Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2022Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 853 из 1854
Показано с 8,521 по 8,530 из 18533.
    змія болотяна ОЧКОва

re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!

Olio, я думає шо то літня меланхолія, або шось таке

2.0

ладно. не зважай. мені просто все не так. оновлення тем, там де можна типу бачити більше дописів, якшо з попереднім ше якось получалося, то нинішнє не оновлюється взагалі. знаю, шо трабли з софтом, мабуть. але ж все має бути доступним. попередня версія була взагалі яскравішою. чіткіше окреслені пости. але може це мені одне таке... кажу ж не зважай. може колись і звикну...

aneisha, яка всраку меланхолія. зайшла на форум - а тут москвофіли. побвивав би к чортам!
    part of me

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ладно. не зважай. мені просто все не так. оновлення тем, там де можна типу бачити більше дописів, якшо з попереднім ше якось получалося, то нинішнє не оновлюється взагалі. знаю, шо трабли з софтом, мабуть. але ж все має бути доступним. попередня версія була взагалі яскравішою. чіткіше окреслені пости. але може це мені одне таке... кажу ж не зважай. може колись і звикну...
    Просто важко відразу зробити так, як було. Тому я роблю крок за кроком, пишіть, що треба змінювати - я буду повертати.
    2.0

БОРОВ, це флем, розслабся, Толік! але таки повбивав би. в центрі утілазації немає расових застережень.

Толік, а шо єсмь твоя родіна? На штовнула оця фраза і підпису Слава нашей Родине и смерть ее врагам!!!
    змія болотяна ОЧКОва

nickeler, ето да. драним віником мудаків, драним віником!
    2.0

БОРОВ, шо таке цунаферам? а Родіна-Русь навернулася тищу лєт як. навіть в ацтеків і майя тепер батьківщиною є Америки, хоча коли їхні предки гасали там "сломя голову", про Америки ще й не мріялося. так шо, поконкретніше з відповіддю. бо яких ворогів має приміром "родіна Планета Земля"? І уточніть ворогів Русі - поляки, татарське іго, чурки угро-фінські, які чічіас сидять в Красній Хаті Зі Звіздой На Стрісі? а то ми помойму в термінах запуталися
    змія болотяна ОЧКОва

БОРОВ, аби Ви на сторіночку назад, або хоч куди зазирнули в цій темі, то стало б зрозуміло, шо тут спілкуються практично без обмежень. а то "вижу цель - не вижу препятствий".
    До чого тут власне українська дискусія? я на роль України-матері не претендую, я не є зрізом суспільства, а дискусії тут ніхто не веде. по-друге, на себе дивіться, Вам не завадить перед тим як про культуру говорити, її рівень підтягнуть.
    part of me

Ответ Сообщение от БОРОВ Посмотреть сообщение
    а тут москвофіли. побвивав би к чортам!
    Не бачу зв'язку цього з Русю. Русь - це в першу чергу Київська Русь, московської Русі ніколи і не було, бо коли була Русь - не було Москви.
    змія болотяна ОЧКОва

Ви хочете тут когось принизить?
    смішно, шо Ви хочете спілкуватися на рівні словника, зневажаючи пунктуацію.
    2.0

БОРОВ, москвофіли на чужій землі качають свої права! а ваші некохані ліца нетакой національності нічо не качають, а просто живуть не там, де вам хочеться, і муляють. це не расова дискрімінація наголошую, а бажання навалять, часто своїм, але перефарбованим в колір, актуальний для того, шоб в зад вітром холодним з Півночі не дуло.

це не моє. але в тему так попалося. класіка!

Москалям
    © Михайло Карповий, 24-05-2007
    "За что ви нас так нєнавідітє?" - один москаль

Мовчати більш не можу! У душі
    вогонь палає праведної люті!
    Я б вас, кацапи, всіх передушив
    за всі провини ваші неспокуті!

До вас зневага більшає щодня,
    і вас за те четвертувати мало,
    що ви замордували слоненя
    і геть усе поїли наше сало!

Що в крані через вас нема води,