Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6
Показано с 21 по 30 из 56.
    2.0

Re: Наркотики

V00D00People, єсть тьакий сабж рвущий! я не пробувала, але розказували знаючі люди! При чому, абсолютно легальний! так шо "мєста знать треба"

Гуру

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Regen, маладєц! але інших агітувати проти сенсу не бачу. бо безперспективно - раз. два - у кожного є своя бошка на плечах. шоб думать в першу чергу.
    а спробувати в житті треба якнайбільше всього. бо найгірше це коли тобі дюж чогось хоцца, а нема. звичайно, все в межах чинного законодавства.
    Спасибо за одобрение. Но агитировать буду, т.к.правильно написал
    V00D00People:
    А агитировать за здоровый образ жизни нужно, ИМХО. Потому как с той, другой стороны "агитация" идёт полным ходом
    А по-поводу "спробувати якнайбільше всього" - один попробовал - и проскочил. А другой попробовал - и заразился, например СПИДом (ну если ширнулся). А кто-то может и не остановиться после 1-2 проб. Понравится и ...пиши пропало.
    Філін

Regen, what is AIDS???? вчені до пуття не виявили тіл вірусу. є підстави вірити, що то дещо інша природа тієї болячки...тому тут мона заводити іншу тему...стосовно СНІДу...
    ПиСи: це Нікелер...логіниться таки впадлу...дааааа....
    Гуру

Ответ Сообщение от Mr. dUSHA Посмотреть сообщение
    Regen, what is AIDS???? вчені до пуття не виявили тіл вірусу. є підстави вірити, що то дещо інша природа тієї болячки...тому тут мона заводити іншу тему...стосовно СНІДу...
    ПиСи: це Нікелер...логіниться таки впадлу...дааааа....
    Можна й почати тему про СНІД. Починайте, а я підхоплю. тим більше, що деякими знаннями я володію стосовно СНІДу.
    ПиСи: не зрозуміла...
    2.0

Regen, то писала я з чужого кампіля. невдобну було виходити-заходити...
    про СНІД є думка, яку лікарі не озвучують, але на вушко кажуть, що СНІД не має вірусної природи. Мені влом шукати матеріали, схочете - знайдете. Але є й полтавські лікарі, які про це говорять. Просто ніяк не можна рушити багатомільйонні дослідження по лікуванні того, чого не має. СНІД хворба країн третього світу, де люди багато працюють і мало відпочивають, імунітет у них сам собою слабкий. А ретровірусна терапія схожа на "лучики" вцід раку - мо й полікує, але радше доб"є... тому знаєте... не все так просто. люди то не від СНІДу мруть, а від супутніх болячок...
    Гуру

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Regen, то писала я з чужого кампіля. невдобну було виходити-заходити...
    про СНІД є думка, яку лікарі не озвучують, але на вушко кажуть, що СНІД не має вірусної природи. Мені влом шукати матеріали, схочете - знайдете. Але є й полтавські лікарі, які про це говорять. Просто ніяк не можна рушити багатомільйонні дослідження по лікуванні того, чого не має. СНІД хворба країн третього світу, де люди багато працюють і мало відпочивають, імунітет у них сам собою слабкий. А ретровірусна терапія схожа на "лучики" вцід раку - мо й полікує, але радше доб"є... тому знаєте... не все так просто. люди то не від СНІДу мруть, а від супутніх болячок...
    Згодна. Хоча, вже доказано, що генетично СНІД не передається. Половина немовлят, які народжуються від матерів, хворих на СНІД (зважте, не просто віл-інфікованих, а хворих, бо це є різні речі) не являються навідь носіями віл-інфекції. А про те, що це вірус, чи ні - суперечки дійсно ведуться, а ще кажуть, що з’явилася ця зараза штучним методом, завдяки вченим.
    А чому не вдається знайти ліки, бо цей вірус постійно змінюється в організмі. Наприклад, був він у вигляді "кулі" в організмі людини. Почали шукати ліки, які вб’ють цю кулю. Знайшли. Запустили. А ця зараза трансформувалася, наприклад, вже в "зірочку".(приклади не дуже правдоподібні, але зрозумілі)
    І ще, знаєте, чого так на нашій Україні б’ється тривога за СНІД? Бо країна наша в Європі займає 1 місце по його поширюванню, а на світовому рівні - 6-те.
    2.0

Regen, якщо це вірус, у нього має бути мінімум РНК, а вчені такого РНК не виявили...поки що...яка куля? не плутайте СНІД з раком... ви знаєте, якщо вірити всьому тому, що поширюють в суспільстві, можна стіки всього непотрібного нахапатися...
    MaK
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение

А наркота не вся заборонена. он же і до трамадолу дійшли, а травичку і легально можна посмалить. мєста і назви знать надабно.
    по поводу трама - терь бальные его ваще не увидят, а таварищи пелеканы будут шамать его как и шамали(платить токо за него будут больше)
    а насчет пакурить легально просветите мну, темного, де это в полтаве можно безнаказанно дунуть а? какое ето такое заведение де мона купить и курнуть? или вы мне ща про кальяны затрете??? Оо
    давайте так шоб я пад стол не падал

вирусы суда не тулите. создайте тему типа хвори людские.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от MaK Посмотреть сообщение
    а насчет пакурить легально просветите мну, темного, де это в полтаве можно безнаказанно дунуть а? какое ето такое заведение де мона купить и курнуть? или вы мне ща про кальяны затрете??? Оо
    давайте так шоб я пад стол не падал
    падать не нада.
    мы не в Амстердаме, что б в кофи-шопы ходить и дуть. в инете походите и найдете мега-траву, которую даже онлайн заказать можна. не так давно рассказывали мне, про приходы от легальной чудо-травы. я ж ясно, кажеться, выразилась? Места грибные знать нада)))))
    MaK
    Постійний відвідувач

да нет таких легальных мест!!!!!!
    а по поводу знать де взять мне плиз не втирайте. барыг знаю большую палавину. найти чета прущее в палтаве не есть трабл.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6