Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 11
Показано с 21 по 30 из 109.
    Частий гість
    А я наприклад більш теоретик,аніж практик,для мене говорити українською і чути її дуже багато важить,турбує положення мови як такої.Я люблю слухати пісні,читати книжки,говорити рідною мовою,і не бачу в цьому нічого поганого...Вважаю мову фундаментом культури.А вишиванка на засмаглій дівчинонці це не просто символічно,а ще й вишукано і сексуально!
    Ну а зорі-...вони пробачте і в Африці зорі,і прескрасних рік і озер багато,і від того що вони не на Україні,вони ні чим не гірші,в тій самій Абхазіі і на Кубані такі місцини є-ух!!! Подих перехоплює,отже,це питання не патріотизму,а любові до природи і планти,але це зовсім інша тема...

Инвалид умственного труда

Re: серце в країні

Ну а зорі-...вони пробачте і в Африці зорі,і прескрасних рік і озер багато,і від того що вони не на Україні,вони ні чим не гірші
    Я был на Кубани, в Карелии, на Урале, в Белоруссии, в Казахстане, много где был
    Нет такого рассвета как с Кротенковской горы...
    Ибо это РОДИНА моя.
    Везде классно но не мое... мое здесь.
    я люблю смотреть на восходящее солнце с берега древнейшего океана...
    И пока не поймешь, что все вокруг тебя это тоже чувствует и поэтому показывает тебе все что, ты только можешь воспринять.
    Восходу пофиг на каом ты языке говоришь, с какой стороны майдана стоял, он чует не разум, он чует душу...
    Попробуйте хоть раз ему ее показать....
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Может хватит хвалить себя за то что ты украинец и жутко болеешь са страну, может им надо просто быть?
    Тобто спілкуватися українською і вдягати вишиванку замість білої блузочки на свята - це лише вихваляння? Хіба не можна бути українцем і думати українською? Це настільки несумісно для тебе?

А душа ... тільки російськомовні вміють бути відкритими, чуйними, щирими? Цікаво, з якими думками ти показуєш душу сходу сонця? ))
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Тобто спілкуватися українською і вдягати вишиванку замість білої блузочки на свята - це лише вихваляння? Хіба не можна бути українцем і думати українською? Це настільки несумісно для тебе?

А душа ... тільки російськомовні вміють бути відкритими, чуйними, щирими? Цікаво, з якими думками ти показуєш душу сходу сонця? ))
    Не надо из этого культа делать.... не надо гордится этим. И расхваливать себя на всех перекрестках.
    Приезжайте сегодня в 4 утра на Кротековскую гору.... и я гарантрую что вам будет все равно на ком языке вы это попробуете описать....
    Хоть на хинди.... Просто попробуйте почувствовать.....

Якщо ви думаєте, що я ігнорую мою країну, яка є моєю батьківщиною, то Ви не дуже далеко заглядаєте. Мені абсолютно однаково якою мовою оприлюднювати свої думки. Але більш привабливою для мене є російська мова. Це злочин? Або за це мне не можна вважати Українцем? Але я тут народився. В Полтаві. Я не Українець якщо спілкуюсь з своїми дітьми на російській?
    Мова тут не чого. цим питанням використовуються всі, хто іншим довести нічого не можуть.
    Ще раз кажу: через дві три години приїдьте на Кротеньківську гору і подивиться як встає Сонце.
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Не надо из этого культа делать.... не надо гордится этим. И расхваливать себя на всех перекрестках.
    Приезжайте сегодня в 4 утра на Кротековскую гору.... и я гарантрую что вам будет все равно на ком языке вы это попробуете описать....
    Хоть на хинди.... Просто попробуйте почувствовать.....
    Відчути або не відчути можна будь-де, "Какие нужны условия - непонятно" (с) Гришковець, але чим гордитися, шо шанувати і чим захоплюватися визначає для себе кожен сам.
    Odo
    -

Питання до всіх: полковник Ніс, що відчинив браму Батурина був патріотом України чи зрадником?
    2.0

Люди, спиніться!!! Вм зараз нагадуєте оте гадське розмежування на Схід-Захід, яке придумали ті, кому до патріотизму - чхати, ті, кому мова, культура і народ до срачели.
    Давайте візьмемо до уваги сімейні пари. Дві. В одній дітям дозволяють багато чого, забороняють м"яко і пояснюють чому, дитина має право обирати сама, часто спілкується з батьками. В іншій родині дитину обмежують суворо, вона має здібності, її змушують вчитися. Кажуть що берегти цноту треба до шлюбу, одним словом ортодоксальне виховання. І та й інша дитина виростуть (якщо без форс-мажору) нормальними і розумними. Але в них буде різне бачення багатьох речей.
    По суті, кожен з тих, хто висловлюється тут по сабжу, любить Україну. Але по-своєму.
    На мою думку, до того, щоб говорити українською мовою треба визріти внутрішньо. От якщо людину вчили іншій мові, переступити через себе важко. Якщо людина думає іншою мовою, це важко зробити.
    Одо, не треба так радикально закидати "ти не так любиш країну", любов у кожного своя.
    Я теж люблю Україну. По-своєму. Ношу вишиванку, бо мені вона більше імпонує ніж стразіки, я говорю українською на серйозні теми, навіть з друзями, я не контролюю якою мовою я думаю. Я просто живу, і вважаю, що любити рідний край треба передусім відповіддю на запитання "що ти зробив, аби тут стало краще жити? що ти взагалі зробив?"
    таке от...
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Вчера трясся в стареньком ЛАЗе из Решетиловки до Полтавы, проезжая через эти "моря" кукурузы, пшеници и подсолнухов подумал, что страна у нас замечательная в отличии от государства
    Ця вигадка давня, але не іржава - її промовляти пручається рот:
    В нас гарна країна - й погана держава, в нас люді хороші - і кепський народ.
    Але ми собі відповісти повинні: чи хочемо ми, і чи стерпимо ми
    Хорошу державу в поганій країні
    І гарний народ з гівнюками-людьми?

(Сашко Ірванець. По-пам'яті)

Насправді протиставлення штучне, якщо ми подивимся на державу в нинішньому європейському її розумінні, тобтo як спосіб самоорганізації нації, на відміну від марксистської репресивної машини. Держава така, якою ми її робимо, від самого нижнього рівня. Все залежить від нас.
    Так, пробачте згадку всує, було і восени 2004 року. Просто не існувало якогось іншого боку Майдану, про який говорить Rust.
    2.0

і ще. мене розпирає гордість, коли читаю інформацію, як косять пшеницю на полях, коли їдеш повз ті поля. і от зберегти це - важливо. ми не любимо селюків, але ж село - колиска духовності, яку рознесли вдрузки. і тепер там замість духовності лежить баттл самогону. сумно все це. і замість дерти на собі сорочку "я люблю Україну найправильніше", давайте спочатку консолідуватися (тьху, яке паскудне слово!) як люди. а політики... ну шо ж... вибрали таких, маємо святе право мучатися під їх керівництвом. хоча, он навіть Кравчук каже, шо нам треба в НАТО. шось міняється, або то так здається... не хочу про політиків. вони мене дратують.
    змія болотяна ОЧКОва

мда. знаєте шо мене дивує (прошу не приміряти на себе)? всі так все люблять, але робити нічого не хочуть. ми все чекаємо, чекаємо. а прана не йде та не йде. таке враження, що час забив саме на нас.
    от існує наприклад програма ЄС і ООН. вони дають гроші на ФАПИ, водовідведення і водопостачання, транспорт тощо. єдине, що вимагають у громади - профінансувати 5% від того, що їм потрібно. і шо ми бачимо? люди відмовляються, їх давить жаба. вони згодні чухати зтирати ноги і пхатись в райцентр, тільки б не дати копійку, на шось необхідне їм самим. ну патом вони канєшно будуть дово і гучно матюкатись, шо харашо там, де нас нема. вони ждуть дядьку з района, з області, з Києва. вони вимагають, щоби той дядько дав їм бабла на ванну інкрустовану сваровскі. дядько ж буде все одно винен у всіх смертних гріхах, тоді коли бажання самотужки змінити життя на краще просто НЕМАЄ,
    а винні політики (тьху, як вони мене дратують), які балакають про шось нікому незрозуміле, крадуть і вапше... самі ж обирали?! вже не вперше, і можете одрізати мені голову пилкою для нігтів - не в останнє. так шо расслабтесь і палучайтє удовольствіє)))))
+ Ответить в теме
Страница 3 из 11

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов