Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 16
Показано с 151 по 158 из 158.
 1. #151
  Offline
  Гуру

  Re: Хто на новенького? Вжик-вжик, винось готовенького або про тверезий образ життя


  Попробуйте поэкспериментировать с контролируемыми сновидениями. Путешествуйте в астральном теле во сне по всем пространствам, пока не найдете безалкогольный оазис с миром, похожим на нашу земную жизнь (где это будет - даже неважно, пусть и в 100 000 световых лет от нашей звездной системы, лишь бы там никогда не существовало спиртов и пива, а также не было очагов напряженности, расизма и негров преклонных годов).
  После алгоритм действий прост: материализуете свое материальное (куда ж без него) тело в безалкогольном оазисе и живете в раю. Все просто.
  На подготовительном этапе побольше медитируйте, пробуйте левитировать и открывать каналы в нирвану. Когда открываете верхнюю чакру - нижнюю обязательно закрывайте - чтобы не было сквозняка из космических энергий и прочих излучений /улыбка/

 2. #152
  Філософф
  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Так в чем проблема? Нравиться история, откройте соотв. тему на форуме и найдете единомышленников. А потом и в реале с ними пообщаетесь (не думаю что среди любителей истории много алкогликов).
  Алкоголіків звісно ні.Але в будь-якій компанії якщо спеціально не попереджати більшість буде пивко пити чи ще зось таке (мо бірмікс)
  Я сам знаю випадки коли люди за келихом пива дискутували про історію чи про новий проект конституції.

  То я хотів би всетаки почути кого розуміли під сектантами бо віжповіді досі не бачу.

  Легальний наркотик — друг молоді?

  Настирлива, а ще краще сказати — агресивна реклама пива вже зробила його національним «напоєм» українців, росіян й інших слов'янських народів. Стереотип, нібито пиво — це безневинний «напій», а також обсяги продажу цього зілля, що збільшуються з кожним роком, роблять свою справу — людей, що пристрастилися до пива стає все більше.

  Учені, що досліджують цю проблему, цілком обґрунтовано вважають неправомірним поділ спиртних виробів за ступенями їхнього шкідливого впливу на організм, оскільки серед них немає нешкідливих. Пиво, як і будь-яку іншу алкогольну суміш, з об'єктивних причин не можна називати харчовим продуктом або «напоєм», оскільки термін «напій» маскує істинну сутність наркотичної суміші й сприяє утвердженню в свідомості програми, що змушує людину отруюватися.

  Всупереч цій науковій істині виробники пива, рекламуючи свій товар, прагнуть збільшити приплив покупців тим твердженням, що пиво — слабоалкогольний, нібито нешкідливий і ледве не корисний «напій». І це незважаючи на те, що за останні роки вміст алкоголю в пиві сягнув в деяких сортах 14% (що відповідає винам за вмістом спирту), в той час як за СРСР міцність пива коливалася (залежно від сорту) в межах 1,5-6%, а частіше — від 2,8% (у Жигулівському) до 3,5% (у Московському).

  Свою думку з цього приводу висловили і наркологи. Але уряд України (звичайно, не без допомоги виробників пива, що одержують за своє смертоносне зілля надзвичайні прибутки) закрив на це очі: офіційно пиво виключене з розряду «алкогольних напоїв», а отже, на нього не поширюються заборони на рекламу й багато інших обмежень.

  Чим небезпечне пиво?
  Шкода пива для людського організму дуже велика. Загибель кліток головного мозку (які, відмираючи, виводяться з організму із сечею), порушення функцій спинного мозку, міокардіодистрофія, цироз печінки, гепатит, панкреатит, гастрит, невропатії, поразка зорового й слухового аналізаторів. Доведено також кореляцію між щоденним споживанням пива й підвищенням артеріального тиску. Одними з важких ускладнень при пивному алкоголізмі є молочнокислий ацидоз і гіпонатріємія.
 3. #153
  Філософф

  Re: Хто на новенького? Вжик-вжик, винось готовенького або про тверезий образ життя


  Зазвичай ЗМІ не повідомляють, що по шкідливості для організму пиво може зрівнятися із самогоном, тому що в процесі спиртового шумування у пиві, як і у самогоні, у повному обсязі зберігаються побічні продукти шумування, що супроводжують алкоголь. Це альдегіди, сивушні масла, метанол, ізопропіловий спирт, ефіри, нітразаміни та інші не менш отруйні сполуки, вміст яких у пиві в десятки й сотні разів перевищує рівень їхньої припустимої концентрації в горілці, отриманій зі спирту вищої очистки. Серед них — і психотропні речовини, які відносяться до нелегальних наркотиків.

  На кого розраховують рекламодавці пива? Насамперед — на обивателя, що вірить усім гарненьким казкам про доступний йому за ціною «напій». Що ж стосується гарних картинок з пивом на рекламних щитах і коротких рекламних «водевілів» на телеекранах, то вони, насамперед, адресовані молоді (щоб не втратити клієнтуру в найближчому майбутньому). Як результат — на очах у батьків тверезі діти перетворюються в питущу молодь, а питуща молодь — у батьків-п'яниць. Невже комусь ще не зрозуміло, що пивна контркультура — це початок культури наркотизму, що веде до деградації поколінь, а зрештою — до загибелі всього народу?!

  Пиво — наркотик, що викликає агресію
  Відповідно до сучасних досліджень, пиво — це найнебезпечніший легальний наркотик, що прокладає шлях усім іншим, більше сильним нелегальним наркотичним засобам. Саме споживання пива є першопричиною покалічених доль мільйонів наших співвітчизників. Наркологи давно прийшли до висновку, що алкоголь є найагресивнішим з наркотиків, а пивний алкоголізм характеризується особливою жорстокістю. Цим і пояснюється завершення пивних вакханалій бійками, вбивствами, зґвалтуваннями й грабунками.

  Співробітник кафедри біомедичних основ життєдіяльності людини Красноярського державного педагогічного університету С. Анікін у своїй статті «Пиво — не молоко» приводить ряд прикладів, що підтверджують вищесказане. Аналогією наведених їм даних, про згубні для суспільства наслідках пивопиття, особливо для молодого покоління, є й травневі події 2002 р. на Манежній площі Москви, коли збуджені пивом футбольні фанати влаштували «широкомасштабні показові побиття» своїх співвітчизників і громадян інших країн. Був забитий до смерті випускник однієї з московських шкіл, який випадково опинився в юрбі п'яних підлітків і молоді, що громили автомашини й вітрини магазинів та жорстоко били людей, що траплялися під руку... Подібні випадки описано і завідуючим кафедри наркології Харківської медичної академії післядипломної освіти.

  Шкідливий вплив пива на серце
  Найбільш руйнівний і шкідливий наслідок споживання пива — хворе серце або, як назвав його німецький лікар професор Болінгер, баварське «пивне серце». Це виражається в розширенні порожнин серця, потовщенні його стінок, некрозах у серцевому м'язі, зменшенні мітохондрій й т. ін. Ці зміни пов'язані з наявністю у пиві кобальту, що застосовується як стабілізатор пивної піни. Вміст цього токсичного елемента в серцевому м'язі у тих, хто споживає пиво, перевищує допустиму норму в 10 разів. Крім того, кобальт викликає запальні процеси в стравоході й шлунку.

  Існують й інші фактори, що порушують роботу серця при пивному алкоголізмі. Це, перш за все, великі порції пива як рідини, що поглинають любителі пива за один день, а також насиченість пива вуглекислим газом. Потрапляючи в організм, він швидко переповнює кровоносні судини, що приводить до варикозного розширення вен і розширення границь серця. Це — ще одна причина синдрому «пивного серця», а також синдрому «капронової панчохи», коли серце провисає, стає в'ялим і погано качає кров.

  Вплив пива на гормони людини
  Пиво містить ряд токсичних речовин, у тому числі й солі важких металів, що викликають зміни в ендокринній системі. Так, в організмі чоловіків при систематичному вживанні пива виділяється речовина, що пригнічує вироблення чоловічого статевого гормону тестостерону. Хміль, що застосовується при виготовленні пива, містить естрагони, подібні по своїх хімічних властивостях до естрагеолу — жіночого статевого гормону. Таким чином, в організмі чоловіка починають накопичуватися жіночі статеві гормони, що викликають у ньому істотні зміни. Так, у чоловіків, що п’ють пиво, розростаються грудні залози, стає ширше таз. А ще естрагони здатні викликати в чоловіків статевий потяг до інших чоловіків.

  У жінок, що вживають пиво, зростає ймовірність захворювання на рак. Якщо пиво п’є мати грудної дитини, то в дитини можливі епілептичні судороги. Крім того, у питущих жінок стає грубшим голос і з'являються так звані «пивні вуса».
 4. #154
  Філософф

  Re: Хто на новенького? Вжик-вжик, винось готовенького або про тверезий образ життя


  Пивний алкоголізм
  Про те, що існує пивний алкоголізм, відомо давно. І хоча в очах обивателя він менш небезпечний, ніж винного й горілочний, наслідки його не менш руйнівні. В XIX столітті англійці, борючись із алкоголізмом, вирішили витиснути міцні алкогольні вироби пивом. Але незабаром їм довелося скасувати «пивний закон», оскільки його введення лише збільшувало пияцтво. Перший рейхсканцлер Німеччини Бісмарк як ніхто інший знав про шкідливі наслідки вживання пива і дав наступне визначення пивному алкоголізму: «Від пива робляться ледачими, дурними і неспроможними» (під терміном «неспроможними» малася на увазі імпотенція).

  На підставі досліджень, проведених в 1985 р. у платних клініках Канади шляхом зіставлення тих, хто п’є пиво зі споживачами інших алкогольних виробів було визначено, що діагноз «пальпуюча печінка» найчастіше встановлюється в людей, що систематично вживають саме пиво.

  Дослідження, проведені в багатьох країнах, свідчать, що хронічний алкоголізм від вживання пива розвивається в 3-4 рази швидше, ніж від міцних алкогольних виробів. Хворі на пивний алкоголізм потраплять до лікарні у вкрай важкому, запущеному стані, найчастіше з вираженим слабоумством і зниженням особистісної оцінки.

  Отже, єдиноправильне рішення
  Раз і назавжди відмовившись від пива, ви уникаєте не тільки ризику стати пивним алкоголіком, але й згубного впливу алкоголю на організм
 5. #155
  sonjah
  Гість

  Re: Хто на новенького? Вжик-вжик, винось готовенького або про тверезий образ життя


  Пане Коновалець ну ви й настрочили.... Все не прочитала, вистачило окремих уривків, щоб зрозуміти що пиво - це смертельна трагедія)
  Тему переназвали круто, мені сподобалось))))
  Ктулху от з приводу вашого стьобу можу сказати, що всі в цьому світі мають лише дві речі, або те чого сильно хочуть або те чого сильно не хочуть, цим секретом користуюсь щоденно... діє 100%
  Десь в попередніх сторінках зустріла наїзди на ПЛАСТунів... За полтавських сказати нічого не можу, бо не знаю... але в нас би за пиво чи цигарку з ПЛАСТу б вигнали, хоча туди такий народ не вступає й так...
 6. #156
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Хто на новенького? Вжик-вжик, винось готовенького або про тверезий образ життя


  порада Коновальцю: не лізьте у секти:)
 7. #157
  Філософф

  Re: Хто на новенького? Вжик-вжик, винось готовенького або про тверезий образ життя


  Ответ Сообщение от EmilyPlay Посмотреть сообщение
  порада Коновальцю: не лізьте у секти:)
  А можна уточнити що є секти у вашому розумінні?
  І по друге де ще крім цих загадкових сект можна шукати таку компанію чи таких людей?
 8. #158
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Хто на новенького? Вжик-вжик, винось готовенького або про тверезий образ життя


  Отаке от відео від МНС Білорусі ))
+ Ответить в теме
Страница 16 из 16

Похожие темы

 1. Інфібуляція - спосіб зламати життя
  laithemmer в разделе Про «це»
  Ответов: 35
  Последнее сообщение: 13.10.2008, 09:49
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 28.06.2008, 08:27
 3. "Українське життя"
  Ivan в разделе Локальні Мережі та Інтернет в Полтаві
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 03.02.2007, 04:55

Теги для этой темы