Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 11
Показано с 91 по 100 из 109.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: серце в країні

Офтоп:
    нінаю, я катастрофічної відсутності української у Львові не зауважувала. Можливо, просто не звертала уваги. Але залічничний - це да!!!! його без посмішки згадувати не можу. а от Львівський авто - це взагалі щось. тіхій ужос!!!!
    Приємні спогади навіює забігайлівка на Городоцікій. Обстановочка совкова, але смачно; і магазин Світоча у самому центрі міста.
    загалом, Львів - класне місто, але жити там я би не хотіла!

подумало-подумало і впихнуло нашкрябане в оффтоп

Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    нінаю, я катастрофічної відсутності української у Львові не зауважувала.
    Звісно, до катастрофічности ще далеко, але вже є певні зрушення у цьому напрямку. Особливо добре їх відчуваєш, коли почувши вкотре там російську — згадуєш, що наразі "Львів, це найбільше у світі (Всесвіті?) місто, де розмовляють українською" і стає зрозуміло, що "цей острів останній" © Отар Довженко.
    Частий гість

А от одна моя знайома,росіянка після подорожі до Лвіва півтори години взахльоб розповідала мені про ставлення жахливе до них,російськомовних, про футболки "дякую богу,що я не москаль",про музей в підвалі з табличкою на вході "з собаками і москалями не заходити", про бабцю якусь,котра сиділа на паперті і співала пісню про москалів проклятих,що жениха її порубали (доречі слова тієї пісні зрозуміла українською,а скільки гривень за банку пепсі-ні). А не бачила вона ні кірх,ні костьолів,ні Ратушевих шпилів,і органу звуків за бабчиними співами не почула...

Кожен бере,те що баче,а баче,те що хоче! Ставлення до націїї,національності-така річ,що формується десь у підлітковості,і дуже важко викорінювати ті стереотипи по будь-який бік від дьюті-фрі...
    Инвалид умственного труда

Да нет ни сердца не страны.
    Все только делают вид....
    Наверное неспроста небыло украинской государственности ибо некому, а самое обидное что не для кого было ее организовывать...
    И не будет....
    Частий гість

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Да нет ни сердца не страны.
    Все только делают вид....
    Наверное неспроста небыло украинской государственности ибо некому, а самое обидное что не для кого было ее организовывать...
    И не будет....
    Пробачте пане,ІБО, я повторююсь,та кожен бере-що баче,а баче те-що хоче!
    А як нема отого в серці- ніде не візьмеш,і ніхто не дасть! І тут на когось валити,й зокрема на владу,чи народ-все одно,що їх же в завтрішньому затемненні звинувачувати!
    Инвалид умственного труда

Пробачте пане,ІБО, я повторююсь,та кожен бере-що баче,а баче те-що хоче!
    А если не только смотреть, а и видеть и думать?
    Я прогнозировал лет 200 чтобы было о чем говорить на эту тему.. теперь мои прогнозы исчисляются 5-ти значными цифрами...
    Частий гість

Маму везе до мене потяг,щойно набираю її номер а там загадковий і приємний голос повідомляє мене,що "наразі абонент недоступний,аби надіслати голосове пові...." УКРАЇНСЬКОЮ!.. в мене мурашки по тілу...Хоч в останнє на Україні я була лище місяць тому. От чим пояснити таку реакцію? І я думаю я в цьму не єдина,і до чого ж тут державність,чи влада,чи взагалі хтось,або щось окрім себе самого?
    Це і є те серце в країні,про яке я намагалась оповісти,або ж країна,яка завжди в серці,де б ти не був!
    Наберу,послухаю ще раз
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Glam00 Посмотреть сообщение
    ... і до чого ж тут державність,чи влада ...
    До того, що якби Україна і досі не мала своєї державности, то Ви б ніколи не почули цих слів українською.

Світлинка до теми:

2.0

Odo, шо то за звіри такі? і де та акція? хочу знати героїв! Найприкольніше, писки закрили..бггг
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, шо то за звіри такі? і де та акція? хочу знати героїв! Найприкольніше, писки закрили..бггг
    Та якісь кримські українофоби, чи то "Нарив" чи "Прорив"
    А головне, зауважте яке ясне і чисте почуття радости у людини, що тримає плакат, від мрії-передчуття про те, що українська нарешті зникне.
+ Ответить в теме
Страница 10 из 11

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов