Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 11
Показано с 51 по 60 из 109.
    Частий гість

Re: серце в країні

звичайно це є дрібницею з дрібниць...та все ж...Тут кажуть про політиків,про народ,діду Тарасу навть дісталось по перше число,за що хай він нас пробачить....У кожного є що сказати на цю тему,є що протиставити іншому.Але ж в оточенні кожного з нас є такі собі "прохабини культури",яким взагалі все одно,є люди які можуть казати що "родина там где заднице теплее" та щось подібне..але ми не з них,з чим я всих щіро і вітаю

Ответ Сообщение от полтавскей кот Посмотреть сообщение
    СМІТТЯ ТРЕБА ЗБИРАТИ . ЗА СОБОЮ.ЦЕ НОРМА.
    за собою- норма, а за іншими- бажання ЗРОБИТИ ЦЕЙ СВІТ КРАЩИМ!!!!!

Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, а ви розказуйте! а ми послухаєм! вапроси? пажалста! павтаряю, алекс юстасу: що ви зробили щоб у нас тут (в Полтаві зокрема) розвиднилося? думки нам цікаві, але, м"яко кажучи, рекомендації та настанови "оттуда" не приймаються. так само, як від "мєсних" настанови як правильно жити. це я ні про кого конкретно, а так на загал.
    Знову одне і те ж:
    Odo, а ви розказуйте! а ми послухаєм!
    Але:
    рекомендації та настанови "оттуда" не приймаються
    Так навіщо, щось розказувати, коли воно заздалегідь не приймається?
    2.0

Odo, всьо...проїхали. забудьте. вам жеж важко, я розумію. шкода ділитися власними думками. треба тіки когось цитувати або запитувати. чи ви приколюєтеся, чи й правда не розумієте різниці між поняттями "думки" і "рекомендації"?

Glam00, спасибі вам!
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Odo, я думаю, шо ті слова не Вас в першу чегру стосувались.
    Бо ж Всякі діяспоні українці, які світ побачили в Алабамі, а ТУТ були раз чи двічі на екскурсії в Київській лЯврі, а на кьових різних хворумах втірають нам як поліпшити макроекономічні показники. і ще про те, як нада любить її "вічно живу і нову", тоді коли вони, блін, навіть говорити нею нормально не можуть!
    Можна визнати, що дійсно, коли людина мешкає поза межами України, то мусить бути дещо стриманішою і тактовнішою у своїх порадах, щодо життя тим, хто у ній мешкає нині, але те, що вони бачать українське життя, краще, для мене незаперечна істина. З боку, дійсно, все краще видно. А вже казати, чи не казати, справа особиста.

Odo, всьо...проїхали. забудьте. вам жеж важко, я розумію. шкода ділитися власними думками. треба тіки когось цитувати або запитувати. чи ви приколюєтеся, чи й правда не розумієте різниці між поняттями "думки" і "рекомендації"?
    Застерігаю від переходів на особистості. Хочете говорити по темі — будь ласка, а все особисте у щодах, тут форум і є правила. Тримаймося теми.

Ответ Сообщение от Glam00 Посмотреть сообщение
    для того щоб щось оцінити треба це хочаб на час втратити,а тепер можу впевнено стверджувати-ніколи не була такою українкою і патріотом як зараз,і чим більшими числами рахується моя відсутність ,тим більш я ціную кожне почуте на чужині рідне слово,найменшу вісточку,новину.
    Цілком згоден з цією тезою.

Хотів би дещо розвинути свою попередню думку, щодо "з боку все краще видно".

Кажуть, що Карл ХІІ, лише тоді усвідомив, що полтавська битва програна, коли солдати підняли його (на його власне прохання) високо на жердинах, щоб подивитися на поле битви, щоб окинути його оком полководця і оцінити що і до чого. Стоячи на рівнині нічого напевно сказати і вирішити було неможливо.

Художники, коли працюють над полотнами і відчувши, що зарилися у подробицях і не знають, що їм далі з картиною робити відносять її на відстань, чіпляють на стінку, під стелю, самі відходять у найдальший кут, коли цього не досить, виходять у коридор і сідають у найдальшому кутку, щоб здалеку оцінити композицію своєї картини, співвідношення її головних частин, кольорових та тональних мас. Коли це неможливо, вони просто примружуються, щоб "збити" зайву чіткість зору.

Чому не можна зробити того самого, стоячи перед мольбертом, близько до картини? Адже все так, начебто, і чіткіше і краще видно. Тому, що стоячи перед полотном, митець бачить багато зайвих подробиць, що заважають охопити оком ціле і визначити у ньому головне.

Можливо, не всі працювали з полотнами і цей приклад буде не дуже зрозумілим, тоді просто піднесіть сторінку книжки до самого ока і спробуйте так почитати, чи багато начитаєте?

Все те саме.

Щоб розібратися з якоюсь життєвою ситуацією, треба вийти з неї, доки ми у ній знаходимося, ми не бачимо її з боку, не охоплюємо цілком, у кращому разі бачимо якісь частини з купою зайвих подробиць, що лише розпорошують нашу увагу і не дають зосередитися на головному, визначити його.

напішіть краще, що ви особисто робите для того, щоб на вашій батьківщині розвиднілося від невігластва. якшо то не є секретом. бо мені оце перетирання води в ступі починая муляти...
    Щоб на моїй Батьківщині розвиднілося від невігластва, перше, що мені треба зробити, це розвіяти власне невігластво, чим я і займаюсь вже багато років поспіль і на цьому форумі не в останню чергу. Коли, Ви знаєте якісь инші дійові способи, напишіть, це цікаво.
    2.0

Odo, я знаю дієвий спосіб вкалувать на потрібних і так би мовити "полєзних" роботах. а не перепродувати китайське *****. я цього не пойму ніколи... як не пойму і не сприйму занепаду підприємств і заводів... стратегічних об"єктів так сказать...
    а про перехід на особистості не йшлося. ви перекрутили мої слова, я тицьнула вас носом, шо ви не так андерстенд. то яка проблема? дуже ви всьо близько до серця берете... простіше, простіше... бо отримаєте гнівне ПП гггг
    змія болотяна ОЧКОва

Одо, воно то може і так. дивитися з боку, чи зверху на те шо ти сам зробив - хороша справа.
    як же бути з тим, що на твоє творіння збоку і зверху дивиться той, кому твоїх думок і почуттів не зрозуміти? згодна, що він може щось побачити т.м. "незамиленим" оком, але повної картини все одно не матиме. бо ж мою творчість Вам до кінця не зрозуміти (це я до прикладу). чомусь асоціюється у мене це з уроками літератури в школі, коли вчитель запитує про що думав ФМ, коли розкривав образ Раскольнікова?" ти відповідаєш, а тобу говорять, що ти не правильно думаєш.
    була в мене така сітуйовіна. я тоді дуже сильно з вчителькою посварилась і на уроках літератури більше не відповідала взагалі.
    ну хто крім ФМ може знати достеменно про шо він там думав коли описував чернуху. так і тут. ніхто і ніколи не зрозуміє проблем людини не побувавши в її шкурі. не в схожій овечій, чи вовчій. а саме в її!
    Odo
    -

Одо, воно то може і так. дивитися з боку, чи зверху на те шо ти сам зробив - хороша справа.
    як же бути з тим, що на твоє творіння збоку і зверху дивиться той, кому твоїх думок і почуттів не зрозуміти? згодна, що він може щось побачити т.м. "незамиленим" оком, але повної картини все одно не матиме. бо ж мою творчість Вам до кінця не зрозуміти (це я до прикладу). чомусь асоціюється у мене це з уроками літератури в школі, коли вчитель запитує про що думав ФМ, коли розкривав образ Раскольнікова?" ти відповідаєш, а тобу говорять, що ти не правильно думаєш.
    була в мене така сітуйовіна. я тоді дуже сильно з вчителькою посварилась і на уроках літератури більше не відповідала взагалі.
    ну хто крім ФМ може знати достеменно про шо він там думав коли описував чернуху. так і тут. ніхто і ніколи не зрозуміє проблем людини не побувавши в її шкурі. не в схожій овечій, чи вовчій. а саме в її!
    Я, навіть, більше скажу: сам ФМ цілком може не розуміти, до чого він про того Раскольникова написав. Про що, до речі, свідчить закінчення цього твору. Природа творчости загадкова і таємнича для самого творця, раціональне мистецтво, що не містить таємниці, загадки — це не мистецтво, а лиш скучна і нікому не цікава мудрація. Цікаво про природу мистецтва написав Плантон у діялозі "Іон".

Тому геніяльний, або, принаймні, талановитий критик цілком може краще розуміти і тлумачити природу творів того чи иншого майстра, ніж сам той майстер. Наприклад, Репіну запропонували, як автору поновити одну з його картин, що почала раптом псуватися. Згідно з Вашою ж логікою, автору видніше, які саме мазки і де мусять бути. Проте логіка дійсности виявилася инакшою: автор почав переписувати власну картину і псувати її, подивившись на це, мистецтвознавці швиденько її забрали йому з рук, і, віддали полотно фахівцям-реставраторам, що безумовно не могли знати всіх рухів душі Репіна, коли він писав ту картину, але вони знали його творчість збоку і розуміли її краще від самого Репіна, бо він, знову ж таки знаходився у середині ситуації, тоді, як вони — назовні. Полотно було поновлено і збережено таким чином, а неправильна попередня логіка міркувань мистецтвознавців мало не спричинилася його загибелі від рук автора.
    змія болотяна ОЧКОва

правильно. все правильно.
    але то ми вже віхилились від теми. втім, здається, що є певна спорідненість зі стуком серця. ритм виміряний, чіткий і рівний, але кожне серце стукає по-різному. любить, страждає. відроджується і помирає. свій такий схожий на всі інші, шлях, вистукує по-своєму.
    країна, якшо її порівнювати з живим організмом, теж має схожий шлях розвитку, але йде по ньому власною ходою. так як дівчата по вулицях. наче, ногами совають однаково. але хода у всіх різна.
    нікому крім нас самих ( якщо навіть це можливо) нас не зрозуміти. бо ж, навіть, ідучи однією дорогою, досягнемо різних результатів.
    Odo
    -

правильно. все правильно.
    але то ми вже віхилились від теми. втім, здається, що є певна спорідненість зі стуком серця. ритм виміряний, чіткий і рівний, але кожне серце стукає по-різному. любить, страждає. відроджується і помирає. свій такий схожий на всі інші, шлях, вистукує по-своєму.
    країна, якшо її порівнювати з живим організмом, теж має схожий шлях розвитку, але йде по ньому власною ходою. так як дівчата по вулицях. наче, ногами совають однаково. але хода у всіх різна.
    нікому крім нас самих ( якщо навіть це можливо) нас не зрозуміти. бо ж, навіть, ідучи однією дорогою, досягнемо різних результатів.
    Надзвичайно невдалий приклад з дівчатами та жінками, бо мало, яка жінка себе дійсно до кінця розуміє. Жіноча природа ірраціональна та хаотична і саме цим вона близька природі мистецтва — як митець себе погано розуміє, так само і жінки себе погано розуміють. Як то кажуть, Ксантипа, що обливає Сократими помиями, найяскравіший приклад ставлення жінок до філософії

Тому, погляд збоку є тим, що показує ситуацію об’єктивно.
    змія болотяна ОЧКОва

я не вважаю, приклад невдалим. адже жінка то чи чоловік - не важливо. і не думаю, що чоловіки жінок розуміють краще, аніж жінки самі себе. та і чи сама природа не є в дечому ірраціональною та хаотичною?
    ззовні ж видно зовнішнє. і якшо реставратори справцюють досконало, то видно буде руку майстра і нічого більше. внутрішній прояв залишиться за бортом.
    так само з якісною критикою . вона може бути справді якісна і зрозуміла, але то не значить, що критик знається на душі автора та його помислах.

чогось згадалося: якщо подивитися згори, то знизу виявиться, що збоку нічого не видно.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 11

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов