Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2393Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1944 из 1973
Показано с 19,431 по 19,440 из 19724.
    бог

Re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!

Ответ Сообщение от wap-poltava Посмотреть сообщение
    - хомусь знову "глючить" форум

المزيد من النفط

Странно. У меня не глючит !!!!!!
    Гуру

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    А мені інше кажуть -- "нові часи - нові матеріали, нові технології" !!!

І ще, wap-poltava, той шифер, що простояв довго на твоїй хаті, ще був за радянських часів виготовлений, так ?
    - що тобі сказати: -я не хочу СССР, шифер був гімно", дого що крадений, кирпич, все со робилось при СССР це "жесть" я це бачив(бензин зливав впосадку, за 40 літрів спірту вивантажував СС-20(генерал на почти коленях стоял)..

- я бачив життя як воно є(ти не повіреш, з різних кутув), я наприклад думаю що життя одне, тому це життя потрібно прожити яскраво.....
    Пророк

а от шифер в тебе на будівлі відслужив 40 років, відслужив, так що Андрію моя тобі підказка: - заміни шифер, так і дешевше трохи, і гарантовано знову на 40 років про дах будівель забудеш...
    )))))))))) В Европі всі будинки покриті шифером)))))))))))))) дядя Коля - знаток!

PS: Шкідливий шифер для здоров’я – питання, яке хвилює людину, мабуть, з самого початку практики пристрою покрівель з цього матеріалу. Суперечки про те чи дійсно шифер шкідливий для здоров’я набули постійний характер, як на просторах інтернету, так і на будмайданчиках. По суті в його складі можуть бути присутнім небезпечні компоненти, тому при обговоренні шкідливий чи ні шифер правильніше буде почати з його складу.

Асортимент шиферу досить різноманітний: азбестовий, сланцевий, бітумний та інші, проте основні претензії пред’являють до асбоцементних, одним з компонентів яких є азбестове волокно. Саме його і розглядають в якості головного джерела шкоди шиферу. Чимало зарубіжних вчених заявили азбест як каталізатор ряду захворювань, зокрема, легеневих.

Азбестом називають 6 різних типів мінералів, які мають різні характеристики. Їх ділять на два основні класи:
    серпентиновых (хризотил)
    амфіболових (інші п’ять видів: крокидоліт, антофіліт та інші).
    Всі їх об’єднує низька теплопровідність, відносно висока стійкість до хімічних впливів, міцність на розрив. Основна ж відмінність цих мінеральних груп полягає в наступному: амфібол-асбесты стійкі до дії кислот і щелочерастворимые, в той час як хризотил-азбест цими якостями не володіє.

Очевидно, що серйозну небезпеку для людини представляє саме амфібол-азбест. Серпентивый азбест в Європі, на відміну від України та Росії, зустрічається досить рідко, тому при виробництві азбоцементних листів в європейських країнах використовувався амфіболовий. Тому невипадково, що у 2005 році результатом багаторічних суперечок не шкідливий плоский шифер або хвильовий став заборона на використання азбесту при виробництві цих матеріалів для покрівлі в країнах ЄС. Під заборону потрапив шифер, який містить амфібол-азбест, що означає дешеве - не завжди добре для здоров'я людини.
    المزيد من النفط

думаю що життя одне, тому це життя потрібно прожити яскраво.....
    Ну добре. Яскравого вам шиферу.
    бог

Пророк

Коли полтавафорум запрацює як слід? бо я вже задовбався, а кинуть сюди заходить не хочу, бо тут своя лампова тусня
    Пророк

Я заметил что с Волина форум захожу без проблем, как и на любой другой, а вот с Триолана страници открываются по 30 секнд, а то и по минуте...
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    Я заметил что с Волина форум захожу без проблем, как и на любой другой, а вот с Триолана страници открываются по 30 секнд, а то и по минуте...
    У меня с Воли. Всё нормально.
    штатний скептик

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    Триолан. Ваще не понимаю, у кого что глючит, все нормально открывается.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы