Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 16
Показано с 121 по 130 из 158.
    Філософф

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Ответ Сообщение от sonjah Посмотреть сообщение
    Агов, шановні, людина всього навсього хотіла знайти собі друга! Хтось запитав, чому? Комусь цікаво стало, чому?
    Кожен свою шкуру береже, свої права відстоює... Добрі Ви люди, нічого сказати...
    Я всю тему не мала часу перечитувати, але попереглядала Ваші дописи...
    Звісно хамство, пане Коновалець опускає вас до рівня тих кому ви хамите... Це як в анекдоті "Нікогда не спорь с дібілом, іначе ти опустішся к єво уровню і он задавіт тебя своім опитом"....

Думаю якщо Ви шукаєте справжніх друзів Ви обов язково їх знайдете!

З приводу ПЛАСТу, можу Вас із пластунами познайомити, от тільки з нашими, франківськими:)
    Чому?Відповідь очевидна бо зараз особливо серед моїх однолітків страшне засилля алкоголю фактично дуже рідко можна навіть просто погуляти з людьми без випивки.От я і написав може тут знайжуться однодумці.
    Щодо хамства то я жалкую що дав себе опустити до рівня тих товаришів.але що поробиш агресія і стьоб з людей що в наш час мають сміливість не вживати спиртного це явище дуже поширене.Люди що звикли раслабляца під піффко і т п не розуміють як модджна інакше і банально затюкують всіх хто несе іншу точку зору

Гуру

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Чому?Відповідь очевидна бо зараз особливо серед моїх однолітків страшне засилля алкоголю фактично дуже рідко можна навіть просто погуляти з людьми без випивки.От я і написав може тут знайжуться однодумці.
    Щодо хамства то я жалкую що дав себе опустити до рівня тих товаришів.але що поробиш агресія і стьоб з людей що в наш час мають сміливість не вживати спиртного це явище дуже поширене.Люди що звикли раслабляца під піффко і т п не розуміють як модджна інакше і банально затюкують всіх хто несе іншу точку зору
    Я іншої думки. Затюкують тих, хто дає себе затюкувать. Я читала пости по цій темі. Так, були жарти, правда трохи перегнули палку. Але ви своїми відповідями теж показали "клас". Значить 1:1. Дійсно, ви дуже болісно реагуєте навідь на натяк і шукаєте його там, де немає. Попробуйте перелиснути цю сторінку і йти далі.
    Закликаю всіх на форумі забути це негарне непорозуміння і потоваришувати.
    До речі, шановний Коновалець, я не п’юща людина і, навідь, не палю.
    Філософф

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Я іншої думки. Затюкують тих, хто дає себе затюкувать. Я читала пости по цій темі. Так, були жарти, правда трохи перегнули палку. Але ви своїми відповідями теж показали "клас". Значить 1:1. Дійсно, ви дуже болісно реагуєте навідь на натяк і шукаєте його там, де немає. Попробуйте перелиснути цю сторінку і йти далі.
    Закликаю всіх на форумі забути це негарне непорозуміння і потоваришувати.
    До речі, шановний Коновалець, я не п’юща людина і, навідь, не палю.
    Ну щодо 1:1 можу погодитись.
    я власне вже переелистнув цю сторінку і йду далі.Тож мій заклик залишаєжться незмінним.Непитущі і просто адеватні люди форуму якщо у вас є бажання потоваришувати і погуляти без випивки то пшіть в одну з тем або мені на аську 354134154
    2.0

Re: Хто на новенького? Вжик-вжик, винось готовенького

Коновалець, я вам от шо скажу, бо мені тут замість вас опосередковано висунули звинувачення в травлі разом з чеснОю кумпанією, шо те що ви не п"єте, може і добре. Воно радше таки "хорошо", але те що ви носитеся з тим, як писаною торбою, якось воно не той во... А от якби хтось говрив постійно "я ношу вийнятково ДольчеГабанна, ви чуєте, я ношу ДГ", або "я пью тільки спрайт і нічо крім спрайту" в самому факті ніц поганого, але тикати в ніс людям, які не проти випити фактом того, що вони "не проти" некоректно. Щиро бажаю вам успіху в пошуці колег по щастю, поділитеся результатами? Ви до речі, У ВЕТО не ходили?
    Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Коновалець, я вам от шо скажу, бо мені тут замість вас опосередковано висунули звинувачення в травлі разом з чеснОю кумпанією, шо те що ви не п"єте, може і добре. Воно радше таки "хорошо", але те що ви носитеся з тим, як писаною торбою, якось воно не той во... А от якби хтось говрив постійно "я ношу вийнятково ДольчеГабанна, ви чуєте, я ношу ДГ", або "я пью тільки спрайт і нічо крім спрайту" в самому факті ніц поганого, але тикати в ніс людям, які не проти випити фактом того, що вони "не проти" некоректно. Щиро бажаю вам успіху в пошуці колег по щастю, поділитеся результатами? Ви до речі, У ВЕТО не ходили?
    Про організацію ВЕТО я впереш ппочув від форумчан і ніц про неї не знаю. Щодо торб,Долч з габанами та інших аксесуарів то я просто написав у форумі з однією єдиною метою а саме знайти однодумців тобто людей що хочуть і можуть провести вільний час без спиртного бо як я вже сказав переважна більшість моїх однолітків нажаль не може поспілкуватись без пляшки пива,джин-тоніка або іншої гидоти.Тож я прросто написав з метою щоби однодумці якщо вони є відгукнулись.І все.З мене ж почали кепкувати,травити мене і т п.
    По-друге дійсно непитущі люди вимушені активніше заявляти про свою позицію щоби знайти однодумців так як нас таких дуже і дуже мало.Якби непитущих було б хоча б відсотків 30-40 то я би і не ставив би питання настільки голосно.Але якщо все оточення поголовно таке і однодумців майже немає то два виходи або змиритись з цим і гуляти з іншими людьми коли вони п"ють або не змиритись і шукати в тому числі шляхом об"яв.я обрав другий варіант.

Мені вельми сумно що майже не лишилось в нашій країні і нашому місті людей що не поділяють загальне схвалення алкоголю.Не знаю чи правдивими є заяви окремих форумлян щодо того що більшість пластунів теж вживають спиртне на прогулянках зустрічах і т п але якщо це правда то значить реал ситуація в країні дуже і дуже кепська.
    2.0

Коновалець , alas... так воно і є. пластуни багато в чому класні люди, і мені з ними приємно спілкуватися, але на стерильність крові від алкоголю - хм... ну нічо, ви не сумуйте. головне, що ці люди займаються нормальними речами, а "сто грамів для сугреву", це не найстрашніше... виростуть з тих людей свідомі особистості. треба вміти бачити головне...
    Філософф

Коновалець , alas... так воно і є. пластуни багато в чому класні люди, і мені з ними приємно спілкуватися, але на стерильність крові від алкоголю - хм... ну нічо, ви не сумуйте. головне, що ці люди займаються нормальними речами, а "сто грамів для сугреву", це не найстрашніше... виростуть з тих людей свідомі особистості. треба вміти бачити головне...
    Одним словом повний ппц.
    Вже не лишилося за вашими словами в в нашій країні жодного місця де реально можна було б сформувати тверезу компанію що гуляла б без випивки - Пласт це була можливо одна з останніх моїх надій.
    куди йти далі чи змиритись що світ такий деградований і без випивки вже ніхто дозвілля не уявляє?Та не дай Боже.Я продовжу свої пошуки навіть у повній безнадії

Чого в нашій країні можна знайти компанію:патріотів,русофілів.україномовних,російсь комовних,реперів.рокерів,емо,нацистів,реперів,прих ильників тих чи інших партій,людей що ненавидять будь-які політсили,фотографів,автомобілістів,велосипедистів ,гравців у шахи,доміно,карти,шашки.клаберів,людей що цікавляться музикою,історією.орнітологією,екологією,біологією загалом,мобільними телефонами,електронною і звичайною поштою,брейк-дансом.бойовим гопаком,танго,аніме,американськими бойовиками,комедіями,трилерами, борщем,жувачками і кучею ще різних типів людей що цікавляться неймовірно різними речами.але знайти компанію людей які б не пили майже нереально.Чому так?Що з нашою країною сталось?І з усім світом?Якщо вже і пластуни переважно п"ють.невже нікому не цікаво жити і відпочивати тверезо?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Не знаю, я збираюся з друзями і не п'ю. Навіть, коли вони п'ють. .
    Всім не пити маєьться наувазі всією компанією а не тільки одній чи кільком людям в ній.я хоч завтра можу погуляти в компанії де будуть пити а сам не питиму але огиди від цього менше не стане
    Філософф

[
    Коновалець, я тож не буду допомагати. Через конкретну причину. Відкрию таємницю - в Пласті теж п"ють... от така фігня... так шо вам мабуть не сподобається.
    Безумовно несподобається.Компанію щоб"пасідєть піффка папіть" я в кожному дворі знайти можу і пертися заради цього в якісь специфічні організації я звісно не буду.Якщо в нашій країні вже не лишилось таких місць чи молодіжних організацій де більшість не пила б і могла проводити вільний час тверезо то значить навіть не знаю що сказати одним словом лишається лише гірко возридать(

[ . треба вміти бачити головне...
    Для мене головне це вміння і бажання відпочити.поговорити і погуляти без спиртного тверезо.
    Я людина по натурі дуже добра хоча часто буваю занудний нажаль.Це а також нервова реакція з мого боку пов"язана з довгою відсутністю таких друзів про яких я вже казав.Якби знайшлась людина чи люди щоб подружились зі мною і гуляли без того щоб випити то я б їм таким другом тав але поки таких нема
    2.0

Я людина по натурі дуже добра хоча часто буваю занудний нажаль.
    да-да, це ми вже зрозуміли...

одним словом лишається лише гірко возридать
    ви мужик чи баба? чого вам ридать? непитущих багато, але вони вам не такі. хто винен, шо вони переважно сектанти, і пити, як і трахатися поза шлюбом, їсти мнясо в певні проміжки часу і купу інших стереотипних забобонів їм теж ніззя... якщо вам це заважає нормально почуватися, візьміть, якщо вам стачить сили, заснуйте організацію непитущих, зарезервуйте їй місце в Мінюсті, зробіть сайт, дайте рекламу і мо вам пощастить... і канючити воно якось не по людськи навіть... діяти треба, зацікавлювати людей... і вони потягнуться...
    Гуру

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Щодо хамства то я жалкую що дав себе опустити до рівня тих товаришів.
    Волну не гони, и помоги сам себя расслабить. "Облом обыкновенный" был виден с первой строки первого твоего сообщения. Кто бы на твои послания вообще внимание обратил, если бы не стеб? Объективненько так пораскинь нейронами.
    Применяй другие тактики и все получится. Позже. А что до уровня - то поаккуратней в выражениях. И перестань мотать соплю на кулак - таких люди, в основной массе своей, сторонятся как черт ладана. Так и последних оставшихся алкашей распугать недолго, не то что трезвенников.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 16