Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1494Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 451
Показано с 21 по 30 из 4508.
    Пророк
    Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    Да, Шевчук - поэт.
    Величие Батьки Шевчука - в его умении находить нужные слова, усиливая это музыкой...Что может быть точнее музыки? Совокупность 7 нот выхваченных из разных октав...а дальше каждый и сам знает...
    Будем надеяться, что ЮЮ не помрет раньше времени от зеленого змия и я таки послушаю его живьем.

Частий гість
    Шановний Мартин, а поясни мені будь-ласка які це ти гурти слухаєш напряму ХІППІ?????я думав то психоделічний рок....тюююююююю помилявся.....хіппі...гмм напряммммм........ ще - а ти слухав такий гурт як ХОРОНЬКО ОРКЕСТР?? для тих хто думає шо шансон то тіко блотняк (тюрячка?? не чув .не чув...) - слухай гурт названий вище..........маршрутчики такого не догггааняють....вірніше їх мізки.....хоча як їх судить......і чи можна???......
    Добрий модер ))
    Ответ Сообщение от mozok Посмотреть сообщение
    Шановний Мартин, а поясни мені будь-ласка які це ти гурти слухаєш напряму ХІППІ?????я думав то психоделічний рок....тюююююююю помилявся.....хіппі...гмм напряммммм........ ще - а ти слухав такий гурт як ХОРОНЬКО ОРКЕСТР?? для тих хто думає шо шансон то тіко блотняк (тюрячка?? не чув .не чув...) - слухай гурт названий вище..........маршрутчики такого не догггааняють....вірніше їх мізки.....хоча як їх судить......і чи можна???......
    Вибачайте за офф, але немає сил більше ...
    Мозок, не міг би ти розставляти розділові знаки по тексту допису?
    Якщо, звісно, це не твоя "фішка" ;)
    Частий гість
    ФІШКА...................І ще мабуть вона - ДОВБАНА ЗАДИШКА!!!!!!!!!................
    Генерал-хорунжий
    щодо хіпі, ні, не напрямок, вибіркові пісні, стиль, тексти.. стиль життя.. ну якщо ти захочеш - зрозумієш, щодо іншого, чесно не зрозумів про що йшлася мова і не хоу розуміти, дійсно. розставляй розілові знаки.. тоді відповім.. перефразуй, як то кажется.. ))
    Пророк
    Немецкие и ирландские волынщики в лице In Extremo u Drop Kick Marphys - рулят:yes2: Кстати: может у кого-то есть записи волынки в чистом виде? Без всяких хард-роковых примочек?
    Частий гість
    принциповий який я,,,,,,,,,,,,,,, йой ,,,,,,,,,хтось буде мені умови ставить ххииии: ну якщо ви пане Мартин як націонал-пацифіст не зрозуміли мене , то це не говорить про то шо я винний і той хто не може нормально говорить наживоооо!! не буду я вдаваться до перефразу.........просто я згадую ваш геві-метал образ і тіко вже це в моєму мозку ніяк не може вміститисяяя.(нікому не кажіть - але мені тріньки смішно!!). ніяк не можу я догнать ви і хіппі гмммм........стиль життя????гмммм знов таки - ХІППІ БЄРЦУХУ НЕ НОСЯТЬ...... а ви на скіко я пригадуююююю.......хіба що дотримуваться отого правила НАЦІОНАЛІЗМ БЕЗ ЕГОЇЗМУ!!! ой тут здається мова про музику йшла....щастя і любови!! а ще ще - вичитав колись - "хиппи!" кричали белочки и били головами об деревья
    модератор
    Сегодня скачал новый альбом Пикника "Мракобесие и джаз" - Безумно красиво! Слушаю и балдю!
    Всем поклонникам группы, кто ещё не успел ознакомится, очень рекомендую !
    Здесь по-прежнему царит "на дворе Средневековье", в воздухе проносятся образы Захера Мазоха, Заратустры, разбойников и истуканов, падших ангелов и Ихтиандра, слышны клавесинные созвучия и будоражит кровь гордая волынка, атмосфера пропитана мистикой и тайной - это написана 16-я глава волшебной сказки "Пикник" - "Мракобесие и Джаз"! Ценителям!

А вот "Міра" Океанов разочаровала... обидно:(
    Пророк
    Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Сегодня скачал новый альбом Пикника "Мракобесие и джаз" - красотище! Слушаю и балдю!
    Всем поклонникам группы, кто ещё не успел ознакомится, очень рекомендую !
    Прикольно! Он ведь только неделю-полторы как вышел. Дай Бог здоров"я музыкальным пиратам:shablon_04:
    Пророк
    Слухаю колишніх "Океанів" та Роберта Маилза, це восновному... А так що радіво крутить... Або що хто поставе... Або "ящик" слухаю, або музику кулерів слухаю... Стукіт годинників слухаю... Багато чого слухаю.. :)

Ось хтось закинув Бумбокса "Вахтёрам" називается, так я її пів дня слухала... Аж не віриться... :)
+ Ответить в теме
Страница 3 из 451