Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 16
Показано с 41 по 50 из 158.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение

По-перше не треба називати мене на ви або паном я ще не настільки знаний і відомий щоби заслужити це.
    Пор-друге прикладами такої зневаги є вся перша і друга сторінки теми де замість відповіді,підтримки,критики,або ще якогось нормального висловлення своєї позиції я отримав лише флуд і гон на свою адресу в лементах якого тим більше висміювалась моя позиція щодо спиртного
    по-перше, як закомплексована дібілка (вах, починаю звикати) не маю звички незнайомим людям тикати.
    по-друге, до Вас були запитання уточнюючі. І хотілося отримати на них відповіді. Вже, правда, не хочеться.
    по-третє, позиція Ваша не висміювалась і на Вас ніхто не гнав. якшо ви щось сприйняли на свою адресу - то, можливо, Глем була права. І проблеми з навколишнім мають не лише градусну природу.

Ну звісно а чого ще чекати від людини що може лише абаржать погляди іншого насміхатись над ними.
    та дійствітільно дібілами, даунами ітп ми самі себе охрестили.
    будеть простіше і люди до Вас потягнуться. а, ще, базар не завадило б фільтрувать.

Постійний відвідувач

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Коновалець: да успокойтесь Вы,над Вами никто не шутил, у людей, которые сидят на этом форуме, такой вот стиль общения и такая манера выражаться. Не берите все на свой счет и не принимайте так близко к сердцу. В Ваших высказываниях слишком много агрессии, это, честно говоря, настораживает
    Гуру

EmilyPlay, проверили автора на нестандартность мышления, стабильность и психосоматические расстройства, так сказать. А вскрытие показало, что пациент не понял, что мы имели в виду, когда делали вскрытие, встал и ушел со сцены анатомического театра, и скальпель не вытащил (так и не поблагодарив алкоголиков за пиар темы) :)
    Філософф

Ответ Сообщение от EmilyPlay Посмотреть сообщение
    Коновалець: да успокойтесь Вы,над Вами никто не шутил, у людей, которые сидят на этом форуме, такой вот стиль общения и такая манера выражаться. Не берите все на свой счет и не принимайте так близко к сердцу. В Ваших высказываниях слишком много агрессии, это, честно говоря, настораживает
    А мене насторажує саме така дурна і зневажлива манера спілкування.Про яку навідміну від інших умов при реєстрації не попереджали .Якби я знав що форум є таким м"яко кажчі специфічним то і не по сунув бм сюди і ногою.Бо звик до предметних розмов які можуть переміжатися жартами а не навпаки до гону через якийсь іноді переміжається щось.
    Агресі я пов"язана лише з катастрофічним браком людей що мають бажання проводити вільний час без випивки та такою відверто зневажливою реакцією на людей що поділяють мої погляди.Нажаль вже починаєш звикати що заява про те що ти не п"єш стає приводом до сміху стьобу і різного роду дурних питань типу "Шо і Піва?" і т п
    Нажаль не легкий шлях тверезолї людиничи вірніше кажучі реакція на цей шлях почасти робить мене іноді вспильчивим(перепрошую за русизм)
    Щодо уточнюючих питань то я виклав свою позицію просто і чітко.Простіше не буває.Мене відверто обурює засилля випивки в житті нашого народу і зокрема його молодої частини(до якої і сам належу).В силу чого я створив на форумі тему в якій люди що поділяють мої погляди на спиртне та відпочинок могли б відписатися задля подальшого знайомства і розвитку дружніх відносин.Жодного конструктиву чи то у вигляді вияву таких людей-однодумців чи то у бодай якійсь адекватній критиці я не побачив.Побачив же насміхання над своєю позиції і самою ідеєю теми більше нічого.
    Гуру

чёрный пиар- тоже пиар.
    а самом деле, сложно собраться с друзьями, и не пить. такая у нас больная нация.
    part of me
    До речі, з приводу флуду, ви створили тему в розділі "Теревені", його ще часто називають: "Флейм" або "Флудильня". Ні на які роздуми не наштовхує?

Аби ви створили цей розділ в "Звалищі", ви б про себе ще і не таке почули.

Ответ Сообщение от иринушка Посмотреть сообщение
    чёрный пиар- тоже пиар.
    а самом деле, сложно собраться с друзьями, и не пить. такая у нас больная нация.
    Не знаю, я збираюся з друзями і не п'ю. Навіть, коли вони п'ють. Але при цьому я інколи п'ю, інколи люблю погуляти, щоб дерева гнулися.
    Філософф
    Ответ Сообщение от иринушка Посмотреть сообщение
    чёрный пиар- тоже пиар.
    не знаю сказано це з сарказмом чи без але нажаль так це дуже проблемно.

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    До речі, з приводу флуду, ви створили тему в розділі "Теревені", його ще часто називають: "Флейм" або "Флудильня". Ні на які роздуми не наштовхує?

Аби ви створили цей розділ в "Звалищі", ви б про себе ще і не таке почули.

Не знаю, я збираюся з друзями і не п'ю. Навіть, коли вони п'ють. Але при цьому я інколи п'ю, інколи люблю погуляти, щоб дерева гнулися.
    По-перше з чого я мав виявити що теревені це Флейм?За логікою і описом флеймом є якраз звалище а з назви теревені його флеймова природа аж ніяк не випливає.
    Так не проблема з людьми бути і не пити коли вони п"ють я не заперечую.Але я кажу саме про зібратись і і погуляти без випивки всім в силу того що особисто мені наприклад перебувати в товаристві нетверезих вельми гидко і не один я такий смію надіятись.
    Ну що Ви поважний інколи робите то тема я думаю для приватного діалогу

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Ктулха, ізвіняєм. Моцк буде вільний у п"ятницю, так шо з обідом тобі доведеться почекать))))

Коновалець, запитання до Вас. Ви цікавитесь виключно непитущими, а справді. як щодо спільності інтересів ітд? чи це для Вас не важливо? і що означає "просто адекватні"?
    Власне я вже відповідав.Але повторюся будуть непитущі люди буду з ними спілкуватись і обов"язково знайду точки дотику якісь спілні теми благо в мене язик підвішений до багатьох тем.
    Адекватна людина це людина що може і хоче прогулятись,поспілкуватись та інакш провести вільний час без випивки

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Коновалець, Так заинтересуйте людей. Все же просто. Посмотрите темы как мы с форумчанами собирали сходняки рок-клуба. Ни одной подначки. Было много флуда, оффтопа, но не подначек. Проанализируйте свое изложение, думаю дальше объяснять нет необходимости. Подумайте над мотивацией. О том, какой ресурс Вы можете дать собеседнику кроме своего отречения от алкоголя. Если ресурса такого нет - соберете 0,0 людей. Ежели ресурс появится - дело будет. Но с таким подходом предрекаю вариант первый.
    Я перепрошую чого б це люди що вживають спиртне вважають заклик "Давай пайдьом па піву" достатній приводом для зустрічі а від людини яка пропонує піти без пива вимагають ще якихось додаткових пасажів

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    [ Мене просто так завше приколює категоричність "трєзвенніків" - а шо коли інші будуть настільки відрізнятися інтересами, що капєц...
    Та покажтьт ви мені цих інших трєзвєнніків дайте якось з ними зв"язатись і ноги моєї більше не буде будоражити цей форум.А інтереси я знайду.В природі нема нічого ідеального.Я непитущій і в той же час патріот і цікавлюсь там історією музикою і т п.
    Тож якщо я буду шукати непитущих патріотів що цікавляться історією і музикою то я ніфіга нікого так не знайду бо комбінація якостей вельми рідка.Тому в мене є два вибори.Або шукати патріотів і допустити що вони можуть при зустрічах зі мною пити або шукати тверезників і допускати що вони можуть бути непатріотами не цікавитись ні музикою ні історією.Я обрав другий варіант позаяк вельми огидно бути у нетверезій компанії
    2.0
    Коновалець, це ви таки зря! Тим більше вам особисто ніхто нічого не говорив. Людина вільна використовувати все шо їй до смаку, тому пардон, ви неправі. Я розумію, що ви є патріотом. Але не впевнена, що Євген Коновалець так таки і не вживав ніколи нічого! Навіть на фесті у Зашкові, де шанують його пам"ять пиво не возбраняється! Так шо дивіться, і від "колег по переконанню" можете несхвалу отримати. І пробачте що ми так, не знали що у вас почуття гумору відсутнє...буває.

Коновалець, я тож не буду допомагати. Через конкретну причину. Відкрию таємницю - в Пласті теж п"ють... от така фігня... так шо вам мабуть не сподобається. Це до того, що один політик казав про те, що серйозність обличчя ще не означає серйозності намірів.
    Вам, до речі, пане Коновалець, більше підійте рИлігійно-непонятна організація ВЕТО. Ті теж з чим тільки не боряться, із з змієм зеленим, і з наркотою, і з матами, і з абортами. Але я з ними спілкувалася тіки по телефону, вистачило знаєте... Знайти їх можна на зуп.Фурманова , якщо не переїхали, таке як поряд з Аполонією. Сходіть туди, мо потім до нас назад схочете... тіки вони цитують Велікорусского письменника і філософа Льва Толстого... ну типу, я попередила...

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    А мене насторажує саме така дурна і зневажлива манера спілкування.Про яку навідміну від інших умов при реєстрації не попереджали .Якби я знав що форум є таким м"яко кажчі специфічним то і не по сунув бм сюди і ногою.Бо звик до предметних розмов які можуть переміжатися жартами а не навпаки до гону через якийсь іноді переміжається щось.
    Агресі я пов"язана лише з катастрофічним браком людей що мають бажання проводити вільний час без випивки та такою відверто зневажливою реакцією на людей що поділяють мої погляди.Нажаль вже починаєш звикати що заява про те що ти не п"єш стає приводом до сміху стьобу і різного роду дурних питань типу "Шо і Піва?" і т п
    Нажаль не легкий шлях тверезолї людиничи вірніше кажучі реакція на цей шлях почасти робить мене іноді вспильчивим(перепрошую за русизм)
    Щодо уточнюючих питань то я виклав свою позицію просто і чітко.Простіше не буває.Мене відверто обурює засилля випивки в житті нашого народу і зокрема його молодої частини(до якої і сам належу).В силу чого я створив на форумі тему в якій люди що поділяють мої погляди на спиртне та відпочинок могли б відписатися задля подальшого знайомства і розвитку дружніх відносин.Жодного конструктиву чи то у вигляді вияву таких людей-однодумців чи то у бодай якійсь адекватній критиці я не побачив.Побачив же насміхання над своєю позиції і самою ідеєю теми більше нічого.

Оце знаєте що нагадує? Як чувак звонив в сервісний центр і кричав "нє біло сривов, я гаварю, не било!!!!!" ви кого оце нині переконуєте? Я розумію, що вас п"янь обурює, але говорити шо тут одні дібіли раз вони п"ють, воно вам ума не додає. Непитущі зовсім люди викликають певну підозру, знаєте... як казав Лесь "людина що не вміє правильно пити і гречно матюкатися викликає підозру"... Кінець кінцем, всі ми люди! Хтось в носі колупається, хтось п"є. Не фетішуйте отим, що всі люди як люди, адно йа багіня. Знаєте, ми кожен в своій соц.соті і кожен щось робить гарне, потрібне і корисне. а шоб не обломлюватися, форум читати зразу тре, а не регітсо.
    Odo
    -

Що панове, чергового новачка заганяємо усім кодлом?
    ри?

Та нє, пане Одо, не заганяємо, але реакція у нього таки дивна.

Ну от я непитуща - всі, хто мене знає, рідко бачать, щоб я шось пила кріпше, ніж сочок. Але якщо чесно, я б не хотіла зустрітися з людиною, яка ображає інших на мою думку зовсім необґрунтовано.
    Ще й до всього особисто у мене виникає питання - про що будемо говорити? От дійсно, про що? Було наведено приклад, що для "Папіть півасіка" так теми є - але ж п’ють півасік ті люди, які більш-менш знайомі хоча б через форум і вирішили перенести своє знайомство в реальне життя. А тут - перший раз бачу людину, ну наче і нормальна тема, для непитущих - і тут на тобі, всі ви ідіоти. До речі, я цих ідіотів не перший день знаю, і вони таки класні люде, не зважаючи на те, що п’ють інколи.

Ну в принципі і все, що я хтіла сказати. Ктулха правий у одному - для прогулянки тре’ трохи більше, ніж просто лозунг "Я не п’ю!"
+ Ответить в теме
Страница 5 из 16