Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 14 из 16
Показано с 131 по 140 из 158.
    Філософф

Re: Хто на новенького? Вжик-вжик, винось готовенького

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение

ви мужик чи баба? чого вам ридать? непитущих багато, але вони вам не такі. хто винен, шо вони переважно сектанти, і пити, як і трахатися поза шлюбом, їсти мнясо в певні проміжки часу і купу інших стереотипних забобонів їм теж ніззя... .
    По-перше хто є сектанти?Про які саме організації ви ведете мову?Бо навішувати ярликів невідомо на кого це найлегше.Тож прохання уточнити.ї
    ну і зустрічне питання.А чого людей які б хотіли гуляти,спілкуватись і відпочивати без спиртного немає серед простого загалу?Я от особисто ні який не фанатик виріс у звичайнісенькій полтавській сім"ї.
    невже таких більше нмає?Невже не можна серед просто полтавського загалу знайти знайомих з якими б можна було поспілкуватись погуляти без вживання випивки?

якщо вам це заважає нормально почуватися, ..
    Так заважає і дуже.Заважає те що люди не можуть відпочити погуляти без того щоб бахнуть півасіка і раслабіцца.

, візьміть, якщо вам стачить сили, заснуйте організацію непитущих, зарезервуйте їй місце в Мінюсті, зробіть сайт, дайте рекламу і мо вам пощастить .
    Нажаль поки що в мене немає таких можливостей але невеличкий хаб такої направленості в полтавській локальній мережі "Поіск" я вже створив.
    регулярно кидаю там об"яви такого змісту.

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    "Облом обыкновенный" был виден с первой строки первого твоего сообщения. .
    Питання з чого видний такий висновок?З того що люди,особливо у моєму віці,майже поголовно вживають спиртне при відпочинку?ну так я в цьому не винний.Чи в чому був облом га?Звісно як би я запросив всіх по пивасику то ми б вже раза 2 точно встигли б зустрітись

ви мужик чи баба? чого вам ридать? ...
    По-перше я думаю що серед жінок чимало сміливх і принципових людей тож казати натякаючі на плаксивість чи баба це стереотип.
    По-друге я звісно не зупинюсь у пошуках і буду продовжувати боротьбу.
    По-третє сумно стало від того що навіть у пласті всі компанї випиваючі.ну це реал капец якщо це правда.Хоча я звісно волів би переконатись у цьому на власні очі.

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Кто бы на твои послания вообще внимание обратил, если бы не стеб? Объективненько так пораскинь нейронами.
    .
    Тобто ви визнаєте що це був стьоб?
    Щодо об"єктивно розкинути то я звісно розумію що зараз для переважної більшості "піффко ета крута да как можна аттидахать бєз ніво" і т п.Я це знаю.Нажаль більшість людей думаю саме так
    .Щодо спроб мене розслабити то непотрібно я якщо схочу розслаблюсь і так.А краще б за все я б розслабився в компанії де б ніхто не вживав спиртного.

змія болотяна ОЧКОва

Re: Хто на новенького? Вжик-вжик, винось готовенького

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Невже не можна серед просто полтавського загалу знайти знайомих з якими б можна було поспілкуватись погуляти без вживання випивки?
    шановний, такі люди є і їх дуже багато. просто, як слушно зауважила Чері, можливо питання було поставлене не зовсім правильно. бо ж таки не пиво єднає людей. заклик "пішли гулять" сам собою не означає присутність бухла. а заклик "непитущі, об"єднуймося" чи шось в тому ж дусі одразу людину невтаємничену заводе в куток нерозуміння "що ж ми будем робить? хаяти питущих?"
    зацікавить людей треба. і по всьому.
    Пророк

Re: Хто на новенького? Вжик-вжик, винось готовенького або про тверезий образ життя

Мені вже аж хочеться зустріти того Коновальця! Що воно за один! Яке вперте! 14 сторінок підряд в кожному дописі: "Хочу зустрітись з непитущими! Хоооочууууу!".
    Я б зустрілась, але боюсь розчарувати людину. Похитнути віру в святість непитущих людей. І ще вопросік. Чи вважається непитущим той, хто іноді все ж пив шампанське на днях народження, пиво на зустрічах? Чи достатно саме на зустрічі імені Коновальця не пити? І чи будуть перевіряти трубочкою? А вдруг хильнула і прийшла вже таво.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Хто на новенького? Вжик-вжик, винось готовенького або про тверезий образ життя

Чері, будуть перевіряти на рівність модельної ходи. Кабли мать при собі обов"язково)))))
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Мені вже аж хочеться зустріти того Коновальця! Що воно за один! Яке вперте! 14 сторінок підряд в кожному дописі: "Хочу зустрітись з непитущими! Хоооочууууу!".
    Я б зустрілась, але боюсь розчарувати людину. Похитнути віру в святість непитущих людей. І ще вопросік. Чи вважається непитущим той, хто іноді все ж пив шампанське на днях народження, пиво на зустрічах? Чи достатно саме на зустрічі імені Коновальця не пити? І чи будуть перевіряти трубочкою? А вдруг хильнула і прийшла вже таво.
    Ну так встретьтесь А, по поводу 14 страниц,так он же не сам их исписал,поддерживают беседу люди, вот он и общается.
    Філософф

Чи достатно саме на зустрічі імені Коновальця не пити?
    Безумовно достатньо.
    Я вже казав якщо питуща людина згодна погуляти поспілкуватись без випивки я буду вельми і вельми радий.

Я б зустрілась, але боюсь розчарувати людину. Похитнути віру в святість непитущих людей
    Де я казав про якусь святість га?

. Чи вважається непитущим той, хто іноді все ж пив шампанське на днях народження, пиво на зустрічах? .
    Ні звісно не ввважається.але якщо така людина переважно обходиться без цього і готова поспілкуватись погуляти без випивки то буду такій людині дуже і дуже радий

І чи будуть перевіряти трубочкою? А вдруг хильнула і прийшла вже таво.
    Шановна я вельми і вельми чутливий.Спілкуватись з тверезою і навіть з трохи випившою людиною це дві абсолютно різні речі як небо і земля.Прийнаймні для мене.Я помічу і без трубочки.

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    " чи шось в тому ж дусі одразу людину невтаємничену заводе в куток нерозуміння "що ж ми будем робить? хаяти питущих?"
    .
    Будемо гуляти і спілкуватись

Я б зустрілась, але боюсь розчарувати людину. .
    Не бійся не розчаруєш.Давай дружити

заклик "пішли гулять" сам собою не означає присутність бухла. у.
    Нажаль майже на всіх прогулянках випивають навіть якщо хтось і не вживає то це меншість

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    Ну так встретьтесь .
    Агась я теж так думаю.Людині яка мо і хо подружитись і погуляти,поспілкуватись без випивки я стану таким великим другом
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Людині яка мо і хо подружитись і погуляти,поспілкуватись без випивки я стану таким великим другом
    дивно))) Ви готові стати другом будь-кому тільки за те, шо цей будь-хто не вживає?
    Філософф

дивно))) Ви готові стати другом будь-кому тільки за те, шо цей будь-хто не вживає?
    Ну не обов"язково не вживає взагалі а не буде вживати саме при дружбі зі мною цього вистачить.
    Розумієте я вже доведений дуже і дуже катастрофічним станом нашого суспільства.Бо реально знайти людину чи тим більше компанію де б не пили при відпочинку(прогулянці.спілкуванні і т п) майже нереально.
    А гуляти з тими хто при прогулянці п"є я пробував.Або підначують через мою позицію і постійно закликають попробувати або(чи вірніше завжди) входять у гидкий мені нетверезий стан.
    Якби таких як я було більше я б не формулював умови в такому вигляді але що робити якщо реально така тяжка ситуація?
    Доречі щодо пласту то я всетаки волів би перевірити попередню тезу на практиці тобто взнати відношення до випивки від самих пластунів.
    Тож якщо хтось зможе дати мені координати полтавського осередку чи когось з його представників будуд дуже радий.так би мовити в порядку перевірки

Ще раз повторюю свій заклик.Люди що хочуть і можуть поспілкуватись,погуляти без вживання спиртного відгукайтесь і пишіть або тут або мені на асю 354134154
    Поспілкуємось подружимось
    змія болотяна ОЧКОва

Ваша позиція стосовно алкоголю давно зрозуміла. можливо, я не так сформулювала запитання, але воно стосувалося наступного. для Вас іще щось окрім тверезості тіла важливо? Чи Ви готові товаришувати будь з ким (навіть з моральним уродом), аби тільки він при Вас не пив? Людські якості "трезвєнніка" Вас не цікавлять? З процитовано мною поста, виходить саме так.
    Пророк

Пане Коновалець ,вы хотите найти неких людей
    которые не пьют и встречаться и общаться с ними.
    Но какие общие интересы должны связывать вас с этими людьми?
    Ведь не будете же вы гулять и рассуждать как это класно не пить
    спиртное. Да, это прекрасно. Но это можно упомянуть раз.
    Если постоянно об этом говорить - это скучно. На этой идее не
    найти единомышленников. Разве что, создать общестово бывших
    алкоголиков, им надо себя постоянно сдерживать, но вы к ним
    не относитесь, как я понимаю.
    Логичнее искать единомышленников по интересам - спорт, книги,
    марки, фото, авто и тд и тп. Среди них обязательно найдуться
    непьющие. И всяческие хобби имеют в себе развитие, что немаловажно и интересно. Вот и решение проблемы.
    А непитие, или некурение это постоянные состояния, что про них рассуждать?
+ Ответить в теме
Страница 14 из 16