Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1466Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 446
Показано с 151 по 160 из 4454.
    Пророк

Re: Яку ви слухаєте музику?

Башлачева слушаю...рулит Башлачев

Пророк

У Страсну п'ятницю я витяг відео Jesus Christ Superstar і переживав подію разом авторами та виконавцями. Крім музики і текстів, цього разу ще зацінив, як знято фільм. Режисер очевидно був сміливою людиною.
    А вчора в мене було іншу музичне свято: купив DVD Omega Koncertturne 2004/ Не знаю чи є тут любителі угорського року, надії небагато:) але музика така була класна, що мені захотілося під неї випити палінки. Що й зробив:)
    ри?

Музика, що підігріває злість і бажання руйнації:
    Oomph!- Angen auf
    Rammstein - Mein Teil
    Rammstein - Keine Lust
    Rammstein - Los
    2.0

Rotting Christ - Triarchy of The Lost Lovers
    така сама руйнація
    ри?

30 seconds to mars & Джаред Лєто, альбом 2005 року "Beautiful lie". Одноіменна пісня дуже проникна, а кліп - і поготів. Здається, починаю фанатіти від цієї музики.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Музика, що підігріває злість і бажання руйнації:
    Oomph!- Angen auf
    Rammstein - Mein Teil
    Rammstein - Keine Lust
    Rammstein - Los
    Я очень часто слушаю Rammstein,но почему то злости и желания разрушать она у меня не вызывает)А вот стиркой и уборкой с удовольствием займусь под данную музыку,еще в дороге люблю слушать .
    ри?
    Heart

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    Я очень часто слушаю Rammstein,но почему то злости и желания разрушать она у меня не вызывает)А вот стиркой и уборкой с удовольствием займусь под данную музыку,еще в дороге люблю слушать .
    У кожного свої асоцації. У мене дика кипуча енергія просинається, коли слухаю ранню творчість Рамів. В тому числі хочеться все навколо ламати, знищувати до основи....

30 seconds to mars - The Kill
    30 seconds to mars - From Yesterday
    30 seconds to mars - Beautiful lie.....ммм....

І неочікувана попса: Никита - Машина
    Пророк

Сьогодні в Києві був День Сліз – Lacrimosa. Можна було би сказати, що це подія для київських готів чи розвага для германофілів, але насправді це свято для всіх, хто дійсно любить музику – їхня творчість ширша за визначені критиками стилі, вона тієї породи, коли є просто мистецтво – і все інше. Вона апокаліптична і водночас життєствердна, як Бах, вона прекрасна, як сама готика. Ніякий відгук не передасть тремтіння, яке відчуваєш при програшах „Ich bin der brennende Komet” або “Der Morgen danach”. Який ще доказ неперевершеності німецької мови потрібен? Хто ще з великих відіграв в Києві дві з половиною години і тричі виходив на біс? Я люблю Швейцарію, де ніколи не був, і вдячний долі, яка подарувала мені цю подію, без надмірної реклами, зайвого пафосу і захмарних цін. Це був акт любові.

Tanz – mein Leben – tanz
    Tanz mit mir
    Tanz mit mir noch einmal
    In der puren Rausch der nakten Liebe
    2.0

Victorious, спасибі за такі колоритні враження! я не надто люблю Лакрімозу, не подобається вокал. Але складність музики захоплює. Тому схиляю голову перед ними.
    Пророк

Я не можу себе назвати фанатом, але то була справді подія. Я вже не кажу про півтори тисячі готів, які зібрались в НАУ. Які вони естетичні! Які гарні оці дівчата в білих мережаних сукнях, чорних корсетах і рукавичках, чоловіки у фраках, циліндрах і винного кольору краватках! Ніколи не думав, що мене це захопить. Шкодував, ще не маю фотоапарата, тільки телефон. А ще чути, як вони співають разом з Тіло "Halt mich"! Сам Тіло Вольф, травмований , з палицею, мусив сідати на високий стілець, коли музика дозволяла, але - як він диригував своєю командою! Коротше, життя вдалося:)
    Миниатюры Миниатюры red.jpg   bw.jpg  
+ Ответить в теме
Страница 16 из 446