Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2590Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1870 из 2019
Показано с 18,691 по 18,700 из 20186.
    бог

Re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Яка ж я молодець !!!! Як класно гавкаю !!!

Гав гав гав.....

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    https://www.youtube.com/watch?v=7JSBDgYzFbI
    Вспомнилось у Кинга "Кладбище домашних животных"
    ри?

наскільки класні фільми і наскільки нечітабєльні книги у Кінга
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    наскільки класні фільми і наскільки нечітабєльні книги у Кінга
    Мені і книги і фільми подобаються.
    ри?

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Мені і книги і фільми подобаються.
    не можу читать книги, хотя фільми по кількадесят разів переглядала... прочитала одну - Куджо, мабуть рік читала, так тєжко йшло, даже непонятно чого
    два нечитабєльних автора - Кінг і Роулінг
    Пророк

Karen, ми ж в Європу йдем, треба казати bark!
    А ще мушу зазначити, що у вас забагато вільного часу )
    ри?

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    А ще мушу зазначити, що у вас забагато вільного часу )
    хто на шо учився, як каже наш дворнік)
    Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    слухайте, а як ви отак мущини вимірюєте там ну 25 на 48 - прям лінєйкой чи шо? я от як сумку вибираю, беру справочнік ОАЕ, дрель і два кіло картошки - якшо влазе то сумка ок, не влазе - не ок. А ви отак - посовітуйте - і параметри. Ви взагалі уявляєте як це страшно читати?! Нада казать точніше - шоб влізав ноут, або шоб влізали три двухлітрушки піва, або я не знаю чим там ще можна міряти рюкзаки
    оспрей на 25 літрів. Я спецом їздила за ним у Харків. Користуюсь уже 5 років - майже як новий. Користуюсь - це тягаю сутками тіки його ,в ньому без поклажі - кілограм 5 всякої фігні - ключі велосипедні, сіль, сірники, папка з документами комітету школи і садочка, вологі серветки 72шт, рушники в рулоні, гаманеція із дох** візиток і знижок, набір пігулок (вугілля,цитрамон, парацетамол етс), голка-нитка-ножиці-скоч-ніж розкладний - ти колись його бачила))), женські штучки і до штучок, і документи сімейні - а шо ,вдруг війна а я не готова? -це я тягаю щодня.
    Крім того туди влазить - 3 дволітровки пива і 1,5л води, 2 л молока і пару кіл картохи і по мєлочі. Для ноута є окремо карман всередині біля спини. Дуууже зручний, хоч на вєліку, хоч піхом, хоч з дитиною на руках. Правда в льготний автобус важко впіхнуться з ним на спині. Кидаю його де прийдеться, ніхто з ним не панькається. Майже не протіка під дощем - для сильного дощу є накидка. Вмєстітєльні бокові кармани-сєтки. В них влазить в кожен по 2л бутилці води і связка ключів. Достається вода з карманів одною рукою не знімаючи рюкзака - тобто дуже зручно розташовані кармани. Ззовні три кармани - маленький вгорі з купкою відділень для ручок-спиць-крючків-тушей - всього шо придумаєш із карабіном для ключів, і два вздовж рюкзака на всю площу - для чого придумаєш.
    Спинка рифльона, гарно продувається влітку, гріє взимку, правда сітка на ній на 5 рік полізла трохи.
    Мінус один - на малому кармані зажовується захисна від дощу накривачка на молнії - реально її вже зжувало. Все остальне - реально класна річ. Ми не наскільки багаті, щоб купувати дешеве - після прощупування нормального рюкзака, на всяку фігню навіть дивиться не захочеться.
    ри?

Cveha, оце я понімаю підход - і документи з собой, і велоприладдя, і переносне ательє, і ліки, і жратва і до жратви! Справжня українська жінка)))
    المزيد من النفط

Cveha, до цього вашого допису я вважала, що занадто багато ношу речей у сумочці.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы