Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 16
Показано с 101 по 110 из 158.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А що добра людина каже завше лише "да"? А може це швидше безхарактерна, а не добра людина?
    дик, для багатьох "да" і "доброта" поняття- синоніми. але то вже мать варто віднести у тему про добро з кулаками.

Ну от у фашиків "сила" займала одне з чільних місць у їх ідеольогії, і шо воно їм допомогло?
    а я шо проти? я сказала, лише що сила вимірюється не тільки в умінні махати молотком. є безліч можливих і неможливих проявів сили і слабкості.

Odo
    -

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    а я шо проти? я сказала, лише що сила вимірюється не тільки в умінні махати молотком. є безліч можливих і неможливих проявів сили і слабкості.
    Згоден, і одним з проявів сили, я вважаю здатність стати на захист слабкого. А одним з проявів слабкости вважаю підвивання та потурання загалу, що заливає його своїм душевним лайном.
    змія болотяна ОЧКОва

ладно-ладно, обкакали!
    а чи не є проявом сили напротивагу поливанню лайну відстоювати свою власну думку без використання "неліцепрятних" виражожувань. тоді б ставлення багатьох стало більш серйозним і можна було би досягти конструктиву
    Odo
    -

ладно-ладно, обкакали!
    а чи не є проявом сили напротивагу поливанню лайну відстоювати свою власну думку без використання "неліцепрятних" виражожувань. тоді б ставлення багатьох стало більш серйозним і можна було би досягти конструктиву
    Про які саме висловлювання ідеться. Уточнюю, щоб не було непорозумінь.

Щойно подумалося щодо сили, що, з иншого боку, це чиста можливість, і, вона може бути скерована, як у позитивному напрямку, так і у негативному.
    змія болотяна ОЧКОва

Вас і Ваших висловлювань те уточнення жодним чином не стосується.

може так і є. питання тільки, чого ми маючи ту моживість хочемо досягти. туди і скеровуємо.
    Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Коновалець, це ви таки зря! Тим більше вам особисто ніхто нічого не говорив. Людина вільна використовувати все шо їй до смаку, тому пардон, ви неправі. Я розумію, що ви є патріотом. Але не впевнена, що Євген Коновалець так таки і не вживав ніколи нічого! Навіть на фесті у Зашкові, де шанують його пам"ять пиво не возбраняється! Так шо дивіться, і від "колег по переконанню" можете несхвалу отримати. І пробачте що ми так, не знали що у вас почуття гумору відсутнє...буває.

Коновалець, я тож не буду допомагати. Через конкретну причину. Відкрию таємницю - в Пласті теж п"ють... от така фігня... так шо вам мабуть не сподобається. Це до того, що один політик казав про те, що серйозність обличчя ще не означає серйозності намірів.
    Вам, до речі, пане Коновалець, більше підійте рИлігійно-непонятна організація ВЕТО. Ті теж з чим тільки не боряться, із з змієм зеленим, і з наркотою, і з матами, і з абортами. Але я з ними спілкувалася тіки по телефону, вистачило знаєте... Знайти їх можна на зуп.Фурманова , якщо не переїхали, таке як поряд з Аполонією. Сходіть туди, мо потім до нас назад схочете... тіки вони цитують Велікорусского письменника і філософа Льва Толстого... ну типу, я попередила...

Оце знаєте що нагадує? Як чувак звонив в сервісний центр і кричав "нє біло сривов, я гаварю, не било!!!!!" ви кого оце нині переконуєте? Я розумію, що вас п"янь обурює, але говорити шо тут одні дібіли раз вони п"ють, воно вам ума не додає. Непитущі зовсім люди викликають певну підозру, знаєте... як казав Лесь "людина що не вміє правильно пити і гречно матюкатися викликає підозру"... Кінець кінцем, всі ми люди! Хтось в носі колупається, хтось п"є. Не фетішуйте отим, що всі люди як люди, адно йа багіня. Знаєте, ми кожен в своій соц.соті і кожен щось робить гарне, потрібне і корисне. а шоб не обломлюватися, форум читати зразу тре, а не регітсо.
    По-перше читайте мене уважніше я вже сказав що в мене є два вибори або шукати патріотів і змиритись з тим що з ними доведеться проводити час коли вони питимуть або шукати людей що можуть і хочуть проводити час без випивки і змиритись з тим що вони можуть бути не патріотами.Я обрав другий варіант.Хоча звісно краще щоб у людині поєднувалося і те і те
    По-друге я назвав певних особистостей дебілами через їхню дурну і неадекватну реакцію на створену мною тему.А не через їхні переконання щодо алкоголю.Я не назвав би їх так якби вони висловили грунтовну критику зі вказанням своєї позиції а не просто почали перестібуватись.
    По-третє якщо у вас людина що не вживає спиртне викликає підозру то це свідчить лише про стереотипність вашого мислення або певних "тараканів" у голові тож це нічого не доводить
    По-четвертеякщо вже і серед пластунів не лишилось людей що хочуть і можуть відпочивати без випивки значить наша країна таки дійсно котиться у прірву.

Що панове, чергового новачка заганяємо усім кодлом?
    Не переживайте шановний мене
    не загониш.Мені дай Бог через місяць бцде 19 років за цей час ні знайомі,ні рідні,ні друзі ніхто з оточуючих не змііг переконати мене випити бодай грам чогось алкогольнішого нід квас так що ця угруповка мене тим більш не загоне.Максимум що вони зможуть зробити це забанити мене

Ответ Сообщение от EmilyPlay Посмотреть сообщение
    Odo: никто его не загоняет, просто нормальная реакция на реакцию неадекватную.
    И вообще, складывается впечатление, что Коновальцю эта тема ох как наболела, раз так регирует, видно, тяжело нынче найти трезвенников-сторонников. ИМХО, начинать поиски действительно надо сначала с поисков общих интересов, а не спрашивать в лоб: "Так, пьешь или нет?!"
    По-перше дійсно наболіло і вельми напривеликий жаль.Реально вкрай важко знайти людину чи людей які б хотіли і могли зустрітись без випивки.
    По-друге повторюю ще раз в мене інтересами слугують,патріотизм,українська музика,мова і т п
    Чи багато в нашому місті патріотично налаштованих,зацікавлених музикою і історією непитущих людей?Відповідь очевидна така комбінація є вельми і вельми рідкіснорю.Тому у мене два вибори або при пошуках впершу чергу апелювати до того п"є людина чи ні або до того чи поділяє вона інші мої інтереси.Бо чякщо я знайду людей що поділяють мої інтереси але при цьому на зустрічах вживають спиртне то нфіг мені було таких людей знаходити?
    Філософф

Це якраз саме та царина розуміння якої може різнитися надзвичайно. Для Вас це може бути найдотепніший і найсумирніший жарт, для когось — образа на все життя. Обережніше з такими речами.

Во-во я про те і кажу: "А ми ж шо, ми нічо", правда?

І ще дещо про моветон: коли людина одна відбивається від цілого кодла, невже нікому з Вас і ніколи не спадало на думку стати на її захист. Якою б вона не була. Ну там може книжки якісь у дитинстві читали про мушкетерів, про честь там може хтось чув, нє?
    Послухаюсь вашої поради і буду опускати опонентів красиво.
    Так власне що дивного є у прояві страшної нетерпимості і розставлянні психологічних пасток.Очевидно ті хто це використувують є ідейцними наступниками таких поважних людей як Гітлер,Сталін,ПОлпот та інші.Ті теж любили накидуватись всім скопом на одну сторону що була їм значно менша.Згадайте історію радянсько-фінської війни наприклад.В тім Союзу вже нема а Фінляндія процвітає позаяк зуміла відбитися від нахабних і злобних завойовників.

Офтоп:
    laithemmer, от як я люблю говорити, ми не погані, ми просто інші.

а бачте, Лайта бахнули веслом, а вона он як прекрасно вижила! так шо за...сь! підтвердження теорії на практиці... чи це я вже не в ту тєму????
    Якщо мене бахнуть веслом то я бахкаю у відповідь.

Ответ Сообщение от Kach Посмотреть сообщение
    Вельмишановний, товаришу Коновалець!

Тільки я не зовсім розумію, ви шукаєте людей цікавих, з котрими можна цікаво провести час, та довідатись багато нового, чи ви шукаєте людей ТІЛЬКИ непитущих? З ваших слів виходить, що навіть, якщо людина дуже цікава, багато вміє та знає, але не проти алкоголю, то ця людина - дебіл???

Можливо, колись ви багато пили, від чого страждали, але не могли кинути цю пагубну звичку, і потім, коли стали на шлях праведний, одна тільки згадка про алкоголь викликає у вас нервові зриви., а можливо вам і зараз хочеться випити, але по якимсь невідомим причинам, вам цього неможна робити, от і біситесь. Але, повторюсь, все це не дає Вам права ображати нас. Тому добряче думайте перед тим, як писати нецензурні слова!
    Я шукаю людей що можуть і мають бажання спілкуватись зі мною без вживання спиртних напоїв.Дебілами я назвав конкретних людей за їх неадекватну реакцію на мою цілком нормальну і слушну пропозицію.
    Я НІКОЛИ в своєму житті не вживав ні краплини спиртного якщо таким не рахувати квас чи ряжанку.Про що вже неодноразово казав
    Щодо вашої тези що дехто на зустирічах п"є дехто ні то я і не заперечую для мене не проблема не пити навіть якщо всі навкруги обожрались усмерть.Але повторюю свою думку я шукаю таких людей і таку компанії де б ніхто не пив прийнаймні не пив переюбуваючі разом зі мною.

так! - усім нальотчикам розійтись! - супротивника знищено, пора зайнятись наусщними справами!:)
    Не сподівайся товариш.Мене ви звідси вигоните лише баном приводу для якого я вам не дам і не сподівайтесь

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Еще следует учесть (приплюсовать) тот фактор, что автор подвержен большему риску алкоголизма ввиду специфического окружения. И шероховатой манерой восприятия действительности.
    У вас пане манера сприйняття дійсності уж больна гладінькая всіх хто зщ вами не згоден тим більше якщо це новачок мвам треба затюкати.в виду чого я роблю висновок що у вас підвищений ризик втрати логічного мислення через відсутність звички до серйозних відповідей.Це моя персональна думка.
    По-другее моє оточення є таким самим як і у кожної людини ми живемо в одному суспільстві.І більш того в одному місті

ага, внатурі некрасіво палучілось. ну паржали, ну прастітє. тільки ж, тема у теревенях - раз. два, і справді ніхто нікого не ображав .
    Панночко перестаньте хаяти обидві близькі вам мови і навчіться нарешті писати українською або російською.
    По-друге ви кажете що то був жарт?Харе тоді я скажу що я теж приколовся коли назвав вас дебілами.От для мене це таке веселе і жартівливе слово.Ти мені повіриш?От і я тобі ні
    Постійний відвідувач

Філософф

Odo, а ви не задумувалися, що "совковість" стосується спільності інтересів? ми бачилися "кагалом", і пили разом. і я можу зрозуміти, що оте "ДІБІЛИ" конкретна така образа для нашої спільноти. та ви того не бачие! торочите про стадний інстинкт, і захищаєте лузерів. знаєте, мабуть варто тему забєцати про культуру пиття, мо й зроблю таке. я сперечаюся особисто з тими чия думка суперечить моїй, але переконувати, якщо в людини усталений погляд на речі - нафік. інша справа - вистібати. якщо маєш стьоб у відповідь - то буде про що поговорити, а якщо людина нахохлилася, пукнула в твою сторону, то шо з нею візьмеш...
    хочете ви того чи ні, форум це таки спільнота де сфомований власний "соціум" і правила. от ви захищаєте забавних звірушок, а потім тіки ті пукнуть в вашу сторону - виносите, сайентологу хто зауваги давав? не хтіли б - не виписали... це не обговорення дій адміністрації, а підтвердження того, що у всіх рило в пуху. і какашками всі кидаються. тіки колор фекалій різний.
    По-перше пан сам сказав що не відносить себе до вашої групи у даному випадку.
    По-друге харе паскудити українську,російську,англійську мову тим більше спеціально.
    По-третє я створив цю тему з цілком конкретною метою бачу нажаль ніхто з форумлян бажання спілкуватись без випивки не виявив що вкотре підкреслило мою правоту щодо трагічного стану нашого суспільства.
    По-четверте я ні до яких сайентологів справи не маю і попросив би не перекладати на мене ваші внутрішні розборки.

Коли звернутися до першоджерела, то Дон Кіхот кидався не на вітряки, а на ворогів, котрих він побачив у вітряках, тому тема про "їх в даній темі не було" нерозкрита, це по-перше. По-друге: щодо не було, то звісно все це нам примарилося і тема з діянетиком і з Коновальцем і з пікапером. І знаєте у чому прикол, що коли отак людину лупити щоразу по голові за якісь ляпи, то вона просто припинить з Вами сперечатися і думати, бо думалка пошкодиться, тоді уявляєте яка краса буде: тільки сильні пануватимуть, що не падають і що їх відповідно не штовхають. А скільки думок буде, яке розмаїття. Бо ж слабкі нарешті заткнуться і так слабенько тільки підтявкуватимуть сильним инколи. Краса, еге?
    Не переживайте ів мене мислення пошкодиться лише від фізичних уларів а дискутувати з прихильниками випивки мені не впєрвой.Я ж кажу за стільки років не випити ні грама спиртного тут дійсно треба мати міцний розум і тверді переконання.

так хай хто слабший вчиться, розвиватись же якось потрібно, а як як не на своїх же помилках. а серед людей як і серед тварин - хто сильніший, той виживає, той на коні. чи я не прав?
    Ну таваріщ Гітлєр вам вождь і авторитет.Звісно ви праві всі люди діляться на расові і інші прошарки.Нації і прошарки боряться один з одним.Виживає силоьніший.
    Коротше ви повністю праві і ви судячі з такого допису фашист.Соціал-дарвініст точно

Odo, є ще варіант. ми тупо мовчимо коли нам не подобається, і кажемо да-да-да коли подобається. тоді забавні звурушки тричі скажуть "ау" і кануть в Лету. а так - 10 сторінок вже нафлудили. чим не результат.
    Коновалець, якщо ви ще тут колись пробігатимете, а курців ви теж не любите?
    Обзивати людину твариною це також страшна образа і я наполягаю щоби до цієї "людини" застосували попередження.
    По-друге в 5 раз відповідаю aneisha на її питання.
    В мене є два вибьори або шукати людей що не питимуть при зустрічах або шукати людей що поділятимуть мої погляди і захоплення.
    Одночасно таких і таких з0нати нереально тому я обрав перший варіант.
    Повертаючись до питання про курців то скажу що безумовно коли людина палить цигарку це теж огидно і вельми.Я в своєму житті слава Богу не курив і не куритиму.Хоча якщо непитуща людина під час зустрічі дозволить собі закурити то це я впринципі сприйняти можу бо викурена цигарка не змінює поведінки не відміну від випитої пляшки пива наприклад.

Як на мене, пан Коновалець піде звідси по-любому, та все ж краще би з хорошими враженнями, аніж з такими, як зараз.
    Я постараюсь звідси не піти бо це буде алкоголе любів та людей що несприймають тверезий спосіб життя.

ладно-ладно, обкакали!
    Про який кнструктив може йти мова якщо ви вже показали що не поділяєте моєї думки і більш того насміхаєтесь з неї.
    змія болотяна ОЧКОва

ото точно. всі ми тутечки внєбрачні дєті Адольфа Алоісича, родичі кровосмєсітєля Чезаре Борджиа і просто абалдєнной тьотки Ельжбети Баторі)))))

то шо, Вашому мисленню нічо не загрожує це вже і так зрозуміло. десь "прімєрно ровно" з вашим почуттям гумору.
    а от щодо моделі висловлювань, то Ви мені не вчитель і права вказувати як мені говорити не маєте. мені ваша суперграмотна рєчь тоже не особливо подобається. але ж я Вам тим не тикаю.
    а щодо тверезого способу життя, то тут Ви ой як помиляєтесь. нам в кайф спілкування, а не бухло як таке. і без нього у нас все чудово виходить. незрозуміла просто Ваша ненависть до тих, хто навіть теоретично може вживати.
    То може Ви і м"яса не їсте?

По-друге в 5 раз відповідаю aneisha на її питання.
    мені так багацько нінадабна. зазвичай доходить вже з першого разу. питання в тому, шо конкретної відповіді не було. але я на то уже незважаю. мені то більше не цікаво. так шо можете не утруждаться

Про який кнструктив може йти мова якщо ви вже показали що не поділяєте моєї думки і більш того насміхаєтесь з неї.
    а ото шо ви перед оцим зацитували було не до Вас. цитати в студію пліз, де і коли я насміхалася з Вашої думки. де Ви його таке взяли? я нічого не маю проти тверезості і не вживання алкоголю.
+ Ответить в теме
Страница 11 из 16