Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 16
Показано с 31 по 40 из 158.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

тю, шановний, якшо ми чимось пере Вами завинили, то вибачте нас будь-ласка.
    але ж нейопт, як кобила в очерет одразу ідіотами і даунами всіх називати. якщо ми можемо свої думки ще й у юмористичній формі викладати, то це не є злочином. це раз. два, до Вас було кілька конкретних запитань. відповідей німа.
    якшо люди п"ють іноді (помітьте різниця між п"ють іноді і бухають - принципова) - це не є показником того, що вони закомплексовані дібіли і не можуть більше ніяк відпочивати.
    для себе, роблю висновок, що комплекси тут у більш ніж повній мірі хавають саме Вас.
    і якби і з"явилося бажання провести час цікаво і як на Вашу думку, альтернативно, то вже пропало і погрєбєно.
    вєчно Ваша, закомплексована дібілка!

Частий гість

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Шановний пане Коновалець! Бажання Ваше непогане і десь навіть може природнє, але прагнення проводити час в інтелегентному середовищі і Ваші одночасні звинувачення на мою думку цілком адекватних людей в тому,що вони на нехай інформаційно- але розважальному- сайті перекинулись парою жартів якось не в"яжеться... Може то не алкоголь заважає Вашому спілкуванню з людьми?
    Філософф

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Коновалець, не варто себе так поводити. Побачив ваше повідомлення про ідіотів.
    Такої писаниною і поведінкою ви тільки повністю компрометуєте свої ідеї. Я розумію, що можна зробити деякі поправки на ваш вік, але це не виправдання.
    Вам варто бути більш лояльним до думки інших, навіть вираженої жартівливо. Люди відповіли вам, можливо когось і зацікавила ваша ідея, але ви звели все нанівець своїми висловами.
    А ще, Рим не за один день будувався, і вам варто над цим замислитися.
    І головне закінчуйте образи, інакше прийдеться вживати відповідних санкцій, на які, ви, до речі, погодилися прийнявши правила цього форуму.
    По-перше я вважаю що рівень образи завданої мені подібним флудом і коментарями є не меншим в даному випадку я лише відповів адекватно.Якби мова йшла про позицію інших то вона була б висловлена нормально і я би зміг якось на неї відповісти але бачачи такий кричсущий флуд і неповагу до себе я не міг не відреагувати адекватно
    По-друге ті кого б ця ідея зацікавила відповіли нормально тут або в асьці а не почали б розводити зовсім уж коректно кажучі флуд ніпамєрний на перших двох сторінках обговорення.
    По-третє Про те за скільки будувався Рим,Москва ,Київ та інші столиці країн світу то тема зовсім окрема розуміючі Ваш натяк скажу лише те що і я повірте шукаю однодумців не один день і навіть не один місяць а значно довше тож стверджувати про мою поспіховість не варто.
    По-четверте надалі я постараюся не уподібнювати свою поведінку поведінці тих суб"єктів що мали нещастя писати на початку форуму.Щиро перепрошую що опустився в певному моменті дискусії до їх вкрай низького якщо не сказати нульового рівня.
    part of me

Ось ціла молодіжна організація, яка, думаю, розділяє ваші погляди, пане Коновалець - http://www.plast.org.ua/.
    Філософф

Ответ Сообщение от Glam00 Посмотреть сообщение
    Шановний пане Коновалець! Бажання Ваше непогане і десь навіть може природнє, але прагнення проводити час в інтелегентному середовищі і Ваші одночасні звинувачення на мою думку цілком адекватних людей в тому,що вони на нехай інформаційно- але розважальному- сайті перекинулись парою жартів якось не в"яжеться... Може то не алкоголь заважає Вашому спілкуванню з людьми?
    По-перше не в інтелегентному а просто у нормальному не треба так високо заносити планку.
    По-друге я перепрошую але є різниця між парою жартів і дурним флудом у якому прихильники алкоголю банально зневажають погляди і намагання іншої людини.
    По-третє я вже доволі довгий час шукаю людей що мали б час і можливість зустрітись погуляти без випивки напривеликий жаль масштабна алкоголізація нашого суспільства та ряд інших факторів роблять мої пошуки малорезультативними тож не є дивним той факт що звернувшись до відомого в Полтаві ресурсу я маб надію отримати відповідь або почути мовчання в разі відсутності однодумціів або ж конструктивну критику але побачив я лише зневагу яка нажаль є типовою з боку тих хто вживає алкоголь на адресу тих зхто його не вжива.Бзумовно як і будь-яка людина я не єх ідеалом в моєму характері є і переваги і недоліки.
    Зараз я перепрошую лише за те що не зміг відповісти на зневагу опонентів без висловлення прямих образ на їх адресу чим поставив у конкретній ситуації себе на їх рівень.За що перепрошую.
    змія болотяна ОЧКОва

а Ви тепер наведіть, будь-ласка, приклади зневаги до Вас!
    адекватності в нас вистачить.
    Частий гість

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    і якби і з"явилося бажання провести час цікаво і як на Вашу думку, альтернативно, то вже пропало і погрєбєно.
    вєчно Ваша, закомплексована дібілка!
    Ну що... лишається іти,та з горя напиватись...От бачте пане Коновалець,а aneisha вже зав"язать рішила,три дні ні пляшечки
    Філософф

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Ось ціла молодіжна організація, яка, думаю, розділяє ваші погляди, пане Коновалець - http://www.plast.org.ua/.
    Звісно мені відомо про існування цієї знаної і славетної оргпнізації що несе дух українства в Україні і на чужині ще з далекого 1912р.Якби я мав можливість зв"язатись з його полтавським осередком то так і зробив би.Нажаль відсутність відповідного інет представництва і відсутність на всіх відомих мені полтавських ресурсах полтавських пластунів не дає мені цього зробити.
    У випадку якщо хтось зможек допомгти мені в пошуку зв"язку з представниками полтавської станиці буду вельми радий.
    А поки щоби не зафлудити тему я продовжую свою пропозицію всім хто нею зацікавився написати тут або мені в аську

а Ви тепер наведіть, будь-ласка, приклади зневаги до Вас!
    .
    По-перше не треба називати мене на ви або паном я ще не настільки знаний і відомий щоби заслужити це.
    Пор-друге прикладами такої зневаги є вся перша і друга сторінки теми де замість відповіді,підтримки,критики,або ще якогось нормального висловлення своєї позиції я отримав лише флуд і гон на свою адресу в лементах якого тим більше висміювалась моя позиція щодо спиртного
    змія болотяна ОЧКОва

заофтоплюю

Офтоп:
    Glam00, ба, як воно все обломилося)))))

Про пласт знаю. але в силу закомплексованої дібільності допомагати не буду. І чогось здається, шо це не лише моя позиція.
    Філософф

заофтоплюю

Glam00, ба, як воно все обломилося

Про пласт знаю. але в силу закомплексованої дібільності допомагати не буду. І чогось здається, шо це не лише моя позиція
    Ну звісно а чого ще чекати від людини що може лише абаржать погляди іншого насміхатись над ними.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 16