Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 16
Показано с 111 по 120 из 158.
    Філософф

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    тикаю.
    а щодо тверезого способу життя, то тут Ви ой як помиляєтесь. нам в кайф спілкування, а не бухло як таке. і без нього у нас все чудово виходить. незрозуміла просто Ваша ненависть до тих, хто навіть теоретично може вживати.
    То може Ви і м"яса не їсте?
    Я їм м"ясо хоча за наших цін вже не так часто як раніше.
    І спиртне я заперечую не через якісь релігійні чи інші переконання а вкилючно через його шкоду здоров"ю людині та тим негативним змінам у поведінці які воно викликає(в народлі такі зміни звуться вставіла,раслабіццца і ряд інших епітетів)

Пророк

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

ужас, человек просто уточнил есть ли на форуме единомышленники, а тут все расшутились-расфлудились. вродьбы ж модераторы должны сообщения не касающиеся темы (тобишь флуд) удалять, а авторам предупреждения делать?
    Філософф

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    ужас, человек просто уточнил есть ли на форуме единомышленники, а тут все расшутились-расфлудились. вродьбы ж модераторы должны сообщения не касающиеся темы (тобишь флуд) удалять, а авторам предупреждения делать?
    Ну так а що ж робити враховуючі що до цього флуду приєднались і самі модератори.Прийнаймні деякі з них.
    У свою чергу я повторюю повідомлення з якого почалась тема
    "Хто хоче і може зібратись поспілкуватись,погуляти без випивки пишіть в цій темі або мені на асю 354134154
    part of me

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Спочатку перечитайте всі повідомлення, потім робіть висновки. Я вже написав, що треба зробити в цій ситуації, а пан Коновалець вирішив продовжити розмову в цій гілці. Як що його влаштовує такий стан речей, що повинна робити адміністрація?
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Спочатку перечитайте всі повідомлення, потім робіть висновки. Я вже написав, що треба зробити в цій ситуації, а пан Коновалець вирішив продовжити розмову в цій гілці. Як що його влаштовує такий стан речей, що повинна робити адміністрація?
    да я и так сей диалог читаю с самого начала и только щас решил свои 5 копеек вставить
    просто не пойму в чем разница - если б подобную беседу начали в теме о рыбалке или о железе, то тогда б это был флуд. а тут вродьбы все ок и виноват трезвенник даже тэгами "офф" ничего не выделяют. хотя раздел ведь "теревені"...
    Філософф

Безумовно в ближчій час створю аналогічну тему в іншому розділі як ви і сказали.

Хоча розділу знайомства я тут не бачу найближча за тематикою це розділ Пошук людей
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Я ж кажу за стільки років не випити ні грама спиртного тут дійсно треба мати міцний розум і тверді переконання.
    а ти спробуй, можливо сподобається? потім, гляди, і не відтягнеш

Ну таваріщ Гітлєр вам вождь і авторитет.Звісно ви праві всі люди діляться на расові і інші прошарки.Нації і прошарки боряться один з одним.Виживає силоьніший.
    Коротше ви повністю праві і ви судячі з такого допису фашист.Соціал-дарвініст точно.
    Хлопче, а тут я би на твому місці добряче би подумав, перш ніж кидати такі пред'яви, і про товариша гітлера (кому він авторитет та вождь) і про те, хто тут фашист, і тему расизму підіймати!!! Просто це вже переходить усі мірки
    і, хлопчику, якщо вже говориш про якусь культуру, та її пропагуєш, то слідкуй в першу чергу за собою і за своєю культурою - культурою спілкування з людьми, бо в тебе виходить каламбур невеличкий - культуру проповідуєш, а сам як рота розкриєш, так лайно й льється. недобре виходить. хоча..., тут нічого дивного немає, і я навіть не ображаюсь, мені просто тебе щиро жалко.
    part of me

Безумовно в ближчій час створю аналогічну тему в іншому розділі як ви і сказали.

Хоча розділу знайомства я тут не бачу найближча за тематикою це розділ Пошук людей
    Подивіться тут: http://www.poltavaforum.com/interesi-ta-vzayemeni-210/
    Філософф

Ответ Сообщение от Kach Посмотреть сообщение

Хлопче, а тут я би на твому місці добряче би подумав, перш ніж кидати такі пред'яви, і про товариша гітлера (кому він авторитет та вождь) і про те, хто тут фашист, і тему расизму підіймати!!! Просто це вже переходить усі мірки
    і, хлопчику, якщо вже говориш про якусь культуру, та її пропагуєш, то слідкуй в першу чергу за собою і за своєю культурою - культурою спілкування з людьми, бо в тебе виходить каламбур невеличкий - культуру проповідуєш, а сам як рота розкриєш, так лайно й льється. недобре виходить. хоча..., тут нічого дивного немає, і я навіть не ображаюсь, мені просто тебе щиро жалко.
    Я не пропагую а ні якоїх культури я шукаю людей що поділють мої погляди не більше і не менше це раз.
    По-друге моя реакція цілком адекватна на невміння чи небажання опонентів вести нормальний діалог,постійні закиди типу тваринка,лузер і т п
    По-друге що і куди ллється з мого рота це мої справи добряча у вас політика довести людину а потім ображатись
    Єдине що я тут побачив це відсутність людей з іншою непроалкогольною точкою зору і зневагу та агресію з боку опонентів.На жаль.Те що тут ніхто навіть і не удосужився прочитати і половину того що я написав це так мєлачі.
    пані aneisha зокрема я вже разів 5 відповідав на поставлені тобою питання але бачу жодної реакції.ЯТож навіщо відповідати раз мої дописи всеодно не читають а пишуть аби просто перестібати

Дякую ще раз і щиро сподіваюсь на адекватну реакцію хоч когось там.
    sonjah
    Гість

Агов, шановні, людина всього навсього хотіла знайти собі друга! Хтось запитав, чому? Комусь цікаво стало, чому?
    Кожен свою шкуру береже, свої права відстоює... Добрі Ви люди, нічого сказати...
    Я всю тему не мала часу перечитувати, але попереглядала Ваші дописи...
    Звісно хамство, пане Коновалець опускає вас до рівня тих кому ви хамите... Це як в анекдоті "Нікогда не спорь с дібілом, іначе ти опустішся к єво уровню і он задавіт тебя своім опитом"....

Думаю якщо Ви шукаєте справжніх друзів Ви обов язково їх знайдете!

З приводу ПЛАСТу, можу Вас із пластунами познайомити, от тільки з нашими, франківськими:)
+ Ответить в теме
Страница 12 из 16