бо чомусь вкотре підозріло однаково все закінчується.

Перша фаза:
    Новачок висловлює свої думки, робить якісь часто не надто обережні заклики (він наразі не підозрює чим це для нього обернеться).

Друга фаза:
    З’являється пара-трійка досвідчених завсідників, що добре розуміється на тому, що дозволено на цьому форумі, а що — ні. Вона починає "по-доброму" кпити зі слабких місць у дописах новачка.

Третя фаза (пастка):
    Новачок, що ніц такого не очікував і вважав свої ідеї цілком невинними і сумирними, що аж ніяк не заслуговують на таку реакцію з боку оточуючих починає нервуватися (часом йому може просто знести дах) і починає робити помилки одну за одною, відповідає зухвало, конфліктно, лається забуваючи про форумний етикет та правила. Все, він у пастці.

Четверта фаза:
    Ініціятивна група починає робити контрольні постріли у голову жертви, це може бути подальші кпини та флуд, але все у дозволених межах, бо ж досвідчені А саме цього бракує новачкам. І коли жертва остаточно зривається, лунає чемне і трохи (не надто) сором’язливе звернення ображених завсідників до адміністрації: "Та Ви ж самі подивіться, як він себе поводить, які слова каже, а ми ж хіба шо? Ми ж, тільки, як краще хотіли, і взагалі порівняйте, як ми пишемо". І адміністрація не може не погодитися і дає порушення "негіднику", що після цього зовсім скаженіє і починає кидатися на всіх, врешті решт його або банять, або він не витримує і під загальний веселий лемент навіки покидає цей сайт.

Упізнаємо? Чудова гра пані та панове! Мої оплески Вам...
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Що панове, чергового новачка заганяємо усім кодлом?
    ні, не заганяємо, - повчаємо:)))) не потрібно на колектив, в який прийшов, непристойностями гнати:)
    2.0

Odo, оце ви теж нас переконуєте чи себе? якби я назвала когось дібілом в злобному контексті ви б мені перший зауваження вліпили. А новачків жалієте. Что не убіваєт нас сегодня... Знаєте, на моє переконання слабаків треба добивати. І тоді вони або дадуть відсіч або самоліквідуються. Я знаю, шо ви до мене де в чому присікуєтеся, то не є таємницею. Але помітьте, не я сабж розвивати почала.
    Ну а людина, Коновалець, з того типажа що і сайентолог... обідився і нагадив на всіх. ясень красен, що ще пару випадів і може буть забанений.
    Винуваті, загадили тєму, але не по злому. А на наш флуд, який таки флуд і не більше, і ніяк не образа, гаспадін Коновалець шо сказав? не полініться, сторінка 2.
    Так шо не треба нас переконувати що ми злі і не виховані. Якби нас послали жартівливо, нічого б такого не було. А тут - я такий весь ахірєнний чувак, я такий весь не п"ю, а ви з мене іззіваєтеся...дібіли. Пісочницею не віддає? Дитсадочком? Нє..

ПиСИ: ніякого переходу на особистості. Я вам просто все називаю власними іменами.
    Гуру

Odo, реакция на юмор - оскорблением есть неадекват. Теплое с мягким не путайте.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Kach Посмотреть сообщение
    ні, не заганяємо, - повчаємо:)))) не потрібно на колектив, в який прийшов, непристойностями гнати:)
    Вчать не пострілами у голову, а вибачливим та доброзичливим ставленням. А колективними ловами лише відлякують людей.
    2.0

Odo, та хто на ню полював? ій бо! прийшла забавна звірушка і зразу на шипи. тю на ню!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Odo, реакция на юмор - оскорблением есть неадекват. Теплое с мягким не путайте.
    Це якраз саме та царина розуміння якої може різнитися надзвичайно. Для Вас це може бути найдотепніший і найсумирніший жарт, для когось — образа на все життя. Обережніше з такими речами.

Odo, оце ви теж нас переконуєте чи себе? якби я назвала когось дібілом в злобному контексті ви б мені перший зауваження вліпили. А новачків жалієте. Что не убіваєт нас сегодня... Знаєте, на моє переконання слабаків треба добивати. І тоді вони або дадуть відсіч або самоліквідуються. Я знаю, шо ви до мене де в чому присікуєтеся, то не є таємницею. Але помітьте, не я сабж розвивати почала.
    Ну а людина, Коновалець, з того типажа що і сайентолог... обідився і нагадив на всіх. ясень красен, що ще пару випадів і може буть забанений.
    Винуваті, загадили тєму, але не по злому. А на наш флуд, який таки флуд і не більше, і ніяк не образа, гаспадін Коновалець шо сказав? не полініться, сторінка 2.
    Так шо не треба нас переконувати що ми злі і не виховані. Якби нас послали жартівливо, нічого б такого не було. А тут - я такий весь ахірєнний чувак, я такий весь не п"ю, а ви з мене іззіваєтеся...дібіли. Пісочницею не віддає? Дитсадочком? Нє..

ПиСИ: ніякого переходу на особистості. Я вам просто все називаю власними іменами.
    Odo, та хто на ню полював? ій бо! прийшла забавна звірушка і зразу на шипи. тю на ню!
    Во-во я про те і кажу: "А ми ж шо, ми нічо", правда?
    Ініціятивна група починає робити контрольні постріли у голову жертви, це може бути подальші кпини та флуд, але все у дозволених межах, бо ж досвідчені А саме цього бракує новачкам. І коли жертва остаточно зривається, лунає чемне і трохи (не надто) сором’язливе звернення ображених завсідників до адміністрації: "Та Ви ж самі подивіться, як він себе поводить, які слова каже, а ми ж хіба шо? Ми ж, тільки, як краще хотіли, і взагалі порівняйте, як ми пишемо". І адміністрація не може не погодитися і дає порушення "негіднику", що після цього зовсім скаженіє і починає кидатися на всіх, врешті решт його або банять, або він не витримує і під загальний веселий лемент навіки покидає цей сайт.
    І ще дещо про моветон: коли людина одна відбивається від цілого кодла, невже нікому з Вас і ніколи не спадало на думку стати на її захист. Якою б вона не була. Ну там може книжки якісь у дитинстві читали про мушкетерів, про честь там може хтось чув, нє?
    2.0

Odo, ото ви в тему вивели, прально. які книжки, який моветон! не приколюйтеся! 21 сторіччя за вікном, діти в школі ржуть як коні з слів доблесть і відвага... а якщо думати, кого і що може образити...хм..на ображених воду возять і балкони падають. не вмре. люди в Гондурасі он голодають і нічо...
+ Ответить в теме
Страница 6 из 16