Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 11
Показано с 41 по 50 из 109.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: серце в країні

rust, блін, я кожного разу, коли мені наводять приклад люлячих батьківщину здалеку ой як дратуюся.
    Ви, йопт, приїздите сюди на курорт, або паглазєть раз на п"ятирічку. І вичте тут всіх, хто намагається, або не намагається щось робити, як би його вигребсти з болота.
    я б тоже задєлалась кльовой тьоткой живучи десь в Каліфорнії, або в Альпах. і вчила б усіх як зароблять гроші і куплять хати в кредити.
    тоже ще мені любителі нашйлись.
    в будь-якому разі любить ніхто не забороняє. тільки не вчіть нас жити - краще допоможіть матеріально. ХРРРРРРРРР

Инвалид умственного труда

в будь-якому разі любить ніхто не забороняє. тільки не вчіть нас жити - краще допоможіть матеріально. ХРРРРРРРРР
    А я про шо...
    2.0

rust, прально! Виступать з-за кодону легше всього. Зараз минули часи, коли на Соловки сплавляли і розстрілювали. Але чогось нікому сюда не хоцца... ч и я помиляюся? а якщо помиляюся то агласітє ввесь список. Ну да, успішні Сестри Тельнюк вернулися. А скільки залишилося? Скажете, коріння пустили, так нефіг стонать "похороніть мене в рідній землі". Мене менш за все цікавить де буде моя тушка по відходу в мір іной. А пока вона здійснює процеси життєдіяльності, їй і тут непогано. Незважаючи на тонни фекалій, які плавають навкруги. Бо в цілому, жити то стало краще ніж наприклад, 1993-97. Чи вже забули?
    Odo
    -

Пані та панове, а Вам не здається, що ситуація складається дещо кумедним чином? Принаймні мені вже стає смішно

Починаєш запитання ставити, щоб почути чиюсь думку про те чи инше питання, кажуть, я тут Вам не на прийомі у гінеколога, досить питань! Кажіть, що самі думаєте? Тільки зібрався з думками, щоб викласти їх, кажуть, не тре нам думок Ваших "здалеку". Ви вже визначтесь якось, що Ви від мене хочете? Питань, чи думок, бо знову воно все якось на лебедя, рака та щуку все скидається

А мовчати я все одно не буду, на це не сподівайтесь
    2.0

Odo, а ви розказуйте! а ми послухаєм!
    вапроси? пажалста!
    павтаряю, алекс юстасу: що ви зробили щоб у нас тут (в Полтаві зокрема) розвиднилося?

думки нам цікаві, але, м"яко кажучи, рекомендації та настанови "оттуда" не приймаються. так само, як від "мєсних" настанови як правильно жити. це я ні про кого конкретно, а так на загал.
    змія болотяна ОЧКОва

Odo, я думаю, шо ті слова не Вас в першу чегру стосувались.
    Бо ж Всякі діяспоні українці, які світ побачили в Алабамі, а ТУТ були раз чи двічі на екскурсії в Київській лЯврі, а на кьових різних хворумах втірають нам як поліпшити макроекономічні показники. і ще про те, як нада любить її "вічно живу і нову", тоді коли вони, блін, навіть говорити нею нормально не можуть!

І будь ласка без цитування... Свої думки....
    2.0

rust, якби можна, ще б одну подяку впаяла!

aneisha, ти не так кажеш! "В київській Ляврі"

А шо робить
    Частий гість

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    вапроси? пажалста!
    павтаряю, алекс юстасу: що ви зробили щоб у нас тут (в Полтаві зокрема) розвиднилося?

думки нам цікаві, але, м"яко кажучи, рекомендації та настанови "оттуда" не приймаються. так само, як від "мєсних" настанови як правильно жити. це я ні про кого конкретно, а так на загал.
    На Коломаці за мостом в сторону Копилів є маленький "острів"- чудова річка,гарна але зас**на природа, перед тим як рядна розстеляти три фуршетівських пакети різних баночок-скляночок назбирали,несли аж леваду.
    П.С. відпочиваюча там молодь,переважно доречі місцева ,дивилась на нас як на ПОВНИХ придурків,питали чи ми не грінпісу і нащо нам "все це нада".ось так. Інша пара яка в той день перла з нами оті пакетики зара живе в Чехії . В вересні по поверненні ми плануєм поїхати в Головач не зпалатками,а з величезними пакетами для сміття. Але це в нас развлєкалово таке,це не тому що ми любим Україну....
+ Ответить в теме
Страница 5 из 11

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов