Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей31Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7
Показано с 11 по 20 из 67.
    2.0

Re: А давайте заборонимо?...

Ihor, і шо, діти в ГТА не грають??? і в Блайдрейн тож нє? Батькам шо треба - аби од них одчепилися. Нинішнім батькам. Не знаю, як з ким, а зі мною панькалися, а в дитсадок не ходила. І вдячна за це всим серцем. А тут концепія яка: дурне діло не хитре, народився і будь здоров. На тобі іграшки, на тобі камп, на тобі пісталєта-пневамтіка... тіки не зайо... Не всі такі батьки, але багато. Маю конкретні приклади за такою схемою. В журналі "Україна" в останньому числі, розлога стаття про іграшки. Ідея така - більшість іграшок ніби роблять для самотніх дітей. А якщо їм ще й заборонити творити себе, свій образ, будемо мати армію полудурків, агресивних і психованих.
    А окрім гуляти вам нічо не хотілося? декому в багнюці ритися на дозволяли, іншим - по деревам лазити. і хіба від того менше лазили? чи не гуляли з бандючатком Васьою, бо він мамі не нравицця?

Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ага, а ще давайте вдягнемо червоний сарафан, відмовимося від цивілізації і будемо старовірами - і все для врятування наступного покоління. В ліси! В ліси підемо - будемо з природою єднатися!
    От Ви жартуєте, а такий рух дійсно існує. Є такий письменник Володимр Мегре, що пише книжки про наче вигадану дівчину Анастасію, що ніби мешкає десь у сибірських лісах, серед кедрів і купа народу ведеться на це, багато людей все кидають і їдуть хтозна-куди, єднатися з природою. У мене був приятель, що виїхав у такий спосіб з родиною до Мінусінська там живе їх "гуру" Віссаріон. Навколо, каже озонова дірка, але їх жоден промінь не візьме, так вони вірять. Щоправда одна дівчина, що повернулася звідти розповідала доволі кумедні сцени тамтешнього життя. В США є теж щось подібне. Загалом цей рух зветься екопоселення, але він чомусь завше має якийсь трохи сектантський присмак, мабуть просто екологія слабо людей мотивує на виїзд з мегаполісів до лісів.
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Ihor, воно то звичайно так. багато з того, що написано і справді треба винищити. але не такими методами. Бо самими заборонами мало чого досягнеш. повинна бути продумана політика. а не тупа заборона. я писала, що пиво неповнолітнім продавати заборонено, але ж продають. і ніхто за те жодних покарань не несе.
    все складно
    ну продажа алкоголя и табачных изделий должна сурово караться, лучше всего деньгами, большими деньгами!
    а так же пускать в бары и ночные клубы тоже стоит по предъявлению документов свидетельствующих о достаточном возрасте посетителя
    Odo
    -

До загалу:
    А забороняти дітям вживати важки наркотики теж шкідливо?
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Ihor, і шо, діти в ГТА не грають??? і в Блайдрейн тож нє? Батькам шо треба - аби од них одчепилися. Нинішнім батькам. Не знаю, як з ким, а зі мною панькалися, а в дитсадок не ходила. І вдячна за це всим серцем. А тут концепія яка: дурне діло не хитре, народився і будь здоров. На тобі іграшки, на тобі камп, на тобі пісталєта-пневамтіка... тіки не зайо... Не всі такі батьки, але багато. Маю конкретні приклади за такою схемою. В журналі "Україна" в останньому числі, розлога стаття про іграшки. Ідея така - більшість іграшок ніби роблять для самотніх дітей. А якщо їм ще й заборонити творити себе, свій образ, будемо мати армію полудурків, агресивних і психованих.
    А окрім гуляти вам нічо не хотілося? декому в багнюці ритися на дозволяли, іншим - по деревам лазити. і хіба від того менше лазили? чи не гуляли з бандючатком Васьою, бо він мамі не нравицця?
    У нас например не играют! Возрастное ограничение 18 лет

ну это то мелочи, в полне безобидные развлечения

сам был хулиганом еще тем и друзья все спортсмены ударники!:)

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    До загалу:
    А забороняти дітям вживати важки наркотики теж шкідливо?
    ну судя по мнению большинства, то запрещать вообще вредно!:) это запрет на самовыражение! :)
    змія болотяна ОЧКОва

панове, треба не забороняти, а виховувати відповідно. стосовно виховання і чхання батьків на дітей повністю згодна з Нікелер. мова про те, що самі заборони - не панацея.
    Ihor, справді за продаж алкоголю малолітнім треба карати. обов"язково треба. і законодавчо карають. карають грошима. але це виключно де-юре. де-факто всім чхать.
    от і тут так. закон напишуть, приймуть. а виконувати його ніхто не буде. запитання, навіщо тоді такий закон?

ОДО, теж саме стосується і важких наркотиків. і не тільки важких. будь-яких. Ви десь бачили, щоб за те, що казявки курять траву на вулиці, або опен-ейрі, їх забирали у кутузку? я не бачила. найсвіжіший приклад - МФ. в один момент було дуже добре чути відповідних запах. мліціонерів - пруд-пруди, але ніхто з них навіть не шолохнувся, аби знайти того, хто привселюдно порушує закон.
    Панове, треба не закони шерябать, а змінювати систему.
    Пророк

Табу повинно бути мало, але вони мають бути. Це стосується сфери, в якій дитина може втратити життя.(Хоча тут теж, починають з пояснення, а вже коли не доходить, то накладають заборону)
    А в усіх інших питаннях, звичайно ,найкраще пояснювати і розказувати про наслідки. Просто банально займатись вихованням.
    2.0

Ihor,
    Odo, як завжди, згущуєте все. При чому тут отрута, яка карається відповідно до КК? І починати треба з обмеження продажу спиртного, але якось по умному, бо бабки продають на вулиці все що хочеш. Не плутайте ВСЕ ЦЕ з самореалізацією! Одяг і пірс - це якраз крик душі для багатьох. Інша річ, пазьорів тож ніхто не відміняв. Але "неідейні" зазвичай перказяться за рік-два.
    Десь почула думку, що неформали - двигун прогресу. Так шо, заборонимо прогрес?
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    панове, треба не забороняти, а виховувати відповідно. стосовно виховання і чхання батьків на дітей повністю згодна з Нікелер. мова про те, що самі заборони - не панацея.
    Ihor, справді за продаж алкоголю малолітнім треба карати. обов"язково треба. і законодавчо карають. карають грошима. але це виключно де-юре. де-факто всім чхать.
    от і тут так. закон напишуть, приймуть. а виконувати його ніхто не буде. запитання, навіщо тоді такий закон?

ОДО, теж саме стосується і важких наркотиків. і не тільки важких. будь-яких. Ви десь бачили, щоб за те, що казявки курять траву на вулиці, або опен-ейрі, їх забирали у кутузку? я не бачила. найсвіжіший приклад - МФ. в один момент було дуже добре чути відповідних запах. мліціонерів - пруд-пруди, але ніхто з них навіть не шолохнувся, аби знайти того, хто привселюдно порушує закон.
    Панове, треба не закони шерябать, а змінювати систему.
    как? ваша версия?
    змія болотяна ОЧКОва

наразі я не знаю як. я не спеціаліст з формування цінностей у суспільстві. але знаю точно, що самими заборонами результату не досягти. принаймні бажаного результату.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7

Теги для этой темы