Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7
Показано с 11 по 20 из 70.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Что вы едите? по утру, днем и вечером...а может кто ночью?

ГГГГ.
    Я їсу рідко і мало - я економна))))))
    снідать німагу - тільки кохва. обідаю, якшо повезе. ну це якшо бутерброд ТМ "Бомжик і іже с німі", або шмакаладку, можна вважать обідом....
    жеру вечером. так шо дієти "нє кушать после 18,00" не предлагать - падохну.))))

З.І: ГГГГ Сьодня ноччю жрало салат з редиски. задрало ноги на тубарєтку, миску (ВЕЛИКУ) на коліна і сижу-наярюю.
    тут братєльнік - каже "Ти шо, хворенька?)))))" ага, кажу, запихаючись редискою "Хіба на голову")))))

Частий гість

Утром - кохфе и пирожок, в обед кохфе и колбаски трошки или сыра, на полдник апельсинка. Вечером могу пивка выпить, после 18 стараюсь не кушать, ну рыбки там кусочек сушеной могу. Ну эт в рабочий день.
    На выходных если раз за день поем и то хорошо :)
    Добрий модер ))

Читаю я шо люди їдять і розумію, шо я проглот.
    Сьогодні зранку була кава, смажена картопля, буряк, паштет, шоколадні цукерки. Пришла на роботу, а тут ще шоколадні цукерки. Обід - бутерброди: чорний хліб з консервою, соломка. Відчуваю, шо ще шось ближче до 17 перекушу, а потім і вечеря: суп, знову ж таки буряк, можливо, ще якийсь салат зроблю. Пізно ввечері може ще пиво буде...
    Цікаво, невже всі на дієтах сидять? Їсти вранці, в обід і ввечері відмінили чи шо?

Забула ще про сир )) і чаю вже 4 чашки
    ри?

Uksus, не всі, не переживай))
    Тільки зранку нічого не їм - бо аж тошнить від виду їдла. Тому п’ю чай зі шматочком хліба, або печивом. Коли приходю на роботу, обовязково сідаю з О.О. і ми п’ємо чай, ділимося останніми новинами і жуємо або канафети, або (що частіше) "вушка" - слоєне печиво. У обід бутіки! І ще чай, багато чаю...і канфет, і печива. Якшо мені не вмоготу, купую собі бананів, слойку, або величезне яблуко. О.О. мене підгодовує, бо думає, шо я вмираю з голодухи. Тому посилає за копченим м’ясом, або ковбасою, або паштетами якимись. А потім покрикує: "Чого ти не їси?! Ти вмирать собралась?! Бери їж!"
    Назагал набігів на "кухню" на роботі нараховується напевно шось з 5 штук чи шо.
    А вдома я нажираюся, як порося! При чому в останні дні відмічено незвичайне поліпшення апетиту, бо впихую в себе і перше, і друге і ще запиваю чимось - і мені харашо так робиться.
    На ніч намагаюся не їсти, бо зранку навіть чаю не вип’ю, але якшо це вихідні, то обовязково тре намнути шось ситне годин так у 2!!
    Гуру

а мне папа завтрак каждый день готовил, пока в школе училась, так что привыкла утром сразу кормить организм, а то злая и ничего не хочу делать!
    в еде очень переборчива, ем тока мясо, картошку и чёрный шоколад! практически!
    Def
    .

Ответ Сообщение от Marisya Посмотреть сообщение
    Ты экономный.. . мне это мероприятие обходится гооораздо дороже.
    Дык, Вуду сам ест, а у тебя коты всё топчут, да и семейка поболе.
    ри?

иринушка, не боїтеся авітамінозу чи сахарного діабету? Бо воно то харашо - мясо і шоколад, - але вітаміни у вигляді петрушки і морковки теж потрібні...
    Инвалид умственного труда

Пошел есть стейки с гриля, запивая грузинским коньячком...
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    иринушка, не боїтеся авітамінозу чи сахарного діабету? Бо воно то харашо - мясо і шоколад, - але вітаміни у вигляді петрушки і морковки теж потрібні...
    ты еще цынгой человека попугала б
    ри?

Я не лякаю. Мені просто цікаво, чи знає людина про користь фруктів та овочів))
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7