Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1466Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 446
Показано с 41 по 50 из 4451.
    2.0
    Таааак! Я по моєму шось провтикала...

2 МОЗОК: Музика повинна нести радість! Я таку насолоду отримую, коли читаю від протоГОТА (як варіянт:протоГОТА) з анхом у вигляді аватара, гарно що не на шиї (сподіваюся) про зміст , який присутній (певно) у творчості Lacuna Coil, Ulver, Tristania, Theatre of tragedy. Я не сумніваюся він там є, але не забувайте про то шо він є і в ПОПсі і в Блотняку (де ніколи не сидівші дядьки співають про нєбо в клєточку) .........інше питання який зміст?? !

По-перше, не дуже зрозумілі оті мутки про зміст і все таке...
    По-друге, попсу (наголошую, не поп-музику, а ПОПСУ) вважаю елементом, що розкладає суспільство. Чому - не питайте, Бо почну із тупих текстів і закінчу тим, що співати треба не ногами-цицьками-писком, а голосовими зв"язками, які чомусь в попсовиків атрофовані, і їх функцію виконує там яка небудь Секвоя2.0 або Нуендо

Далі, по-третє, кажись. Оце ваше: Колись його (АНХ) носили хіппі, як символ життя (за який його вважали ще давні єгиптяни), тепер носять КРАСУНЧИКИ, які заражають усіх ідеєю : МИ ПРИЙШДИ У ЦЕЙ СВІТ АБИ СТРАЖДАТЬ!!!!Мені смішний ваш зміст і таких як ВИ!! ви - є абсурд!!Ваш зміст - абсурд!! Класичний буддизм у порівннянні з вами не таке вже й "отруйне вчення"!!

Мені глибоко до фєні, що анх носили хіпі. Я коли була ще класі в сьомому і про готів не чула нічого ніц, малювала єгипетські піраміди і все таке. Так що анкх звідти, і ношу його на шиї, ібо подарували і втілили тим самим мрію давнб-предавню. Якщо ви говорите, що готи тіки страждають - вітаю, ви знайомі з якимися пазерами. Якщо ви думаєте, що ятака собі малолєтка, якій надо виї...тися, помиляєтеся. Я можу радіти, сміятися і все таке. Міровая скорбь - межа невдах. А ви, перш ніж "кататися" валиком критики вивчіть сабж про тих самих готів. І в жодному разі не читайте готичні щоденники.
    Але ми про музику: так от, де там страждання в Лакуні Коіл, там як мінімум голос гарний, а "Ворлд оф Гласс" Трістанії може сперечатися за якістю з класикою. Ви спробуйте послухати Реквієм Моцарта, його люблять хіба тіки готи?... Я шукаю красу, і якщо вам не подобається -ваша справа.
    Хоча особисто мене ображає, коли я о 6-й ранку, бува, їду на зміну, а в автобусі валує "іголка-іголочка"... ви вважаєте це нормальним - труїти нормальних людей блатняком? Де там хоя якась естетика?

Частий гість
    2 nickeler : дуже ви пафосне створіннячко!!! 1.я ненавиджу так само як і ви блотняк, так само як і , надіюся, ви, весь набір продуктів масової культури. 2. не грайтеся такими поняттями як зміст , форма, смисл - ніколи по-життю. не плутайтеся у власній павутині. 3.я не читаю готичні щоденники так само як і чужі листи. 4.у пана Моцарта є твір ЧАРІВНА ФЛЕЙТА, яка несе радість, певно ви ніколи не чули цього твору, оскільки ви в рамках відбору, а це вже дууууужжжжеее погано..!! Голос радощів, голос молодості звучить , як приклад , на вінілах чи то сучасних дисках Led Zeppelin з участю Роберта Планта. той драйв з одним з найвищих голосів на той час (70-ті) яскравий приклад вам !!!! ВАША СМУТА - СМІШНА, навіть, вибачаюсь із прекрасними голосами вокалістів названих вами "чорнушників- романтиків"! проте, кожному своє. щасти вам.
    Пророк
    Ответ Сообщение от mozok Посмотреть сообщение
    проте, кожному своє. щасти вам.
    Отож! Навіщо бідолашній nickeler пістони вставляти? Кожному своє.
    2.0
    отже, кожному своє... я не хочу дискутувати, пане Мозок. Ви ненавидите, як там, смішну смуту. Ваші проблеми! Зазначу, не я це почала. І що вам до моїх понять форми і змісту? Воно вас колише? Якщо мені щось подобається, це не значить що я не чула чогось іншого. Ви ж не буде слухати "блекушників" якщо вони вам нудять? Не будете... То чого вам не пофіг до мене і моєї пафосності. Розслабтеся і слухайте своє, що ви там слухаєте...
    А перш ніж сміятися зі смути - переконайтеся що вона є. І зліться собі "в тряпочку".

Питання до Вас, пане Мозок: які вас готи образили? Ви займіться психотренінгом - попустить. А як ні - посиленою терапією - намамалюйте на стіні мішень і бийтеся головою, поки не попустить.
    І головне, не втрачайте почуття гумору а то ви можете :) це всього лиш форум
    Філін
    2nickeler
    Колись його (АНХ) носили хіппі, як символ життя (за який його вважали ще давні єгиптяни)...
    ...хіппі, не хіппі, а що символ життя, то це саме так. Нижній кінчик хреста (заокруглений в оригіналі) символізує чоловічий початок, а петелька з верху символізую жіночий початок.

намамалюйте на стіні мішень і бийтеся головою, поки не попустить.
    У нас колись таке висіло для клієнтів. І таки допомагало досить єфективно. В більшості випадків люди просто бачили це і починали сміятись....

--------------------------
    Про різні хрести тут:
    http://symbolist.ru/rus/cross/

Анк

Анк - символ, известный как египетский крест, крест с петлей, крукс ансата, "крест с рукояткой". Анк - символ бессмертия. Объединяет крест (символ жизни) и круг (символ вечности). Его форма может быть истолкована как восходящее солнце, как единство противоположностей, как мужское и женское начало.

Анк символизирует союз Осириса и Исиды, союз земли и неба. Знак использовался в иероглифах, он являлся частью слов "благосостояние" и "счастье".

Символ наносили на амулеты, что бы продлить жизнь на земле, с ним хоронили гарантируя себе жизнь в мире ином. Ключ открывающий ворота смерти выглядит как анк. Кроме того, амулеты с изображением анка помогали при бесплодии.

Анк - магический символ мудрости. Его можно найти во многих изображениях божеств и священнослужителей времен египетских фараонов.

Считалось, что этот символ может спасти от наводнений, поэтому его изображали на стенах каналов.

Позднее анк использовался колдуньями при ворожбе, гадании, врачевании.
    змія болотяна ОЧКОва
    Percephone, Lacuna coil, Lame imortelle, Lacrimosa, Catharsis, Mortiis, Elend. І взвагалі все, що якісне. від поп до ого-го. Але те найулюбленіше
    Пророк
    Зараз грає Исток:"играя странные роли в странных игра-а-а-ах"
    Частий гість
    2 nickeler: ага!!!!!так, смішна смута. брєдддд!!!! я співчуваю вашим клієнтам!!!!!.....і вам. зліться в тряпочку????? - оце ви класно сказали - тіко про себе!!!! моя роль і таких як я!!(знаю точно) сміятися над вами - ДЄПРЄСНЯКАМИ!!!!!! а ваша роль - грузити свої юні мізки депресією!!! з гумором у мене якраз всьо чотко!!!!па.
    змія болотяна ОЧКОва
    Ответ Сообщение от mozok Посмотреть сообщение
    2 nickeler: ага!!!!!так, смішна смута. брєдддд!!!! я співчуваю вашим клієнтам!!!!!.....і вам. зліться в тряпочку????? - оце ви класно сказали - тіко про себе!!!! моя роль і таких як я!!(знаю точно) сміятися над вами - ДЄПРЄСНЯКАМИ!!!!!! а ваша роль - грузити свої юні мізки депресією!!! з гумором у мене якраз всьо чотко!!!!па.
    Вибачте, що втручаюсь у вашу дискусію, але чи не думали Ви, пане МОЗОК, що людина з аватаром. виразом обличчя, стилем тощо, який вам не подобається, насправді не гуманоїд, а такий же чоловік чи жінка як ви?
    І чому така нетерпимість? Ви ж шановного дописувача з АНХом зовсім не знаєте. Можливо ваші припущення хибні? І навіщо робити поспішні висновки тільки по зовнішньому вигляду, хоча і того ви не знаєте? Втім, я можу помилятись.
    А у мене по вашим постам з"являється думка, що якраз у вас не все впорядку з гумором, а не у нашого гота. Хоча може це і не гот. А так - ви....ється. Для таких як ви:)
    Пророк
    Спорят все...дерьмом друг-друга обкидывают... вот сейчас хорошую песенку Гражданской Обороны слушаю, "На х*й" называется...как вопит Летов "х*й на все на это и нах*й по трубе"...че вы злые все такие? А пан Mozok при всем моем к нему уважении напоминает ворчливую старушку сидящую у подьезда...или нетерпимого к чужим взглядам-вкусам гопника...в кэпке и с сэмочками...
    ребята! давайте улыбнемся;)
+ Ответить в теме
Страница 5 из 446