Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1527Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 24 из 457
Показано с 231 по 240 из 4568.
 1. #231
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Що зараз волає у Ваших колонках?


  їду зрання в автобусі на роботу:
  у вухах волає Dark Tranquillity котрий плавно змінює Amorphis а потім Arch Enemy. В автобусі товкотня, стати нема де, хтось гучно розкрив свій матюгальник і з невдоволенням матюгає той же автобус і людей в ньому (тому що багато, - а коли влазив гад було менше???). Ще хтось з-заду гармонійно і безсовісно підперає мою дупу та усе тіло до поручня- оглянувся (ледь не звернув шию) - безпардонна особа віку так 55-60 років (ну що з неї візьмеш?). Відчиняються двері, з них починають майже випадати люди (як піна з бутилки), котрих намагаються підперти інші очікуючі на зупинці, в решті решт, якимось чудом (чи може кулаками) усе це кодло під матюгливий галас і ненавість один до одного ледь-ледь впихується в автобус, їдемо далі.

  Arch Enemy змінилось не менш мелодійними Hypocrisy.

  Ось нарешті довгоочікувана ріднюсінька зупинка. Але проблема - як вибратись з автобуса!. Нарешті, немов ядро гармати, тіло моє випльовується з ненависної коробки. і... "лише пісня і золотаво-сонячно-жовтий килим" - пилюка. Дякую тим, хто в останній момент пхнув мене в спину, щоб нарешті я виплюнувся з транспорту! (а кажуть пожилі люди немічні, особливо бабки, - а на спині до сих пір відчувається "немічна рука":))))

  Ще раз вмикаю "Dark Tranquillity - Inside the partical storm." - життя стає прекрасним:)) і в голову вже в котрий раз приходить мисля відзняти кліп в маршрутному автобусі на найважчу нашу пісню, або ж придумати іншу - "Inside The Crazy Bus" в котрій буде оспівуватись любов до людей та ранішніх поїздок в маршрутному міському транспорті.

  Викуривши сигарету та дослухавши улюблену Inside The Partical Storm, йду в офіс, зрозумівши - яка ж все-таки романтика отак "поспілкуватися" з людьми зрання:))) - а про нову пісню потрійбно подумати:))

 2. #232
  Offline
  2.0

  Re: Що зараз волає у Ваших колонках?


  а я нарубала в плеер концертніків Нікелей, і тягаю... а взагалі саундтрек до мого пересування містом дюж дивний.... від класики до Пающіх трусів.... сама з себе хрінєю...
 3. #233
  Offline
  Гуру

  Re: Що зараз волає у Ваших колонках?


  А меня чето снова попер Wolfgang Amadeus Моцарт, с его бессмертным, но поющим о смерти, страшном суде и прочих радостях жизни Requiem"ом. Заупокойная католическая месса от прослушивания к прослушиванию становится все более жизнеутверждающей(проверено электроникой) :)
 4. #234
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Що зараз волає у Ваших колонках?


  реквієм то да!!!!!!!!!
  любителям такенької музички раджу Карла Орфа - Карміна бурана.
  від неї аж патли дибки стають - така моща)))))))
 5. #235
  Offline
  Гуру

  Re: Що зараз волає у Ваших колонках?


  В общем найти для ознакомления "Кармину" оказалось несложным. Первое впечатление от вступительной части "О Fortuna" - самые положительные! Жесткая наковальня "кошмарного ужаса", патлы шевелятся :)
  Карл ОРФ - рулит!
 6. #236
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Що зараз волає у Ваших колонках?


  саундтрек до старенького доброго Омена. ось тутечки єсть тріхо інфи з приводу
  http://www.lebedev.com/MusicPhone/Re...rk/carmina.htm
  http://io.ua/s9333
  загалом у Косах частенько волають речі подібні.
 7. #237
  Offline
  2.0

  Re: Що зараз волає у Ваших колонках?


  ну раз ви тут о классіке... рекомендую AGNUS DEI - Music of Inner Harmony [The Choir of New College, Oxford] Edward Higginbottom http://www.mininova.org/tor/377142

  я десь давала сциль. Найкраща річ там, Аллегрі - Місерере Деі. Хорали рулять... і Карміна тож...
 8. #238
  Offline
  Гуру

  Re: Що зараз волає у Ваших колонках?


  aneisha, в общем, это как раз та гомеопатия, что доктор прописал :) Огромный респект и уважуха! Поначалу отнесся скептически к имени произведения неизвестного мне композитора, но вступитеьная часть сразила нафик - и ктулха понял, что путал теплое с мягким.

  nickeler, пока моск переваривает Кармину Бурану, а торрент AGNUS DEI уже на закачке, большой дякую в восемнадцатой степени! Моя тоска по классике разделена с себе подобными, поэтому она автоматически из тоски зеленой превращается в просто тоску светлую :)
 9. #239
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Що зараз волає у Ваших колонках?


  Ктулху, дик, абрасчайтесь!!!! у нас багацько того, шо можна попервах спутать с яішніцой))))))))))
  Приємного прослуховування!
  Алілуя
 10. #240
  Offline
  2.0

  Re: Що зараз волає у Ваших колонках?


  Ктулху, так і хоцца шось рявкнуть про "нас піісят два мульона...." но язик не повертається... раджу ще Лео Делібса - Дует квітів з опери Лакме. Шматочок цього твору мона чути в БлекБЛек Хат Ашера... довго шукала, і найшла коли дивилася фільм Голод з Катрін Денев і Девідом Боуі...там награють цю тему... і Аллегрі тоже... нямм-ням
+ Ответить в теме
Страница 24 из 457

Похожие темы

 1. Ответов: 76
  Последнее сообщение: 25.05.2012, 13:01
 2. Ответов: 31
  Последнее сообщение: 31.12.2007, 20:15

Теги для этой темы