Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 42.
    Новачок

Re: Яким милом миєтесь?

Остання фотка кльово виглядає, якось так по нашому, по українськи, аж собі закортіло таке зробити. Молодці дівчата!

Філософф

Дівчатка наші молодці як завжди, я читала, що мило потрібно брати прозоре, тоді класно виходить і пахне і вигляд(хоча воно й так класне).
    Технологія приготування така ж , а виливати у дитячі формочки(як треба я позичу)
    Або давайте наступну миловарню у мене організуємо, я й журнальчик знайду))))
    Пророк

Дякую-дякую за признання нашого миловарного таланту! Добре, що фотки не передають запах
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

чудовий експеримент. можна було б ще якогось ефірного масла пахучого додать (з троянд або лимона, апельсина).
    P.S. А вівсяне - чудове, з ефектом скраба.
    2.0

Дівчата, ще пару єкспериментів і можна відкривати миловарню!!!
    ага, точно! тут футбол скоро, буде з кого мило варить хе-хе. ну і вообще, згадую Бойцовскій клуб і всьо такоє...ой мене кацца понесло...
    писи: дома лежить кусок прозрачного мила, кацца Емвей, хтось подарив. пахне вкусно, того і лежить. бо я кускове мило не юзаю, не люблю. тіки рідке. кускове на кольцах залишається, сушить і вобше...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    дома лежить кусок прозрачного мила, хтось подарив. пахне вкусно, того і лежить
    таке квадратіньке, жовтеньке, гліцериново-медове
    2.0

Sky, квадратніньке. мабуть таки скорше оранжеве, і пахне спеціями...без упаковки. мене отой пряний запах і пре. колись було мило Імперіал Лезе, то запахом ніби схоже.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Sky, квадратніньке. мабуть таки скорше оранжеве, і пахне спеціями...без упаковки. мене отой пряний запах і пре. колись було мило Імперіал Лезе, то запахом ніби схоже.
    Точно, більш оранжеве. Я тебе порадую, бо й гель для душа є точно такий же.
    2.0

Sky, охотно вірю. всьо може буть. хай ше полежитьб, а там мо поюзаю, бо пахне ж...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

nickeler, можу тобі безвоздмєзно віддать отой гель (новий), бо мені дали його як бонус, а сам користуюсь іншим.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5