Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1531Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 458
Показано с 41 по 50 из 4574.
 1. #41
  Offline
  2.0
  Таааак! Я по моєму шось провтикала...


  2 МОЗОК: Музика повинна нести радість! Я таку насолоду отримую, коли читаю від протоГОТА (як варіянт:протоГОТА) з анхом у вигляді аватара, гарно що не на шиї (сподіваюся) про зміст , який присутній (певно) у творчості Lacuna Coil, Ulver, Tristania, Theatre of tragedy. Я не сумніваюся він там є, але не забувайте про то шо він є і в ПОПсі і в Блотняку (де ніколи не сидівші дядьки співають про нєбо в клєточку) .........інше питання який зміст?? !


  По-перше, не дуже зрозумілі оті мутки про зміст і все таке...
  По-друге, попсу (наголошую, не поп-музику, а ПОПСУ) вважаю елементом, що розкладає суспільство. Чому - не питайте, Бо почну із тупих текстів і закінчу тим, що співати треба не ногами-цицьками-писком, а голосовими зв"язками, які чомусь в попсовиків атрофовані, і їх функцію виконує там яка небудь Секвоя2.0 або Нуендо

  Далі, по-третє, кажись. Оце ваше: Колись його (АНХ) носили хіппі, як символ життя (за який його вважали ще давні єгиптяни), тепер носять КРАСУНЧИКИ, які заражають усіх ідеєю : МИ ПРИЙШДИ У ЦЕЙ СВІТ АБИ СТРАЖДАТЬ!!!!Мені смішний ваш зміст і таких як ВИ!! ви - є абсурд!!Ваш зміст - абсурд!! Класичний буддизм у порівннянні з вами не таке вже й "отруйне вчення"!!

  Мені глибоко до фєні, що анх носили хіпі. Я коли була ще класі в сьомому і про готів не чула нічого ніц, малювала єгипетські піраміди і все таке. Так що анкх звідти, і ношу його на шиї, ібо подарували і втілили тим самим мрію давнб-предавню. Якщо ви говорите, що готи тіки страждають - вітаю, ви знайомі з якимися пазерами. Якщо ви думаєте, що ятака собі малолєтка, якій надо виї...тися, помиляєтеся. Я можу радіти, сміятися і все таке. Міровая скорбь - межа невдах. А ви, перш ніж "кататися" валиком критики вивчіть сабж про тих самих готів. І в жодному разі не читайте готичні щоденники.
  Але ми про музику: так от, де там страждання в Лакуні Коіл, там як мінімум голос гарний, а "Ворлд оф Гласс" Трістанії може сперечатися за якістю з класикою. Ви спробуйте послухати Реквієм Моцарта, його люблять хіба тіки готи?... Я шукаю красу, і якщо вам не подобається -ваша справа.
  Хоча особисто мене ображає, коли я о 6-й ранку, бува, їду на зміну, а в автобусі валує "іголка-іголочка"... ви вважаєте це нормальним - труїти нормальних людей блатняком? Де там хоя якась естетика?

 2. #42
  Offline
  Частий гість
  2 nickeler : дуже ви пафосне створіннячко!!! 1.я ненавиджу так само як і ви блотняк, так само як і , надіюся, ви, весь набір продуктів масової культури. 2. не грайтеся такими поняттями як зміст , форма, смисл - ніколи по-життю. не плутайтеся у власній павутині. 3.я не читаю готичні щоденники так само як і чужі листи. 4.у пана Моцарта є твір ЧАРІВНА ФЛЕЙТА, яка несе радість, певно ви ніколи не чули цього твору, оскільки ви в рамках відбору, а це вже дууууужжжжеее погано..!! Голос радощів, голос молодості звучить , як приклад , на вінілах чи то сучасних дисках Led Zeppelin з участю Роберта Планта. той драйв з одним з найвищих голосів на той час (70-ті) яскравий приклад вам !!!! ВАША СМУТА - СМІШНА, навіть, вибачаюсь із прекрасними голосами вокалістів названих вами "чорнушників- романтиків"! проте, кожному своє. щасти вам.
 3. #43
  Offline
  Пророк
  Ответ Сообщение от mozok Посмотреть сообщение
  проте, кожному своє. щасти вам.
  Отож! Навіщо бідолашній nickeler пістони вставляти? Кожному своє.
 4. #44
  Offline
  2.0
  отже, кожному своє... я не хочу дискутувати, пане Мозок. Ви ненавидите, як там, смішну смуту. Ваші проблеми! Зазначу, не я це почала. І що вам до моїх понять форми і змісту? Воно вас колише? Якщо мені щось подобається, це не значить що я не чула чогось іншого. Ви ж не буде слухати "блекушників" якщо вони вам нудять? Не будете... То чого вам не пофіг до мене і моєї пафосності. Розслабтеся і слухайте своє, що ви там слухаєте...
  А перш ніж сміятися зі смути - переконайтеся що вона є. І зліться собі "в тряпочку".

  Питання до Вас, пане Мозок: які вас готи образили? Ви займіться психотренінгом - попустить. А як ні - посиленою терапією - намамалюйте на стіні мішень і бийтеся головою, поки не попустить.
  І головне, не втрачайте почуття гумору а то ви можете :) це всього лиш форум
 5. #45
  Offline
  Філін
  2nickeler
  Колись його (АНХ) носили хіппі, як символ життя (за який його вважали ще давні єгиптяни)...
  ...хіппі, не хіппі, а що символ життя, то це саме так. Нижній кінчик хреста (заокруглений в оригіналі) символізує чоловічий початок, а петелька з верху символізую жіночий початок.

  намамалюйте на стіні мішень і бийтеся головою, поки не попустить.
  У нас колись таке висіло для клієнтів. І таки допомагало досить єфективно. В більшості випадків люди просто бачили це і починали сміятись....

  --------------------------
  Про різні хрести тут:
  http://symbolist.ru/rus/cross/

  Анк

  Анк - символ, известный как египетский крест, крест с петлей, крукс ансата, "крест с рукояткой". Анк - символ бессмертия. Объединяет крест (символ жизни) и круг (символ вечности). Его форма может быть истолкована как восходящее солнце, как единство противоположностей, как мужское и женское начало.

  Анк символизирует союз Осириса и Исиды, союз земли и неба. Знак использовался в иероглифах, он являлся частью слов "благосостояние" и "счастье".

  Символ наносили на амулеты, что бы продлить жизнь на земле, с ним хоронили гарантируя себе жизнь в мире ином. Ключ открывающий ворота смерти выглядит как анк. Кроме того, амулеты с изображением анка помогали при бесплодии.

  Анк - магический символ мудрости. Его можно найти во многих изображениях божеств и священнослужителей времен египетских фараонов.

  Считалось, что этот символ может спасти от наводнений, поэтому его изображали на стенах каналов.

  Позднее анк использовался колдуньями при ворожбе, гадании, врачевании.
 6. #46
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва
  Percephone, Lacuna coil, Lame imortelle, Lacrimosa, Catharsis, Mortiis, Elend. І взвагалі все, що якісне. від поп до ого-го. Але те найулюбленіше
 7. #47
  Offline
  Пророк
  Зараз грає Исток:"играя странные роли в странных игра-а-а-ах"
 8. #48
  Offline
  Частий гість
  2 nickeler: ага!!!!!так, смішна смута. брєдддд!!!! я співчуваю вашим клієнтам!!!!!.....і вам. зліться в тряпочку????? - оце ви класно сказали - тіко про себе!!!! моя роль і таких як я!!(знаю точно) сміятися над вами - ДЄПРЄСНЯКАМИ!!!!!! а ваша роль - грузити свої юні мізки депресією!!! з гумором у мене якраз всьо чотко!!!!па.
 9. #49
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва
  Ответ Сообщение от mozok Посмотреть сообщение
  2 nickeler: ага!!!!!так, смішна смута. брєдддд!!!! я співчуваю вашим клієнтам!!!!!.....і вам. зліться в тряпочку????? - оце ви класно сказали - тіко про себе!!!! моя роль і таких як я!!(знаю точно) сміятися над вами - ДЄПРЄСНЯКАМИ!!!!!! а ваша роль - грузити свої юні мізки депресією!!! з гумором у мене якраз всьо чотко!!!!па.
  Вибачте, що втручаюсь у вашу дискусію, але чи не думали Ви, пане МОЗОК, що людина з аватаром. виразом обличчя, стилем тощо, який вам не подобається, насправді не гуманоїд, а такий же чоловік чи жінка як ви?
  І чому така нетерпимість? Ви ж шановного дописувача з АНХом зовсім не знаєте. Можливо ваші припущення хибні? І навіщо робити поспішні висновки тільки по зовнішньому вигляду, хоча і того ви не знаєте? Втім, я можу помилятись.
  А у мене по вашим постам з"являється думка, що якраз у вас не все впорядку з гумором, а не у нашого гота. Хоча може це і не гот. А так - ви....ється. Для таких як ви:)
 10. #50
  Offline
  Пророк
  Спорят все...дерьмом друг-друга обкидывают... вот сейчас хорошую песенку Гражданской Обороны слушаю, "На х*й" называется...как вопит Летов "х*й на все на это и нах*й по трубе"...че вы злые все такие? А пан Mozok при всем моем к нему уважении напоминает ворчливую старушку сидящую у подьезда...или нетерпимого к чужим взглядам-вкусам гопника...в кэпке и с сэмочками...
  ребята! давайте улыбнемся;)
+ Ответить в теме
Страница 5 из 458

Похожие темы

 1. Ответов: 76
  Последнее сообщение: 25.05.2012, 13:01
 2. Ответов: 31
  Последнее сообщение: 31.12.2007, 20:15

Теги для этой темы