Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 58.
    Пророк

Страхи дитинства

Цікаво, кого чим лякали в дитинстві?
    Яких речей ви боялись малими? Темряви? Яги? Вовка? Смерті? Чорної-причорної руки, що вилазить з чорної-причорної скрині?
    Таємні страхи, про які зараз смішно згадувати?
    Пригадується, що лякали мене інтернатом. Давали батьки підслухати їхню розмову: "Що ж, якщо вона така неслухняна, то доведеться її здати в інтернат..."

Odo
    -

Re: Страхи дитинства

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Цікаво, кого чим лякали в дитинстві?
    Яких речей ви боялись малими? Темряви? Яги? Вовка? Смерті?
    Бабаєм, ведмедем, Басаврюком. Останнього, мабуть, набільше було лячно, бо невідомо хто такий був? Бабуся ж не надто розводилася про особисті подробиці, а більше зосереджувалася на його діях: ходить, мовляв, під вікнами, і хапає дітей, кого схоче. Це примножувало страх, бо мало того, що про нього самого ніц не відомо, та ще й невідомо за яким алгоритмом він діє, кого саме хапає і що зумовлює вибір?
    Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Чорної-причорної руки, що вилазить з чорної-причорної скрині?
    Таке щось теж було, але не дуже діяло.
    змія болотяна ОЧКОва

я була мала така паскуда, як і велика. карочє нічим, крім дідовой ріміняки шкіряної військової не налякали б. нє, ну павуків не рахуєм. ними ніхто мну не лякав, патамушо був ризик нарватись на тру істєріка
    Odo
    -

Аха, павуки теж були серед списку страхів, але ними ніхто не лякав, просто чомусь вони самі по собі дуже лякали.
    2.0

а в мене батьки були "правильні" в плані виховання, щоб не травмувати дитячу психіку. ото тіки реміняку і шугалася. а ще перспективи бути відшмаганою кропивою. но так ні разу і не "пощастило"...
    змія болотяна ОЧКОва

нє, ну мені зовсім малявці мама дала потримати сірника. не гарячого, щоб не обпектися, а такого - тепленького. проблем з газом і вогнем дома ніокли не було)))))
    ри?

А мене лякали лише Жеригімном
    А сама по собі боялася, що в темряві мене шось схопить за ногу або вкусить)) Досі боюся темряви...
    змія болотяна ОЧКОва

Лайта, я прально наголос поставила "ЖеригімнО"?
    ри?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Лайта, я прально наголос поставила "ЖеригімнО"?
    ЖерИгімно)
    Пророк

Лайт!!! Який удар по психіці! І як це вплинуло на твій подальший розвиток?)))
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы