Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1483Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 449
Показано с 51 по 60 из 4489.
    змія болотяна ОЧКОва
    К ГО можете добавить еще и это.

http://*************/na/

Прошу не воспринимать как личное оскорбление!
    Просто иногда такая сцылоска может стать ой как полезна. Нас, на работе, она например очень развеселила.
    А если кто раздраконит можна его по мылу туда послать. :)
    ГЫЫЫЫЫЫЫЫ

Частий гість
    2Tail, - :) . я дійсно не збираюся поки що перетворитися на якусь старушенцію (дєда-логопєда), або ж бути членом клубу герантофілів!!! зара слухаю (і буду далі, бо у списку) Quantic Soul Orchestra,James Brown,FERGUSON,Mahavishnu Orchestra,Harvey Mason ..................посміхаємося усі!!!!!!Пост Скріптум: скоро офіційне літо, правда моя спина вже згоріла :)
    2.0
    Ну ні разу не капець! я пропустила чергову порцію рідкого лайна в мій город. Мозок, ви перегрілися! Розслабтеся, всьо буде окі-докі! Чим же ж вам готи не подобаються, як субкультурний підвид? А я чим завинила? Я ж не гризу вас за те, що вам до вподоби. Ще один наїзд – і посилання на ллео.аха.ру буде надіслане персонально вам. а якщо у вас нетерплячка попийте відвар заткнигузна – народний засіб, говорять помагає навіть у складних випадках.
    doba
    Гість

Re: Яку ви слухаєте музику?

багато чого переслухала, проте назавжди улюбленою залишиться музика metal, окрім хіба що деза. зараз грає nocturnal rites, останнім часом припало до душі...
    Завсідник

админ,как добавить аудио ?
    хотелось выложить на пробу musiku portugesa
    Пророк

Последнюю неделю с фолкотни вернулся на старые добрые группы типа Ashen Light, Te Deum. Ну и как же без мои любимых Sepultura и Soulfly :yu:
    Добрий модер ))

Після Шешор слухаю ДахуБраху :)
    Ну, і збірку Шешори2006
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Після Шешор слухаю ДахуБраху :)
    Ну, і збірку Шешори2006
    Коли тебе можна у мережі піймати? Може розшариш цю збірку?
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Коли тебе можна у мережі піймати? Може розшариш цю збірку?
    Вона вже розшарена, а в DC++ я ввечері буваю
    Частий гість

повертаючись.......і я люблю реп, а вірніше його терпіть не можу, і не тільки тому що я принципово його не хочу слухать (зізнаюсь - я не расист :) ), а тому шо в ньому немає того вогню, того перцю, того всього шо примушує тебе залишатися ТУТ!! без образ - кожному своє!!!зара гра в плеєрріі ДахаБраха. трек АФРИКА - як коментар знаки оклику - !!!!!!. тепло розливаєтьтьщщааащщаааа.........
    ще,...... http://fileshare.in.ua/59813 кому не подобаються емо-соплі, але подобається емоційно донесений р-н-л...тимбільжшшшжжжшшш справжній український...від моєї улюбленої команди ДИМНА СУМІШ , то тут можжжа скачати їх виступпп наживввооо...
+ Ответить в теме
Страница 6 из 449