Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 16
Показано с 21 по 30 из 158.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

мда, от і познайомились(((((

Инвалид умственного труда

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Це товариш не мнєніє а просто тупий гон.А тебе я за використання у банері серпа і молота під яким було тоталітарним режимом знищено мільйони людей взагалі за людину не вважаю
    Ну вот так сложилось что при совдепии жил...
    И в армии служил советской... старый я.
    Режим я не любил. Но блин другого не было.
    Да я носил на фуражке серп и молот. Расстрелять?
    Завсідник

Мда, как всегда унылые шароващики с чубами и голой задницей, да и еще и не пьющие, шуток не понимают. Мало того, жизни не понимают.
    Уныло, как всегда :(

За пятницу - поддерживаю!
    part of me

Ответ Сообщение от knell Посмотреть сообщение
    Мда, как всегда унылые шароващики с чубами и голой задницей, да и еще и не пьющие, шуток не понимают. Мало того, жизни не понимают.

За пятницу - поддерживаю!
    А, що, якщо водяру не глуше і під червоним прапором пісень пролітарських не оре, то вже не людина?

А серйозно, будьте простіше, от rust цього разу порадував, відповідає як нормальна чемна людина.

Коновалець, що не п'єш - молодець, а от друзів зовсім не питущих важкувато буде знайти. Хоча в мене один такий є, і саме цікаве, що став він таким з моєї подачі.
    Постійний відвідувач

да уж, совсем не понятно, что сделали жители форума Коновальцю? И почему это мы идиоты?
    Філософф

В Німеччині теж ще чимало живе люддей

В Німеччині теж ще чимало людей живе які при Рейху родились то їм що свастику носити?
    По-друге я написав на форумі з цілком конкретною метою дізнатись чи є тут люди що можуть і хочуть гуляти і інакш відпочивати без випивка та закликати цих людей відгукнутись.Замість цього кодло закомплексованих ідіотів нафлудило у моїй темі і написало кучу брєжда що навіть на альтернативну думку не тягне.З чого я роблю висновок що ті люди є просто зажатими споляками в житті інет їм єдиний спорсіб випедритись.
    Гуру

Пора дети мои, пядницо на носу. Йа за пядницо двумя руками. Предлагаю в эту тему перенести обсуждение сходняков.
    Она как никакая более всего подходит. Да простит меня автор, это ктулху начал улыбаться, но само изложение ведь способствовало))

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Замість цього кодло закомплексованих ідіотів нафлудило у моїй темі і написало кучу брєжда що навіть на альтернативну думку не тягне.З чого я роблю висновок що ті люди є просто зажатими споляками в житті інет їм єдиний спорсіб випедритись.
    Автор, заканчивайте с обвинениями. Право же некрасиво. Как дитятко малое. Ведите себя достойно. Виноват йа, шутить начал йа. Пинайте конкретно меня. Только в реале. Онлайн оскорблений не нужно. С уважением.
    ЗЫ. Серьезность - не наша профессия.
    Філософф

Ответ Сообщение от EmilyPlay Посмотреть сообщение
    да уж, совсем не понятно, что сделали жители форума Коновальцю? И почему это мы идиоты?
    Ідіотами я назвав тих персоналій що устроїли в заснованій мною темі тупий флуд і кучу брєда.Це стосується не всіх форумчан а конкретних людей ніки яких можна легко побачити в першій і другій сторінці обговорення

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Пора дети мои, пядницо на носу. Предлагаю в эту тему перенести обсуждение сходняков. Она как никакая более всего подходит. Да простит меня автор, это я начал улыбаться, но само изложение ведь способствовало))
    Я перепрошую яке саме ізложеніє?Я задав цілком однозначне питання чи є на форумі люди що можуть і хочуть провести час без випивки типу погуляти.Те що деякі навудувачі форуму зокрема і Ви(чи ТИ?) повели себе у ній як стада дебілів устроявши повний брєд то не моя вина.

Ответ Сообщение от knell Посмотреть сообщение
    Я повторюю що є суттєва різниця між тупим гоном на 2 сторінки і окремим жартами.Плюс я попросив би без образ моїх поглядів.Якщо я назову тебе матрьошечніком і тупим випивадлом то чи сподобається тоб і це га?
    Тож повторюю свій заклик всі навідувачі форуму які мають бажання і можливість зустрітись і погуляти але без випивки пишіть в темі(або що вірніше) мені на асю
    354134154
    Гуру

Коновалець, Так заинтересуйте людей. Все же просто. Посмотрите темы как мы с форумчанами собирали сходняки рок-клуба. Ни одной подначки. Было много флуда, оффтопа, но не подначек. Проанализируйте свое изложение, думаю дальше объяснять нет необходимости. Подумайте над мотивацией. О том, какой ресурс Вы можете дать собеседнику кроме своего отречения от алкоголя. Если ресурса такого нет - соберете 0,0 людей. Ежели ресурс появится - дело будет. Но с таким подходом предрекаю вариант первый.
    part of me

Коновалець, не варто себе так поводити. Побачив ваше повідомлення про ідіотів.
    Такої писаниною і поведінкою ви тільки повністю компрометуєте свої ідеї. Я розумію, що можна зробити деякі поправки на ваш вік, але це не виправдання.
    Вам варто бути більш лояльним до думки інших, навіть вираженої жартівливо. Люди відповіли вам, можливо когось і зацікавила ваша ідея, але ви звели все нанівець своїми висловами.
    А ще, Рим не за один день будувався, і вам варто над цим замислитися.
    І головне закінчуйте образи, інакше прийдеться вживати відповідних санкцій, на які, ви, до речі, погодилися прийнявши правила цього форуму.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 16