Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2607Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 613 из 2025
Показано с 6,121 по 6,130 из 20249.
    ри?

re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!

6121
    А я різні сни люблю - і страшні, і плаксиві, і красиві...Я уві сні часто літаю...не в тому плані, шо росту, а дійсно літаю - ступаю за вікно і лечу. Обожнюю потойбіччя. Мабуть і спати лягаю не для того, аби організм відпочив, а для того, шоб бути ТАМ!

Якби не було снів, я була б нещасливою...не настільки, як зараз. Це ніби пустка була б у свідомості.

Здібна учениця

оо, Лайт, ти мені свідомістю нагадала, що я хотіла спитати: аудіооргазм не склався ж?)) хо шефу підсунути)))
    ри?

Olio, у мене - ні! Зато уві сні - дуже реальний був..не раз:) І прокидалася здається від оргазму....Але ота аудіочухня - буеееее....
    6123
    Здібна учениця

жалко... а сцилки не лишилося? мо' з ним проканає)))
    ри?

6125
    о.О не помню даже, в якому розділі було - так я була розчарована і надурена!!
    2.0

про оргазм віртуальний... таки асіліла "часті тєла", так там тема оргазму від аудіосістеми, як на мене, озкрита!
    6126
    писи: а тобі Лайто, псіхолухи знаєш шо б сказали? шо у тебе в жисті недой..б, ну в смислі не сам по собі, а просто некрасочная в тебе жисть і ти тікаєш у сни від реальності. псіхолухи вони все знають, і рекомендують позітіффноє мишлєніє. а шо делать, коли натура фаталістично-депресивна не пояснюють. хотя, в таких случаях мабуть до псіхіатора, ті точно поможуть... ну це тіпа оффтоп. у флеймі.
    ри?

nickeler, це у мене некрасочна жисть?! Фігасє!!!! Шо ж тоді казать флєгматам, яким важко зробити один рух одной частью тєла?! Шо вони вобщє трупи у своєму нещасно-рутінному житті?!
    Просто я люблю сни - вони класні...от сьодня шось точно хароше снилося, правда не помню шо, бо кинулася, як переляк - проспала.

У неділю на роботу на 7.30 - ЗБОЧЕННЯ!

6127
    Здібна учениця

щось дико хочеться спатоньки...
    Руда, з хвостом

даааа!!!!!!!! страшенно
    ри?

Іду пити чеське пиво :) а потім відразу спати
    6130