Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 23.
    Пророк

А в Лайт сьогодні буде тоооооорт!!!!

А в Лайт День Нарооооджееення сьогоднііііііііі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    А я все знаааааааююююююююююююююю
    Мале Лайт стало на рік доросліше нарешті. А то все мале, та мале :)

Значить так..Лайт, слухай сюди!!! В нас(мОн) є твоя торба! Нам вона і даром не треба! аби ти якось її того..забрала, чи що...
    Ми б може і самі тобі віддали, але ж тебе не зловиш! Хто його знає, де ти працюєш, чи живеш! Ще й мабуть вся будеш в клопотах: торти, шампанське...
    Так що ти там, коли матимеш вільний час - завітай на Леваду і забери торбешник, щоб він тут даром не висів.

P.S. А..да...з Днем Народження

Инвалид умственного труда

Re: А в Лайт сьогодні буде тоооооорт!!!!

Праздравляю! Желаю всег! Побольше и почаще!
    part of me

Вітаю! По-більше гарних сусідів цього року.
    змія болотяна ОЧКОва

Лайтуся, з Днем народження!!!!!
    Хай все буде! і хай його буде багато!!!
    ри?
    Angry

Дякую всім Дуже приємно... Страшно ставати дорослішою, хоча такою я себе не відчуваю
    Хочу сьогодні подякувати Фрагову особисто, бо через його дитя (форум тобто) я познайомилася з гарними людьми, яких тепер дуже ціную.

kobieta, велика дяка за поздоровлення і за торбу: я як дурна бігала тут розмахувала руками і кричала, шо мені зроблять торбу на ДН. Її я обізатєльно заберу , ще й посвяткуємо)) Виберемо з Сонечком час, і підем до вас у гості, ну або ви до нас...я ще у роздумах...а може і вам перепаде на Мазепі, як одним члєнам общєства тутай)) Як всьо складно...)))))) головне, вас зібрать докупи, бо це не я невловима, а ви! Чекайте, коли я буду нагло ломитися у двері!
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Дякую всім Дуже приємно... Страшно ставати дорослішою, хоча такою я себе не відчуваю
    Хочу сьогодні подякувати Фрагову особисто, бо через його дитя (форум тобто) я познайомилася з гарними людьми, яких тепер дуже ціную.

kobieta, велика дяка за поздоровлення і за торбу: я як дурна бігала тут розмахувала руками і кричала, шо мені зроблять торбу на ДН. Її я обізатєльно заберу , ще й посвяткуємо)) Виберемо з Сонечком час, і підем до вас у гості, ну або ви до нас...я ще у роздумах...а може і вам перепаде на Мазепі, як одним члєнам общєства тутай)) Як всьо складно...)))))) головне, вас зібрать докупи, бо це не я невловима, а ви! Чекайте, коли я буду нагло ломитися у двері!
    Вже сидимо і чекаємо :)
    2.0

моя тобі вже сказало в асю, но і тут шкрьобну! З празнікам, Сонечко! Нехай твоя енергія не вичахає, а примножується. Ну і всяческіх приятнастєй, типу тортика і канхветів! Раз рік прожито, стала розумніша, сильніша і впевненіша! Удачі тобі і любові! І пазітіффа!
    ри?
    Angry

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    моя тобі вже сказало в асю, но і тут шкрьобну! З празнікам, Сонечко! Нехай твоя енергія не вичахає, а примножується. Ну і всяческіх приятнастєй, типу тортика і канхветів! Раз рік прожито, стала розумніша, сильніша і впевненіша! Удачі тобі і любові! І пазітіффа!
    Дякую золотце!
    Добрий модер ))

З Днем Народження!!!
    Odo
    -

Приєднуюсь до привітань!
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя