Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10.
    Книголюб
    Гість
    Lol

Скоро розпочнуться облави на Патріотів?

http://observer.sd.org.ua/news.php?id=14916

Цікаво, а де знаходиться історична Батьківщина Юлі Грігян?

Odo
    -

Re: Скоро розпочнуться облави на Патріотів?

Ответ Сообщение от Книголюб Посмотреть сообщение

Там де вона сама вважає. А шо це Ви питаєте?
    2.0

Книголюб, акі вам не пофіг? хай хоть в Китаї... толку з неї нуль. так само і з деяких "патріотів". тому це питання не варте уваги. бо якщо почати копатися в корінні кожного з нас, певно ой каг багато цікавого накопається!
    Книголюб
    Гість
    Lol

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    якщо почати копатися в корінні кожного з нас, певно ой каг багато цікавого накопається!
    Та я й не сумніваюся в тому, що якщо почати копатися в корінні кожного з вас, то можна знайти багато цікавого.
    Odo
    -

Та я й не сумніваюся в тому, що якщо почати копатися в корінні кожного з вас, то можна знайти багато цікавого.
    А Ви пане, на скільки поколінь углиб свій родовід дослідили?
    2.0

Книголюб, вас мабуть по якійсь іншій методі в стерильних умовах зачинали з втручанням позаземного розуму, чи що? ви ж не можете говорити за своїх родичів, які мешкали в роки татаро-монгольської навали, або що хтось з ваших родичів звідкись сюди не переїхав і привіз вам "не такої" крові... все це фігня і кухонне ксенофобство.
    змія болотяна ОЧКОва
    тю, а чи воно настільки важливо якої і скільки в тобі тече крові?????
    ми ж не нацисти, шоб вимірювать черепушкини профілі.
    для мене головне те, шо в голові, те ким ти себе вважаєш і до чого прагнеш. чистої ж крові ви, шановний Книголюб, навряд чи знайдете.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Книголюб, вас мабуть по якійсь іншій методі в стерильних умовах зачинали з втручанням позаземного розуму, чи що? ви ж не можете говорити за своїх родичів, які мешкали в роки татаро-монгольської навали, або що хтось з ваших родичів звідкись сюди не переїхав і привіз вам "не такої" крові... все це фігня і кухонне ксенофобство.
    Згоден, підтримую. Фашики разом з комуняками шикуються і йдуть далеко і з піснями.

Інфа до теми.
    Результати першого загального перепису населення Російської Імперії 1897 року по Полтавській Губернії:

Українська 2 583 133;
    Єврейська 110 352;
    Російська 72 941;
    Німецька 4 579;
    Польська 3 891;
    Білоруська 1 344;
    Татарська 663;
    Циганська 333;
    Чеська та словацька 156;
    Латиська 123;
    Французька 105.
    2.0

Odo, ну так а шо! гарна ілюстрація фашиківських замашок і до чого те призводить в фільмі "Американська історія Х".. ліпили їх панімаїш з іншого тіста... хтось один придумав брєд, а їм наравицця... от і йдуть ешелони від початку хибним шляхом...
    Філософф

Батєнька ви расист?Наприклад історична Батьківщина Карла Маннергейма знаходилась у Швеції що не завадило йому стану фактичним батьком фінської державності.Фінська армія під його командуванням зупинили мільйонну радянську групировку.В той час як деякі чисто расово етнічні фіни сиділи в обозі радянських танків щоби встановити в своїй країні режим народної(чи радше антинародної) демократії за радянським сценарієм.
    Або ще один цікавий приклад застойний керівник України Щербицький чисто расово такий українець що ппц але це не завадило йому масово русифікувати нашу освіту повністю здавши республіку брежнєвському курсу на створення єдиного радянського народу.
    Одним словом судити людину слід не за походженням а за реальними справами чи бодай за помислами.До нинішнього прем"єра можна висловити чимало притензій по суті її діяльності от і висловлюйте їх а не показуйте свіфй печерний расизм.Мені теж неподобається багато хто але якщо я засуджую Віктар фьодарича то не за його білоруські корені і те що Ахметов татарин мені глибоко по барабану у цих товаришів є чимало реального негативу(на мою думку) от про нього я би і став розповідати якби захотів погнати на них на форумі.
+ Ответить в теме