Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6
Показано с 11 по 20 из 58.
    ри?

Re: Страхи дитинства

Боялася в туалет ходити, баба казала - Не ходи, там Жеригімно живе...
    Я тоді не знала, що це унітаз))))

Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Не ходи, там Жеригімно живе... Я тоді не знала, що це унітаз))))

Таки дотепники і жартуни були Ваші батьки чи бабусі
    2.0

laithemmer, я не можу с тебе...упісяюся...жеригімно...ггг
    до речі, я одна тут чи що, не боюся павуків? до речі, дюж корисно в побуті - вони тобі на люстрі чи по кутками наснують кубла, а ти їх руками збираєш, ловиш "плетунів" і на вулицю - фігак, типу йдіть, пробздіться. а як мороз, на вулицю жалко, але шо робить, треба... бо павучу ферму я манала тримати!
    Пророк

Я до павуків нормально відношусь, звичайні створіння( тільки чур при зустрічі не підсовувати!!!!)... Більше страшить щось потойбічне.
    А, ще згадала, бабуся лякала циганами. По селу, час від часу, їздили цигани на возах, продавали глину і кричали: "Баби! Глини!". А чулось як якесь заклинання "бабиглину-у-у-у". І бабуся казала, шо вони крадуть дітей...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    до речі, я одна тут чи що, не боюся павуків?
    Особливо лякали такі на довгих ніжках, ці, взагалі, видавалися хтонічними потворами, а коли дізнався, що вони безпечні, то так від душі відлягло, що ніби світ навколо роз’яснився і жити стало світліше

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    їздили цигани на возах, продавали глину і кричали: "Баби! Глини!". А чулось як якесь заклинання "бабиглину-у-у-у". І бабуся казала, шо вони крадуть дітей...
    Я таке одного разу лише бачив, але не певний, що то був циган, матуся тоді сказала, що то ганчірочник і він збирає за гроші у людей різне старе шмаття (тобто, як секондгенд, тільки навпаки), і що раніше таких було багацько, аби не сказала, я би подумав, що божевільний заліз на воза і волає.
    2.0

а в нас цигани не їздили, коли я була дрібною. Раніше їздили, крали по хатам що могли... а в дитинстві я так тріхо шугалася вночі з кроваті сповзати... а чого - хз. і нині іноді буває боюся...
    сцуко бдющий О_о

тю... нічого не можу пригадати... павуків взагалі все дитинство таскав в руках яких хоч...
    ААААА!!! ЗГАДАВ!!! Колись як малий був показували по телевізору Фредді Крюггера!!! Ото боявся... ото да...
    змія болотяна ОЧКОва

а мені Фредік подобався! прикольний такий чел)))))
    оце поки ходила думала-думала, нічо не придумала, крім реміняки. та і той не стільки лякав, скільки перспектива його отримати примушувала падумать "а чи воно тобі нада, дєфочко?" зазвичай, вичвлялось, шо нада)))))
    сцуко бдющий О_о

Зато помню як в школі вже полюбив хфільми жахів... то тоді Фредді був для мене як умедія )))))))
    2.0

Waldemar, а я в кіно дюже злякалася Хижака... це коли Тоніс був по дециметровій антенні, а в нас була абникавенна. Ми тоді в родичів в гостях зависли. І там тіпа, кіно по заявкам... блін, я разів шість попісять бігала... це був мій перший ужастік..
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6

Теги для этой темы