Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2466Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1844 из 1988
Показано с 18,431 по 18,440 из 19879.
    المزيد من النفط

re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    бжж (bjj)
    Шо це ? Курси бджолярства ?

Вже знайшла

Бразильское джиу-джитсу

Воно ?

Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Шо це ? Курси бджолярства ?

Вже знайшла

Бразильское джиу-джитсу

Воно ?
    ага воно, мені б таким здоровим бути у 63 як той бразилец
    المزيد من النفط

Sky, допоможи з вибором сковорідки !

Потрібна висотою 6-7 см. І підкажи, яке покриття нормальне, щоб не обдиралося і можна було користуватися під час приготування металевими ложками, а не дерев'яними лопатками. І ще дуже важливо, щоб ручка за потреби легко знімалася.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, раджу те, чим користуюся сам - чавунні сковороди від БІОЛ http://www.biol.com.ua/ukr/catalog/4 Так, важкі. Але. Гарантований термін служби більше 20 років (за умови зберігання в сухих умовах). Немає ніяких специфічних покриттів, які все одно колись злізуть. Можна використовувати як на плиті, так і в духовці (зі знятою ручкою звісно). Стійкі до деформації. Екологічно чистий матеріал. Довше гріється, але і довше тримає тепло. Ну і можна використати для самооборони )))
    П.С. Можете ще подивитись інших виробників, які також пропонують поєднання чавуну та емалі.

П.П.С. У мене отака http://www.biol.com.ua/ukr/product/66

Меншу за розміром купував у МЕТРО. Цю і гриль з пресом купував напряму через сайт виробника. Єдине - виробник працює тільки по повній передплаті.
    ри?

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Так, важкі.
    не просто важкі, капєц важкі! - якраз відбиватися від домушніків

Sky, слууууууууууууууухай, дякую за наводку! Куплю мамі чавунну сковороду для млинців - так дивись, пацани швидше ремонт зроблять)))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

laithemmer, я млинцевою задоволений. Прокаляю з сіллю перед першим використанням і все ок. І вона не така важка, як звичайні ))
    المزيد من النفط

Sky, класна. Все влаштовує, окрім ваги ! Може алюмінієву краще ?
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Куплю мамі чавунну сковороду для млинців - так дивись, пацани швидше ремонт зроблять)))
    Мається на увазі, що мама підкупить їх млинцями, чи те, що сковорода важка? )
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, чесно кажучи, не пам'ятаю де читав, що в США професійні кухарі взагалі не використовують посуду з алюмінію. Ну і зі свого досвіду - алюміній легше деформується, його легше подряпати тією ж металевою лопаткою, що призводить потім до частішого пригоряння в місцях подряпин. Ну і ні в якому разі не раджу посуду зі штампованого алюмінію. Він може деформуватися з часом просто від того, що на ньому готують.
    Можу ще порадити з нержавіючої сталі зі потовщеним дном, але вони значно дорожчі і якісні у нас важко знайти.

Мені подобається отака http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60324544/
    Але ціна ну дуже кусається...
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Sky, класна. Все влаштовує, окрім ваги ! Може алюмінієву краще ?
    Я конешно до кухні десь таке ж відношення, як і до балету маю. Але по суті, яка різниця скіки сковородка важить? Від плити до шкафчика думаю будь-яку вдасться донести.

з.і. До того ж, чавунна хоч і не така швидка у бою, але швидкість атаки компенсується більшою убойною силою. Звичайно, можно двома алюмінієвими вправлятись, але це вже техніку прокачувати треба.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы