Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 11 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 109.
    Частий гість

Серце в країні

милі роздуми,гріх неподілитись.поза країною другий рік,чула такі тези,що для того щоб щось оцінити треба це хочаб на час втратити,а тепер можу впевнено стверджувати-ніколи не була такою українкою і патріотом як зараз,і чим більшими числами рахується моя відсутність ,тим більш я ціную кожне почуте на чужині рідне слово,найменшу вісточку,новину.Але почуття які мене охоплюють,це не туга,а навіть навпаки-гордість і всепоглинаюча закоханість у рідну країну.Я пишаюсь тим ,що я українка!!!Чого і всім бажаю, таварищи!

Odo
    -

Re: серце в країні

A z agresyvnym stavlennäm do Vas kolyšnix zemläkiw šče ne stykalysä?
    Частий гість

не розрізняю вираз "колишні земляки" в принципі,земляки в можуть бути лише одні,як родина і як все що стосується батьківщини.Прагну якнайшвидшого повернення.Єдиний негатив-це ставлення місцевого населення (я зараз перебуваю на Кавказі) до нашої країни.Я то помовкую, все ж таки не вдома,але поступово в таку собі нацисточку перетворююсь....
    Odo
    -

I čym vona jim ne podobajeţsä? Ce, mabuţ, Vy w Abxaziji abo Osetiji perebuvajete?
    Пророк

Вчера трясся в стареньком ЛАЗе из Решетиловки до Полтавы, проезжая через эти "моря" кукурузы, пшеници и подсолнухов подумал, что страна у нас замечательная в отличии от государства
    Инвалид умственного труда

Берем ВСЕ депутатов привязываем к столбам на Майдане... а под столбом булыжники.... глас народа быстро отреагирует
    Частий гість

Я звісно ж останнім часом не надто добре освідомлена щодо нашої політичної погоди,та все ж краще знати чим,хто дише, мати змогу висловлювати всі свої думки...ми хоч можем дивитись по телевізору більш менш незаангажовані новини.А тут про гаспадина путина навіть в камеді клабі не шуткують,ось так...

НЕ заангажованi? 2 дня по всем каналам рассказывали как с личной пасеки 36 гк меду падарили дет дому....
    а то шо у нашых великих труженникоф в количестве 450 человек отпускные 35 штук (7 тыс баксов ) и они так устали так устали, что пашли в отпуск....
    15750000 грн отпускных бездельникам выдали с бюджета
    ну да а вдруг война завтра а они уставшие...
    Частий гість

"в киевских школах в преподают стратегию фашизма;"с каких пор бывшая окраина нашей империи диктует нам правила"(це що до Криму);"местный музыкальный фестиваль носит имя последнего предателя"(не взнаєте про який саме фест мова?),доречі це просто цитати з просто новин...

Ну это ж делается под национальными флагами...
    Знач правильно
    А по поводу стратегии фашизма... почему не объяснить думающим людям ситуацию которая может инициализировать возобновление этого зла?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 11 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов