Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 11
Показано с 31 по 40 из 109.
    Odo
    -

Re: серце в країні

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    давайте спочатку консолідуватися
    Давайте, тільки класиків згадаємо для початку:
    ЛЕБЕДЬ, ЩУКА И РАК

Когда в товарищах согласья нет,
    На лад их дело не пойдет,
    И выйдет из него не дело, только мука.

Однажды Лебедь, Рак, да Щука
    Везти с поклажей воз взялись,
    И вместе трое все в него впряглись;
    Из кожи лезут вон, а возу все нет ходу!
    Поклажа бы для них казалась и легка:
    Да Лебедь рвется в облака,
    Рак пятится назад, а Щука тянет в воду.
    Кто виноват из них, кто прав,- судить не нам;
    Да только воз и ныне там.

<1814>

И.А.Крылов.
    Одо, не треба так радикально закидати "ти не так любиш країну", любов у кожного своя.
    У яких моїх словах Вам таке почулося?

Гуру

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Краса и велич страны это на Псле, возле палате, молоко и с села Потоки черный теплый хлеб, Ворскла утренней зорькой, вид с кротенковской горы. Утренняя старая каштановая алея на Октябрьской, в мае, после ночного дождя. Кунцевские озера кишащие карасями. Гроза в ночью в степи. Ивана Купала в дальнем селе...

Но отнюдь не разговоры о нее наличии, не разговоры от том на каком языке ее описывать. Не показное одевание вышиванок на дни незалежности. Не "Серенада Солнечной долины" с субтитрами. Не люби друзи, не возросшие показатели фиг знает чего. Не "герои" в гитлеровской форме. Не дачи в Конче-Заспе.

Может хватит хвалить себя за то что ты украинец и жутко болеешь са страну, может им надо просто быть?
    Камрад, вот ты постиг ее, нашу Шотландию. А кто-то ее еще постигает, слушает. Послушает-послушает, что-то поймет, кой-чего откинет, на кое-что креативное мышление использует, да и повешает на себя блестяшки, чтобы краше светились, да прочую галантерею, людями изготовленную. И становится носителем. В знак того, что ритуал выполнен, и хоть отметины и всевидящего ока не появилось, но носитель он на то и есть носитель, чтобы носить. И на всякое у носителя есть справочник, и на всякое - научно-популярное толкование того или иного. А идет через пень-колоду, и ежели синий листочек на фиолетовом дереве в толковании том не обозначен - значит ненаучный листочек, поэтому его проще не замечать, так как и нет его вовсе.

И сколько будет еще разных девиаций невиданных, и "лжедмитриев", их порождающих - одному лишь Будде доподлинно известно.
    А постигаючим ейную суть, Шотландии нашей, достаточно и без условностей, имея лишь чувство гармонии, встретить рассвет по предложенной тобою методике. )))
    А что до коробки говорящей разными голосами, и людей показывающей - так то тоже самая что ни есть галантерея, и в ней никогда не будет отражений универсального гармонического закона.

Вот, не удержался
    I'm sentimental, if you know what I mean;
    I love the country but I can't stand the scene.
    And I'm neither left or right.
    I'm just staying home tonight,
    Getting lost in that hopeless little screen.(*1)

Leonard Cohen.

[Я сентиментален, если вы понимаете, что я имею в виду;
    Я люблю страну, но не переношу то, что в ней происходит.
    И я не левый и не правый.
    Просто я сижу сегодня дома,
    Пропадая в этом безнадежном экранчике (англ.).

Леонард Коэн.]
    Odo
    -

Я теж люблю Україну. По-своєму. Ношу вишиванку, бо мені вона більше імпонує ніж стразіки, я говорю українською на серйозні теми, навіть з друзями, я не контролюю якою мовою я думаю. Я просто живу, і вважаю, що любити рідний край треба передусім відповіддю на запитання "що ти зробив, аби тут стало краще жити? що ти взагалі зробив?"
    таке от...
    Я не ношу вишиванку, хоча і не маю ніц проти, але і не вважаю, що це є проявом якоїсь особливої любови до України. Я, взагалі, вважаю подібні слова "Любов до України" надто пафосними і у моїх дописах, коли вони десь і є, то дуже рідко. Принаймні, я не пригадаю такого.
    Я просто живу, і вважаю, що любити рідний край треба передусім відповіддю на запитання "що ти зробив, аби тут стало краще жити? що ти взагалі зробив?" таке от...
    Шевченко Тарас зробив щось для України "аби тут стало краще жити"? Що саме?
    2.0

Odo, у вашому тоні іноді вбачається, що без юзання мови любов ніби неповноцінна. ну не може людина на даний час вживати рідну мову з тих чи інших причин. і шо? краще відстояти законне і нерушиме право української як державної, щоб не сікалися всякі, кому її вчить ліньки. а потом воно все приучиться колись. і розмовно-побутовий аспект також. дуже в нас молода держава, і жмакали її сильніше, ніж балтійські країни. от і вичухуємося.
    а про Шевченка Тараса можна говорити теж багато пафосного. шо він співець долі і все таке. Я особисто абсолютно його не сприймаю. Не питайте чому, бо пояснювати буду довго. Скажу просто - не подобається. Але той факт що з цого віршами на устах перемагали, що його твори національносвідомі громадяни переписували від руки, і це в них було нарівні з святим письмом, то говорити що він ніфіга не зробив не можна. він підняв дух. по-моєму це важливо.
    І з приводу вишиванок. Я ношу вишиванку бо для мене це стиль, а не пазьорство. Мені подобається ручна робота, подобається нитка на полотні а не бездушний прінт. цього для мене достатньо.
    а про пафосність "люблю Україну".. ви щас от типу так "я все поміж крапельками, а ви тут прямо по тексту - люблю"...знову розмежування - хто більше. от напішіть краще, що ви особисто робите для того, щоб на вашій батьківщині розвиднілося від невігластва. якшо то не є секретом. бо мені оце перетирання води в ступі починая муляти...

і ще, цитату, про ношу вишиванку або викиньте нафіг, або не виривайте з контексту...
    Odo
    -

про Шевченка Тараса можна говорити теж багато пафосного.
    А не треба багато та ще і пафосно, треба коротко і ясно.
    шо він співець долі і все таке. Я особисто абсолютно його не сприймаю. Не питайте чому, бо пояснювати буду довго. Скажу просто - не подобається. Але той факт що з цого віршами на устах перемагали, що його твори національносвідомі громадяни переписували від руки, і це в них було нарівні з святим письмом, то говорити що він ніфіга не зробив не можна. він підняв дух. по-моєму це важливо.
    Ага, "підняв дух", це добре, а чим він підняв дух?

і ще, цитату, про ношу вишиванку або викиньте нафіг, або не виривайте з контексту...
    Додав контекст, невже щось змінилося?

а про пафосність "люблю Україну".. ви щас от типу так "я все поміж крапельками, а ви тут прямо по тексту - люблю"...знову розмежування - хто більше. от напішіть краще, що ви особисто робите для того, щоб на вашій батьківщині розвиднілося від невігластва. якшо то не є секретом. бо мені оце перетирання води в ступі починая муляти...
    Так чим же Шевченко підняв отой дух? І чи зробив він щось таке, щоб в Україні стало краще жити? І чи сталося таке, після того, як він підняв дух? Я можу відповісти на Ваше запитання лише після того, як отримаю Вашу чітку відповідь на ці мої запитання.
    2.0

Odo, знаєте, один співак, на закиди шо його музика гогно, а сам він урод сказав приблизно таке "7 мільойонів людей купили наш альбом. сім мільйонів людей не можуть помилятися". З Шевою таке саме. Скажіть шо ви його не любите і потому. чого я буду розписуватися за тих, хто його любить і вважає співцем народної долі. В них питайте. А вас я запитала конкретно про вас. Відповіді не отримала. Шо впрочем, каг всігда...

і про "чим він підняв дух" в мене як всігда тіки пошлості. тому відповідати на питання не буду.
    і повірте, в контексті "щось змінилося"
    Odo
    -

Але той факт що з цого віршами на устах перемагали, що його твори національносвідомі громадяни переписували від руки, і це в них було нарівні з святим письмом...
    Хто такі були ці люди, про кого саме Ви говорите?

Odo, знаєте, один співак, на закиди шо його музика гогно, а сам він урод сказав приблизно таке "7 мільойонів людей купили наш альбом. сім мільйонів людей не можуть помилятися". З Шевою таке саме. Скажіть шо ви його не любите і потому. чого я буду розписуватися за тих, хто його любить і вважає співцем народної долі. В них питайте. А вас я запитала конкретно про вас. Відповіді не отримала. Шо впрочем, каг всігда...

і про "чим він підняв дух" в мене як всігда тіки пошлості. тому відповідати на питання не буду.
    Дуже шкода, що Ви не хочете відповісти, бо для мене ця тема справді цікава і я щиро Вас запитую. Без жодних підколів. Мені цікава Ваша думка, тому, все ж, чекаю на Ваші щирі відповіді.

Що ж змінилося? Може піднявся матеріяльний добробут, а може екологія поліпшала, що саме змінилося від Тарасових дум, та ще і написаних, переважно, не в Україні а у далекому північному місті ненависної йому імперії?

Ну, не хочете про Шевченка, тоді давайте про Чеслава Мілоша, чудового польського поета, що прожив пів життя в еміграції, мешкав у Парижі та Каліфорнії, його поезія сповнена світлих громадянських почуттів до своєї історичної Батьківщини. Що він зробив для того, щоб жити у Польщі було краще? І чи стало дійсно від його слів та думок краще?
    2.0

Odo, всьо, почався деструктив. якшо по-чесному, питання перша поставила я. по-друге, я не на прийомі у гінеколога-патологоанатома, і ультиматумів типу "пака ви мне ні скажете, я вам тоже ні скажу ставить не треба". я вже зрозуміла, що "опьять за рибу гроші". тому тимчасово удаляюся. поки тема перейде в інше русло.
    ПиСи: у вас в сімох реченнях шість знаків запитання. одна крапка, і та після нагадування про запитання.
    в мене суцільні відповіді, думки і пояснення. ви вважаєте такий діалог конструктивним? я - ні.
    Пророк

Ответ Сообщение от Glam00 Посмотреть сообщение
    милі роздуми,гріх неподілитись.поза країною другий рік,чула такі тези,що для того щоб щось оцінити треба це хочаб на час втратити,а тепер можу впевнено стверджувати-ніколи не була такою українкою і патріотом як зараз,і чим більшими числами рахується моя відсутність ,тим більш я ціную кожне почуте на чужині рідне слово,найменшу вісточку,новину.Але почуття які мене охоплюють,це не туга,а навіть навпаки-гордість і всепоглинаюча закоханість у рідну країну.Я пишаюсь тим ,що я українка!!!Чого і всім бажаю, таварищи!
    Я коли щось подібне відчув, то зібрав речі, продав квартиру в Москві і гайнув на історичну батьківщину. Це може зробити кожен.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Я коли щось подібне відчув, то зібрав речі, продав квартиру в Москві і гайнув на історичну батьківщину. Це може зробити кожен.
    Зробити це може не кожен, на жаль.
    Я, коли закінчив військову службу на далекому озері Балхаш, приїздив до Москви. тиждень подивися на все. І зарікся покидати Україну.
    бували різні часи. Більш за все кепські. Але ніколи не було думки покинути Батьківщину.
    Мене завжди цікавить думка, якщо ви так любите Батьківщину, її мову, чому ви живите десь? Десь там за кордонами. І дуже дратує що звідти намагаєтесь розповідати нам як нам тут жити?
    Повертайтесь! Тут непочатий край роботи!
    Треба з країни знедолених вибиратися....
+ Ответить в теме
Страница 4 из 11

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов