Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей31Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 7
Показано с 61 по 67 из 67.
    Філософф

Re: А давайте заборонимо?...

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    [
    насаджуванням ніц не доб"ються!!! треба щоб людина сама захотіла чогось окрім пива, тоді з нею можна працювати. .
    Воно так я згоден.Але тке що в нашому супільстві пити це нульова вихідна позиція "по умолчанию" а щоб не пити треба якийсь вагомий привід це взагалі страшно.І ніякими словами крім матів не описується.те що необхідно заохочувати людей провести час без пива показує наскільки низько впало наше покоління(особисто мені скоро буде 19)

Офтоп:
    aneisha, ай, Фєдя руліт всьо. Тоскно мінє, ой каг тоскно... то були таки здоровські часи... ну їм там, в Лапландії, має буть харашо! а тут ручки трусяться, коли перевіряєш пошту...все ждеш чуда. ех...
    Офтоп:
    а я ото з ностальгією згадую як влітку раза 4 зміг таки погуляти з людиною без випивки.Так приємно спілкуватись було.І ще радість що 3 дні тому вдалося повторити.В такі моменти чудово розумієш що ні яка п"юча компанія не варта одного хорошого тверезого співбесідника

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    [
    а ти шо думаїш я не хо? я тож хо. патамушо пісьма із далєка в яких навіть не до мене зветраються, а до ФЕДІ (уявляєш, до ФЄДІ) радують звичайно, але не так

я тож після роботи німагу бігать. а от кав"ярня - це да. або як варіант хоча б ті ж самі клуби з нормальною музикою і елементарним фейс-контролем. .
    Або погуляти в районі Корпусного і потім на лавці посидіти поспілкуватись і все це без жодного грама алкоголя(ех знов ностальгія)

Офтоп:
    aneisha, а як ми розказували, точніше намагалися пояснити різницю між ЖРАТЬ і РЖАТЬ! після баттла пива мовний бар"єр самоліквідовувався... ой нафлудили...йоханий бабай

Офтоп:
    радію з того що моєму язику непотрібні штучні стимулятори щоби спілкуатись і долати бар"єри

Ответ Сообщение от freken Snork Посмотреть сообщение
    Ввести в школах обязательный предмет "Основы православной культуры"!!! В стране свобода вероисповедания, а маленькие мусульмане, буддисты, католики должны будут слушать православного батюшку, который еще неизвестно что им рассказать сможет! Зато будет навязывать мысль о том, что все религии - неправильно, и только православие – правильно. Ужас!!! Зла не хватает.
    Я сам православний але категорично проти.Насильно мил як відомо не будеш до того ж головною причиною страшного занепаду православ"я у наш час є його тотальна політизація і комерціалізація(з болем кажу бо сам православний)

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А в чем проблема? В исламских школах (медресе) Коран вообще наизусть заучивают. .
    Ага тільки це релігійні школи так само і у нас є недільні школи потім духовні семінаріїї і т п тож не плутай це різні поняття

RAMM, ну не рівняйте Коран і біблію. І взагалі православіє і іслам. Православіє - безхребетна релігія, засіб для задурення моску. А іслам - кодекс честі маладого бойца. Тому при внутрішньому несприйнятті релігії взагалі, пристосованим до життя визнаю іслам.
    г
    Православ"я колись було не менш агресивною релігією ніж іслам зараз.
    По-друге власне це нен функція релігії пристосовуватись під життя релігія має бути або паралельна життю або сама його змінювати

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Я основы православия или,
    допустим математику в школах.
    Якщо батьки зхочуть я не проти але робити це обов"язковим категорично неправильно.Доречі наша система освіти прищеплює людям ненависть до вивчаємих дисциплін.Напрриклад якби мені батьки ще в дитинстві не прищепили любов до історії то я би після перших занять в школі возненавидів би її люто.

Філософф

Ответ Сообщение от Glam00 Посмотреть сообщение
    Опинилась прямо в осередку сього зла,в краснодарському краї,де перша частина закону,викладеного у сабжі -комендантська година вже діє десь із місяць. Якщо чесно-спочатку думала,що це-жарт,коли ні,перевірила учора-діє,ще й як.
    Мій тридцятирічний чоловік,який на щастя(чи не дуже:) надто гарно зберігся,пожалкував тричі,що не взяв з собою паспорт. Спочатку нас зупинили у парку,і спитали якого ми року народження,після чого одразу ж спитали вік (по типу-як збрешем,то заплутаємся),далі наш експеремент передбачав похід у кіно з пивом (приємне з корисним)-і в касі і в барі те саме,ми мали завіряти,що нам вже більше 18-ти років.
    Дітвори,яка розсікала на ролах на площі перед кінотеатром як корова язиком злизала,тільки от кому від того краще...
    P.S на годиннику було менше 22.00,і ще навіть не зовсім зтемніло.Закон і правда діє. Від прогулянки по "неблагонадійних" районах,поки що утримуємось,хоча цікаво,як справи йдуть там,де й міліціянти вечорами не надто бажають "рейдувати"...?
    Ото жесть.То дійсно пімпєц страшно уявити що буде коли Вован і Дімасік попруть вигадувати нові обмеження
    І взагалі чого я людина яка ні разу не курила і не пила маю таскатись з паспортом і лякатись постійних рейдів і всього іншого через те що бачте є бухарі з якими держава бореться?Чому я маю платити своїм комфортом через бухарів і куряг?Яких,зуб даю з усіма пломбами.менше всеодно не стане

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    По самой идее, религия должна быть отделена от государства. Даже Иисус на вопрос Пилата ответил, что Его царство - не на земле. Христианство должно заботиться о духовности общества, а не о политическом влиянии.

.
    Абсолютно згоден

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Что до компромиса а и толерантности - да, ошибки ранней церкви, что они не смогли донести Евангелие правильно и в полноте на востоке. .
    А можна детальніш?
    Пророк

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение

Може спочатку заборонити дядям Вові і Дімє робити пірсінг сусіднім державам?
    Попробуй, только врядли получится

Ответ Сообщение от MaK Посмотреть сообщение
    гоните =)
    коран круче библии?
    цыркачи =))
    три раза сказанул воть те и свадьбо
    ешо три и тут ты веру паменял =)
    это вера варваров диких (зверей в моем панимании)
    жену камнями слабо? (до полусмерти или полностью слить???)
    в вашей хрыстианской халаве это намано уложилось?
    дядьки и тьотьки +1
    да ладно, вспомни про инквизицию, крестов. походы:) везде всего хватает!:)
    Філософф

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    Попробуй, только врядли получится
    )
    Отож.І ту пиання чи має право той хто сам творе набагато гірше вимагати від людней слідувати якимось обмеженням.
    Згадується афоризм."Батьки які самі п"ють і дають своїм дтям пити злочинці,заороняють це робити ханжі".
    змія болотяна ОЧКОва

Коновалець, наступне до Вас
    Офтоп:
    мені то воно в принципі усьо равно, але Ваші коментарі до нашого з Нікелер Оффтопу, ну, дуже недоречні. Ми й без того давно зрозуміли, шо Ви поставили собі за мету шукати тих, хто не п"є, але до чого тут мій сум за другом, якого я сто років не бачила і не знаю, коли побачу ще і те де і те пе. Я рада, шо Ви поліглот і не матимете ні з ким жодних мовних бар"єрів... Ваше бажання знайти друзів зрозуміле, але ж йопт, не тре все шо не попадає вам під руку транскрибувати на "больну" для вас тему.
    хоча тепер зрозуміла ваша зарозумілість з приводу того, що Ви можете підтримати будь-яку розмову. Ви ж бо, коментуєте навіть приватні речі, про які гадки не маєте.

заоффтоплюю, бо теми суперечки не стосується
    Філософф

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Коновалець, наступне до Вас
    Офтоп:
    мені то воно в принципі усьо равно, але Ваші коментарі до нашого з Нікелер Оффтопу, ну, дуже недоречні. Ми й без того давно зрозуміли, шо Ви поставили собі за мету шукати тих, хто не п"є, але до чого тут мій сум за другом, якого я сто років не бачила і не знаю, коли побачу ще і те де і те пе. Я рада, шо Ви поліглот і не матимете ні з ким жодних мовних бар"єрів... Ваше бажання знайти друзів зрозуміле, але ж йопт, не тре все шо не попадає вам під руку транскрибувати на "больну" для вас тему.
    хоча тепер зрозуміла ваша зарозумілість з приводу того, що Ви можете підтримати будь-яку розмову. Ви ж бо, коментуєте навіть приватні речі, про які гадки не маєте.

заоффтоплюю, бо теми суперечки не стосується
    Офтоп:
    Перше я казав не про будь-яку а про велику кількість тем це різні речі
    Друге а що неподобається?А не треба було топтатися по моїм поглядам і емоціям в моїй першій темі от і я по вашим потоптавсь а то вам то жарти а моя ідповідь то вже заразумість больно вибірковий підхід
    змія болотяна ОЧКОва

Офтоп:
    а, всьо, я пойняв. "я буду мстіть і мстя моя будєт страшна". та, не питання, якшо Вам подобається виставлятися у "неліцепріятному" вигляді, аби тільки нашкодити ближньому своєму - будь ласка. тільки от нашкодити Вам невдалося ( не таке це просте діло) а себе "дурником" виставили. се ля ві!

ЗЫ: отут перечитала ще раз. і от і ще шо. діагнози Ви ставить поки не в праві. і про те. якою мовою я спілкуюся не ваше діло. і про те як усі я чи ні судити теж не Вам. "мастєр ідіотського коммента)))))" тут пака шо я. Але Ви, здається скоро мене переплюнете.

ЗІІ: іще... якшо Ви вважаєте за право тикати мені моєю мовою, то саблагавалітє будь-ласка самі писати грамотно.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 7

Теги для этой темы