Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2466Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 285 из 1988
Показано с 2,841 по 2,850 из 19879.
    2.0
    іпаааать!!! оце вас пацани пре! нах вам матриця, якшо "ніякої ложки немає"?
    2841
    ПиСи: паржал ат душі

сдавайсь!!!

re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!

ты це роскажы тым бидным диточкам яки ждуть голодни за столом папку якый мамку на печи... и не дожыдаюцця... а вин прыходе и оцьой ложкою по лоби ХРЯЦ!!!

2842
    сцуко бдющий О_о

2843
    Та пре не пре, а вапрс аткрит... Як то кажуть у нас в Хахляндії : "С ким нада переспать шоб туда папасть?" Я ж тож може хачу шоб було усё заіпіся.... А то блін сидиш тут на работі у сєрвєрній халодній як мудак якийсь....
    А по поводу "усё по плєчу" я вам скажу так... Як то кажуть у нас в хахляндії: "Знімай труси і слушай сюди"... шоб усё було по плєчу, нада шоб шось було перед плечем, над плечем, під плечем і на плечі, а якшо ніде нема нічо, то то й не плечо уже, а так, пшик... так от до чого я веду... плєчо плєчом, а нада шоб усё було заіпісь!
    По поводу ложки тож атвєчу так: "нада шоб було шось у ложці, а якщо в ній ні юха нема, то й на юх ту ложку..."
    сдавайсь!!!

2844 вы чи довго саабражаете или пичатаете
    2.0

2845
    та радуйтеся, тля, шо вам в ж..пу ту ложку не засадили! а їм "аксесс" давай! хуясе, прастіте! ви думаєте красна кнопка в руках померзлого в серверній чувака буде фунциклірувать!? ага щас! або ваще, ви падумайте ШО буде, коли нам дасть доступ до КРАСНОЙ КНОПКИ? давайте лучче свою сконструіруєм... хендмейд так скать
    ПиСи: ану тіха! за вами вженешся, коли одне поперед одного дрюкає :)
    сдавайсь!!!

2846
    у нас тых красных кнопок хоть жопом жуй - у каждого лыгаря вместо носа

ходы тикы по городу та нажымай
    сцуко бдющий О_о

2847
    от сразу ображать нада... я мож *** високочутлива людина, у якой дуже раніма душа... а вони "В ****... ложку" то *** негуманно.... і ваще нафіг вона мені вжопі та ложка??? А про кнопку то можна... то гут ! Забацаєм красну кнопку, закриєм доступ і будем взрівать по очереді усі штати в піндосії.... БУгогагаггага! *аццкій смєх злого генія
    2.0

2848
    Вальдемарушка, фільтруй красіво базар, бо форум робить це некрасіво :))) хто в нас програмьором буде по виготовленню краснай кнопкі??? оголошуємо тендер!
    ри?

2849
    Йа!! Йа хочу!! Я її красіву зроблю, червоооону, ще і напишу зверху красним маркєром "Якшо савсєм му*к, сильно нажимать в етой часті тєла кнопачкі. Якшо му*к, но не савсєм, жать всьо равно сюда, но акуратно і по мажливості нєжно,...лєвой пяткой...у підскоці"
    сцуко бдющий О_о

і всє сразу так тіки ножкой водять по полу і мовчать.... )))2849
+ Ответить в теме

Теги для этой темы