Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1487Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 450
Показано с 31 по 40 из 4495.
    Добрий модер ))
    Спочатку _live_at_detali_zvuku_festival_20-05-2006
    Зараз - Depeche Mode - Playing The Angel
    душа співає :)

2.0
    Lacuna Coil, Ulver, Tristania, Theatre of tragedy іпід настрій... коротше все, але щоб був зміст. Ну наприклад Дельфин...
    Пророк
    Drop Kick Murphys:whistle3:
    Частий гість
    World
    Музика повинна нести радість! Я таку насолоду отримую, коли читаю від протоГОТА (як варіянт:протоГОТА) з анхом у вигляді аватара, гарно що не на шиї (сподіваюся) про зміст , який присутній (певно) у творчості Lacuna Coil, Ulver, Tristania, Theatre of tragedy. Я не сумніваюся він там є, але не забувайте про то шо він є і в ПОПсі і в Блотняку (де ніколи не сидівші дядьки співають про нєбо в клєточку) .........інше питання який зміст?? ! Колись його (АНХ) носили хіппі, як символ життя (за який його вважали ще давні єгиптяни), тепер носять КРАСУНЧИКИ, які заражають усіх ідеєю : МИ ПРИЙШДИ У ЦЕЙ СВІТ АБИ СТРАЖДАТЬ!!!!Мені смішний ваш зміст і таких як ВИ!! ви - є абсурд!!Ваш зміст - абсурд!! Класичний буддизм у порівннянні з вами не таке вже й "отруйне вчення"!!
    Постійний відвідувач
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Спочатку _live_at_detali_zvuku_festival_20-05-2006
    Зараз - Depeche Mode - Playing The Angel
    душа співає :)
    Да уж, Depeche Mode это вообще отдельный стиль. Эту музыку не слушать надо, а чувствовать.
    Кстати, ни у кого нету чисто инструментальной версии альбома "Playing The Angel"? То есть вообще без текста. А то у меня токо одна песня есть из этого альбома. Хотелось бы весь послушать. И ремиксы на этот альбом очень интересуют.
    Пророк
    The Doors зараз слухаю. Який все ж таки Джим Моррісон кльовий чувак був...земля йому пухом...
    Генерал-хорунжий
    Gimmy Hendrix зараз слухаю.. чувак не гірший за Морісона.. і Стінку передивляюсь щовечора по трошку..
    модератор
    Deep Purple слушаю,Ian Gillan тоже мужик хороший;) Голосина !!! Ух!
    Пророк
    Ответ Сообщение от Мартин Посмотреть сообщение
    і Стінку передивляюсь щовечора по трошку..
    Ви мене хоч побийте, але не розумію я Pink Floyd. Дивився і Стінку і концерт їхній у пустому колізеї, мп3 слухав, один чувак навіть вінілові платівки ставив, але все марно. Звичайно, хлопці грають грано, з душею, але чомусь не чіпляє... Ось зараз грає The Doors "Indian Summer", а далі буде "Riders of the storm" - оце скажу я вам сила! Про "The End" я взагалі мовчу. Навіть мурашки на спині збираються докупи і починають крокувати рядочком:dance2:
    модератор
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Ви мене хоч побийте, але не розумію я Pink Floyd.

Помсотри\послушай концерт "Пульс" , если не понравится , можешь ставить на группе крест:)
+ Ответить в теме
Страница 4 из 450