Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 11
Показано с 81 по 90 из 109.
    Odo
    -

Re: серце в країні

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, а хіба ТАК, як ви пишете, лише в Полтаві? в кожному соціумі білих ворон є одна найбіліша і т.п... це вже стосується особистих якостей кожної окремо взятої такої "ворони" і "розбиратися" потрібно окремо в кожному випадку. А де вам взагалі комфортно? там, де ви нині є?
    Так, там де я є, мені майже (!) комфортно, бо я поважаю цих людей за те, як вони люблять і опікуються своєю культурою (особливо духовною її часткою, зокрема — мовою), і як послідовно просувають її на міжнародному рівні, єдине чого не вистачає, це того, щоб вони всі раптом стали українцями

2.0

Odo, та ви ж людина розумна, і певно знаєте, що "з кущів" тіки діти робляться. До всього іншого зазвичай потрібен конструктивний підхід. А от його нашим співвітчизникам "слєгонца" бракує...
    ПиСи: єдине чого не вистачає, це того, щоб вони всі раптом стали українцями жжотє аднако!
    Пророк

Odo, я теж не про глечики і вишиванки( я взяла з собою глечик і рушник, щоб виключити можливість , що я сумую саме за ними:) ) І так методом виключення дійшла до висновку, що мені не вистачає розмов українською. Як я розпізнавала, що мене гнітить? Може за батьками скучаю? Приїхали батьки, а воно всерівно не те...Може книжок українських? Привезли мені. Не те... Все не те. А от ,пам"ятаю, раз йшла по АШАНу, чую -українською хтось говорить, так я за тими людьми ходила на відстані -слухала, а потім, хоч і незручно, підійшла і спитала, чи не можна з ними просто поговорити...
    Зараз можна створити віртуальну Полтаву своєї мрії: листуватись з хорошими, по скайпу слухати приємних, на форумах читати розумних і креативних.
    От я і кажу - де мотивація повертатись?
    змія болотяна ОЧКОва

мені здається, що не вистачає саме "дому". не отої огрядної мільйонпід"їздної багатоповерхівки, і квартири десь в її нетрях. дому - у найширшому розумінні. не знаю як у кого, але я коли після тривалої відсутності навіть запах відчуваю не смачнющих маминих каклєт, а чогось такого, шо не можна передати словами. його можна відчувати і все.
    інтернет, або поштові марки не принесуть того затишку, трава, на якій можна посеред міста просто повалятись - не та трава, яка росте під рідним вікном. а мотивація повертатись і лежить, мабуть, у "домашній площині". інше питання: де ВАШ дім?
    2.0

черешня, казав ще хтось, що в гостях добре, а вдома краще. я думаю тобі там не лише мови рідної не вистачало, а всього потроху. Просто мова це така штука, без якої ні ти нічого не почуєш, ні тобі не розкажуть, ні ти не поділишся...
    Пророк

А найголовніше: ніхто(майже) не повірив мені, що справді переїхала із-за такого от стану Я розказувала людям, махала руками, вони кивали, а на обличчі у них було написано: "Шось тут не те...не буває так...щоб із-за цього уїзжали..нєєє, там ,мабуть, шось случилось в неї...а оце така отговорка..ага, ми покиваєм, но вірити ти нас не заставиш...".
    змія болотяна ОЧКОва

ба, люди ж усе на себе міряють. а судити і робити висноки легше, коли з ситуацією знайомий теоретично. на практиці - воно все по іншому. от згадала ванючий туалет на львівській митниці, роздовбані до німагу дороги. коли бачиш це, а за мить до нього ти був "у цивілізації" робиться дуже фігово. думаєш "АААААААА, чого я не заховалося під ліжко і мене не депортували, якби знайшли....." але звикаєш до тряхання і починаєш відчувати чого саме не вистачало. тобто насправді не розумієш ЧОГО, але знаєш, що заради цього варто бути саме тут. і як ще протягом кількох днів, а то й тижнів легко дихається))))
    якби не знала, що то за відчуття - може і не повірила б. хто зна. у будь-якому разі. дім - не завжди і не для всіх за тою адресою, що вказана у паспорті.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Odo, я теж не про глечики і вишиванки( я взяла з собою глечик і рушник, щоб виключити можливість , що я сумую саме за ними:) ) І так методом виключення дійшла до висновку, що мені не вистачає розмов українською. Як я розпізнавала, що мене гнітить? Може за батьками скучаю? Приїхали батьки, а воно всерівно не те...Може книжок українських? Привезли мені. Не те... Все не те. А от ,пам"ятаю, раз йшла по АШАНу, чую -українською хтось говорить, так я за тими людьми ходила на відстані -слухала, а потім, хоч і незручно, підійшла і спитала, чи не можна з ними просто поговорити... Зараз можна створити віртуальну Полтаву своєї мрії: листуватись з хорошими, по скайпу слухати приємних, на форумах читати розумних і креативних. От я і кажу - де мотивація повертатись?
    Саме так, з усім згоден, мотивації повертатися немає.

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    мені здається, що не вистачає саме "дому". не отої огрядної мільйонпід"їздної багатоповерхівки, і квартири десь в її нетрях. дому - у найширшому розумінні. не знаю як у кого, але я коли після тривалої відсутності навіть запах відчуваю не смачнющих маминих каклєт, а чогось такого, шо не можна передати словами. його можна відчувати і все.
    інтернет, або поштові марки не принесуть того затишку, трава, на якій можна посеред міста просто повалятись - не та трава, яка росте під рідним вікном. а мотивація повертатись і лежить, мабуть, у "домашній площині". інше питання: де ВАШ дім?
    Тоді мій дім — мова, бо мені не вистачає лише її.

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А найголовніше: ніхто(майже) не повірив мені, що справді переїхала із-за такого от стану Я розказувала людям, махала руками, вони кивали, а на обличчі у них було написано: "Шось тут не те...не буває так...щоб із-за цього уїзжали..нєєє, там ,мабуть, шось случилось в неї...а оце така отговорка..ага, ми покиваєм, но вірити ти нас не заставиш...".
    От і у мене така ж фігня, коли кажу, що мені лише мови не вистачає — ніхто не вірить. Мабуть по собі міряють.

ба, люди ж усе на себе міряють. а судити і робити висноки легше, коли з ситуацією знайомий теоретично. на практиці - воно все по іншому. от згадала ванючий туалет на львівській митниці, роздовбані до німагу дороги. коли бачиш це, а за мить до нього ти був "у цивілізації" робиться дуже фігово. думаєш "АААААААА, чого я не заховалося під ліжко і мене не депортували, якби знайшли....."
    А мені згадується митниця Краківець польсько-українська, теж у львівській области, щойно перетнули, стоїть біґморда: "Йдемо до Європи!" і така ж вже пошарпана та задрипана, що клаптями те все шмаття висить, мокре злиденне залите дощем. Сумно стало чогось так, подумалось, еге ж, ідемо... до Европи...
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А мені згадується митниця Краківець польсько-українська, теж у львівській области, щойно перетнули, стоїть біґморда: "Йдемо до Європи!" і така ж вже пошарпана та задрипана, що клаптями те все шмаття висить, мокре злиденне залите дощем. Сумно стало чогось так, подумалось, еге ж, ідемо... до Европи...

ОООООО, а я довго згадувала, яка в неї назва. Точно, Краківець. Ото де Європа!!!!
    Odo
    -

ОООООО, а я довго згадувала, яка в неї назва. Точно, Краківець. Ото де Європа!!!!
    Потім був львівський вокзал залізничний, якісь люди з клунками, всі зачухані і непевні, скрізь багнюка, сморід, штовханина, п’яні лежать на лавках, і це ще Галичина, наше культурне фсьо, чого ж від решти областей чекати?

Потім був сам наш П’ємонт, легенда спротиву славне місто Львів. Питаю у жінки на вулиці (українською): "Як пройти до міських мурів?", — "Шо-шо?", повторюю запитання більш розлого, відповідь така ж. Запитую російською, вже розуміє, але де історична міська стіна все одно не знає.

Заходимо до музичного магазу, розпитуємо, що можна купити цікавого, у відповідь — російська, ні слова українською.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 11

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов