Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 11
Показано с 71 по 80 из 109.
    Пророк

Re: серце в країні

Почитала і зробила короткий висновок: "Чим далі-тим рідніше" .Я погоджуюсь.
    А є приклади країн, в яких людям не потрібно виїзжати з Батьківщини, щоб її щиро полюбити?

змія болотяна ОЧКОва

чері, я думаю, шо не потрібно їхати, щоб полюбити. Їхати потрбібно, аби зрозуміти, що любиш.
    Инвалид умственного труда

все уезжаем... и из далека все получицо... мы же знаем... умем... _теоретически_ подкованы....
    змія болотяна ОЧКОва

раст, сто пудофф. главне книжок з макроекономічними розкладками панабрать
    Частий гість

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    все уезжаем... и из далека все получицо... мы же знаем... умем... _теоретически_ подкованы....
    Так кажете,пане,мов жодного разу не змінювали нічого в своєму житті,аби зробити його "кращим",але мова ж навіть не про те...інколи їдеш не на "ельдорадо",а просто комусь потрібна твоя допомога десь "там",або набиратись досвіду,а не "зраджувати батьківщину"! Це справжній джек-пот,якщо окрім відчуття добре виконаної роботи ти ще й розуміеш,що в гостях добре,а вдома-краще! А от сидіти під мідним тазом на одній булці це вже є ознакою не патріотизму,а страху перед невідомим.Трава за парканом завше зеленіше,цей закон двигун мого особистого прогресу.Та жодна моя поїздка за кордон не похитнула віри в майбутнє в МОЇЙ країні.І це відчуття не можна ніяк проаналізувати,чи пояснити,це найсправжніше кохання.Я не знаю за що я люблю,і чому мені краще на ОЦІЙ землі,це просто в мені живе,і я нічого для цього не роблю,а моя кохана нічого не робить для мене...та все одно нам добре коли ми разом! І чим довша розлука-тим палкіші наші обійми(:
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Glam00 Посмотреть сообщение
    ... а моя кохана нічого не робить для мене...
    Нагадали цим одну з моїх улюблених пісень на поточну тему:
    ДДТ, Юрий Шевчук

«Родина»

Боже, сколько лет я иду, но не сделал и шаг.
    Боже, сколько дней я ищу то, что вечно со мной,
    Сколько лет я жую вместо хлеба сырую любовь,
    Сколько жизни в висок мне плюет
    Вороненым стволом долгожданная да-a-аль !
    Черные фары у соседних ворот,
    Люки, наручники, порванный рот.
    Сколько раз, покатившись, моя голова
    С переполненной плахи летела сюда, где
    Родина.
    Еду я на родину,
    Пусть кричат - уродина,
    А она нам нравится,
    Хоть и не красавица,
    К сволочи доверчива,
    Ну, а к нам - тра-ля-ля-ля...
    Боже,
    сколько правды в глазах государственных шлюх !
    Боже,
    сколько веры в руках отставных палачей !
    Ты не дай им опять закатать рукава,
    Ты не дай им опять закатать рукава
    Суетливых ночей.
    Черные фары у соседних ворот,
    Люки, наручники, порванный рот.
    Сколько раз, покатившись, моя голова
    С переполненной плахи летела сюда, где
    Родина. Еду я на родину,
    Пусть кричат - уродина,
    А она нам нравится,
    Спящая красавица,
    К сволочи доверчива,
    Ну, а к нам...
    Из-под черных рубах рвется красный петух,
    Из-под добрых царей льется в рты мармелад.
    Никогда этот мир не вмещал в себе двух
    Был нам богом отец, ну а чертом
    Родина. Еду я на родину,
    Пусть кричат - уродина,
    А она нам нравится,
    Спящая красавица,
    К сволочи доверчива,
    Ну, а к нам...
    На жаль, того кліпа, в якому я колись побачив уперше Шевчука з цією піснею не знайшов у мережі, є якісь нинішні, де він вже старий і кволий, немає того блиску в очах, того аскетичного супроводу пісні, де є тільки розпечена, мов залізо правда під набат барабанів...
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    раст, сто пудофф. главне книжок з макроекономічними розкладками панабрать
    Тварини прислухались зразу до Наполеона, потім до Білана і не могли рішитись, де правда. По суті вони завжди погоджувалися з тим, хто промовляв у даний мент. © George Orwell, Animal Farm
    Частий гість

Odo, дякую за ілюстрацію таку чудову!!! Це й моя одна з наулюбленіших робіт ДДТ! волала у весь голос,хоч чула в останнє пісню цю пару років тому (чомусь),але її мелодію забути неможливо:).Тоді доречі й не замислювалась,наскільки вона влучна...
    Пророк

Аналізуючи цю тему, зрозуміла для себе таку річ: подібні форуми, українські сайти, наявність в мережі українських книг, музики і всього іншого українського, дають можливість тілу бути там, де воно є, а душі -на Батьківщині. Адже спілкування українською, за наявності інету, перестає бути проблемою в будь-якому куточку світу.
    Я майже 7 років тому виїхала на ПМЖ до Росії. Більше року тому повернулась назад, хоча все йшло до того, щоб залишитись там назавжди. Я не витримала, бо мені не вистачало саме українськості. Чомусь, за наявності інету, я не шукала українське в мережі. Шукала в діаспорі, серед людей...Все було марно. Я не відчувала нічого свого, за що можна було б зачепитись душею і спокійно жити там, де живеш.
    Тоді я просто розрахувалась з хорошої роботи, звела нанівець всі зусилля потрачені на оформлення російських документів, залишила купу речей, які неможливо було нормально перевезти через кордон і поїхала сюди, де я зараз є( і дуже рада з цього).
    А от сумніваюсь, чи вистачило б у мене мотивації переїхати до Полтави, коли б мала цілодобовий доступ до будь-чого українського?
    Odo
    -

черешня, у мене зовсім відсутня туга за вишиванками чи глечиками, тобто за матеріяльною часткою культури, хоча і не маю ніц проти, але у першу чергу мені не вистачає духовної частки української культури: спілкування українською і про українські проблеми, і у Полтаві його мені не вистачає так само, як і поза межами України, бо радіо та ТБ — українською, а всі навколо винятково російською говорять і про російське, це створює дивне враження, якогось дивного підпільного міста, де ЗМІ говорять однією мовою і про одне, а люди — иншою і про друге. Враження, що ніхто нікого не чує, не розуміє і не хоче цього робити. Тому, життя у Полтаві не становить для мене жодної привабливости, бо це життя у неприйнятному духовному оточенні, свого серед чужих, серед тих, хто думає инакше, ніж я. Ті поодинокі винятки, до яких належиш Ти, лише підтверджують це сумне правило.
    2.0

Odo, а хіба ТАК, як ви пишете, лише в Полтаві? в кожному соціумі білих ворон є одна найбіліша і т.п... це вже стосується особистих якостей кожної окремо взятої такої "ворони" і "розбиратися" потрібно окремо в кожному випадку. А де вам взагалі комфортно? там, де ви нині є?
+ Ответить в теме
Страница 8 из 11

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов