Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 16
Показано с 91 по 100 из 158.
    2.0

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Одо, Сталінград здався без бою...шо ж тут скажеш.. це я про отих нещасних, вами перерахованих. Он Лайта не здалася, я теж тут, хоча згадайте тему про бога. Але я при своїх, ви теж при своїх... кого ще згадати... нє, не буду... бо були ту, згадували...то тих на форумі вже немає. а мені ше пожить хоцца.

Odo
    -

Re: Шукаю прихильників здорового способу життя,непитущих і просто адекватних людей

Ответ Сообщение от Kach Посмотреть сообщение
    так а це ціпна реакція - не назвавби він нас дебилами, а сам би посміхнувся з дописів, то і ми би на нього не накинулись. а так якщо людина не зрозуміла того, про що писали, образилась, й ще чого більшого перша напала із образами, то які ще питання можуть бути?
    Не повірите, але що питання, що реакції на чиюсь нервовість можуть бути найрізноманітнішими
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ладно, з запитанням проїхали. я задаючи його знала, що відповіді не буде.
    Спробуте його переформулювати. Хоча, коли Ви все так добре знаєте наперед, то мабуть дійсно не варто.
    я не помічала жодного разу зникнення своєї особистості у табуні. вона, як хатка равликова - усігда са мной.
    Так, зникає розчиняється вона непомітно. На цю тему є багацько цікавих досліджень, невже ніколи не читали?
    Цікаво, чим же ми такі гидкі і ніхароші заслужили Вашої небайдужості?))))))))
    Щодо небайдужости, сам собі дивуюся, а щодо "такі гидкі і ніхароші", то звідки Ви взяли, що Ви такі є?
    Ответ Сообщение от Kach Посмотреть сообщение
    так хай хто слабший вчиться, розвиватись же якось потрібно, а як як не на своїх же помилках. а серед людей як і серед тварин - хто сильніший, той виживає, той на коні. чи я не прав?
    Розумієте, яка тут різниця: серед людей так не завжди

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Одо, Сталінград здався без бою...шо ж тут скажеш.. це я про отих нещасних, вами перерахованих. Он Лайта не здалася, я теж тут, хоча згадайте тему про бога. Але я при своїх, ви теж при своїх... кого ще згадати... нє, не буду... бо були ту, згадували...то тих на форумі вже немає. а мені ше пожить хоцца.
    Ну, щодо пані Лайт, то як вона сама зауважила, руку їй таки подали. Хоча, звісно, вона і без цього і т.д і т.п., проте історія не знає умовного способу, сталося саме так, як сталося і можливо багато, що обумовило. А от решті "полеглих" ніхт руки не простяг.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Так, зникає розчиняється вона непомітно. На цю тему є багацько цікавих досліджень, невже ніколи не читали?

ні, не читала. але на даному етапі дозволю собі не погодитись. можливо, для стороннього споглядача, так воно і є. але ж ми мовчимо не тому, що боїмося, або ше шось, а тому що заперечити нічого - думка співпадає, але вона є.

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Щодо небайдужости, сам собі дивуюся, а щодо "такі гидкі і ніхароші", то звідки Ви взяли, що Ви такі є?
    оточуючий світ, знаєте лі))))) примушує тримати тих, хто поряд і себе самого в напрузі.
    а так, да. я дуже чемна, добра і ніжна. В душі - глибоко
    Odo
    -

ні, не читала. але на даному етапі дозволю собі не погодитись. можливо, для стороннього споглядача, так воно і є. але ж ми мовчимо не тому, що боїмося, або ше шось, а тому що заперечити нічого - думка співпадає, але вона є.
    Ну це знаєте, як той дослід про кота та кролика. Коли кролику дали по пиці один раз за те, що він поліз за морквою, то він відповз і більше за нею не ліз, у нього у пам’яти закарбувалося, морква — біль. Коли те саме зробили з котом (не з морквою звісно), то кіт почав битися і дряпатися за свою здобич, і скільки його не лупцювали, він уперто ходив за їжою. Це я до того, що знову ж таки, всі люди різні, є сильні, є слабкі, є запеклі, є індиферентні і для мене зовсім не є істиною, що сильні — краще, мені цікаво чути думки різних людей на цьому форумі і слабких і сильних, а не "стройний ґул ґолосов: Одобрям і Осуждам".
    оточуючий світ, знаєте лі))))) примушує тримати тих, хто поряд і себе самого в напрузі. а так, да. я дуже чемна, добра і ніжна. В душі - глибоко
    Як на мене, не все що люди говорять тре числити на свій рахунок, і тим паче вірити цьому.
    2.0

Odo, є ще варіант. ми тупо мовчимо коли нам не подобається, і кажемо да-да-да коли подобається. тоді забавні звурушки тричі скажуть "ау" і кануть в Лету. а так - 10 сторінок вже нафлудили. чим не результат.
    Коновалець, якщо ви ще тут колись пробігатимете, а курців ви теж не любите?
    змія болотяна ОЧКОва

тут погоджуюсь. люди різні. мотивація різна і те де і те пе. спілкування ж онлайн має як плюсяки здоровезні так і мінуси (шось злість починає проходити, але настрій поки не кращиться) деякі мінуси конкретних онйлайн людей перетворюються на плюси при особистому спілкуванні. то таке.
    для мене сильні, навідміну від Вас - є істиною. сила ж бо вимірюється не тільки в умінні мололком махати. і принципово слабких, тих шо розмазують соплі по підвіконню намагаюсь обходити. якшоне виходить - ігнорувать, вже потім - веслом.

Як на мене, не все що люди говорять тре числити на свій рахунок, і тим паче не вірити цьому.
    все знову ж таки дуже суб"єктивно. я числю на свій рахунок тільки те, що говориться на мою адресу. це переважно негатив. позитив, на жаль, приносить більше неприємностей.

а курців ви теж не любите?
    гигиги, нагадала тему дошлюбного сегсу)))))))))))) ото десь із тої опери.
    Odo
    -

Odo, є ще варіант. ми тупо мовчимо коли нам не подобається
    Ну це до розділу "хвантастика"
    і кажемо да-да-да коли подобається. тоді забавні звурушки тричі скажуть "ау" і кануть в Лету. а так - 10 сторінок вже нафлудили. чим не результат.
    А чим результат?
    Коновалець, якщо ви ще тут колись пробігатимете, а курців ви теж не любите?
    Як на мене, пан Коновалець піде звідси по-любому, та все ж краще би з хорошими враженнями, аніж з такими, як зараз.

я числю на свій рахунок тільки те, що говориться на мою адресу. це переважно негатив. позитив, на жаль, приносить більше неприємностей.
    А чом позитив приносить більше неприємностей?
    part of me

Є правила на форумі, дописи не за темою - заборонені, але розділи "Теревені" та "Звалище" були зроблені саме для флуду та флейму. Те що людина, не знає, що такі розділи називаються саме так думаю ніхто не винен.
    Яких санкцій повинна вживати адміністрація в цих розділах? Чи треба розміщувати двометрові плакати - тут може бути флуд?

Пане Коновалець, створіть свою тему знову, в розділі "Знайомства" і почніть все з чистого листа, у цієї теми можна змінити назву і продовжити спілкування на тему, "Доказывать, что сильный жpет слабых. Доказывать, что сажа бела".

До речі, про - ногою більше ні-ні - так ви нікого, ніколи не знайдете. Дійсно варто поспілкуватися спочатку, знайти спільні інтереси. А потім своїм прикладом змінювати в людях відношення до алкоголю. А ви як радянська влада: "Бога - нет!", поламали церкви, постріляли попів і до побачення.
    змія болотяна ОЧКОва

та чим тільки не приносить. від тебе постійно чогось чекають, ти ж тіпа така вся добра, казати "НЄД" не вмієш. шо не попросиш - зробиш, за всіх подумаєш, бо ума більше ітд. а всякі "соплі" висять потім в тебе на шиї і ножками дригають.
    це так, до прикладу.

О, прийшов Фрагов, приніс конструктиву)))))
    Odo
    -

та чим тільки не приносить. від тебе постійно чогось чекають, ти ж тіпа така вся добра, казати "НЄД" не вмієш. шо не попросиш - зробиш, за всіх подумаєш, бо ума більше ітд. а всякі "соплі" висять потім в тебе на шиї і ножками дригають.
    це так, до прикладу.
    А що добра людина каже завше лише "да"? А може це швидше безхарактерна, а не добра людина?

для мене сильні, навідміну від Вас - є істиною. сила ж бо вимірюється не тільки в умінні мололком махати.
    Ну от у фашиків "сила" займала одне з чільних місць у їх ідеольогії, і шо воно їм допомогло?
+ Ответить в теме
Страница 10 из 16