Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2534Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1784 из 2002
Показано с 17,831 по 17,840 из 20017.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    А що це за збочення ?
    це збочення робить форум недоступним.

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    надо разжевывать.)
    Коли хтось створює клона, форум автоматично сповіщає про це модераторів. Як можливий варіант - співпали ІР-адреси.

Ага. Німецький IР. Значить використовується один і той же додаток для підміни ІР-адреси.

А тут вже важко щось доказати. Бо будь-хто з форумців може ним користуватись.

Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    це збочення робить форум недоступним.

Коли хтось створює клона, форум автоматично сповіщає про це модераторів. Як можливий варіант - співпали ІР-адреси.

Ага. Німецький IР. Значить використовується один і той же додаток для підміни ІР-адреси.

А тут вже важко щось доказати. Бо будь-хто з форумців може ним користуватись.
    ну можно было хоть логику включить?..причем тут Винни)) ладно проехали
    المزيد من النفط

ну можно было хоть логику включить?..причем тут Винни)) ладно проехали
    А при тому, що він тепер не Виння Пых, а Виння Хуй...

Він оженився на Enterі і змінив прізвище...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

ну можно было хоть логику включить?
    Я на ІР подивився лише дві години тому. До цього я оперував тими даними, які відобразив форум, повідомивщи про клона у тому вигляді, який ви бачите на скріні вище.

П.С. Фізично видалених дописів мені не видно. Я можу бачити лише ті, що видалені "м'яко", тобто не остаточно. А тому я не бачив їх характеру. І скарг на жоден з дописів клона не було.
    المزيد من النفط

re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!

Пых, це ти зробив DoS-атаку ??????
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Пых, це ти зробив DoS-атаку ??????
    ...положить poltavaforum может не только Пыхтачёк...
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...положить poltavaforum может не только Пыхтачёк...
    Но угрожал именно он !!!!

"""""""""""""""""""""""""

Sky, нужна подсказка.
    Два года назад купила чайник Тефаль (не электрический) из нержавейки в Комфи. Несколько месяцев назад заметила, что с внутренних стенок и дна чайника стали отшелушеваться частички вроде как покрытия. Я его и с содой кипятила и отчищала мочалкой жёсткой. Ничего не помогает. Несколько дней после чистки всё нормально. А потом опять вижу хлопья в воде, вылитой из чайника в чашку.
    Возможно что-то сделать или выкинуть ?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, а вода у вас звідки?

Karen, зазвичай нерж всередині не має покриття. Іноді може бути лак або фарба, але ззовні. Якщо пластівці виникають в чайнику, то це проблема води. Я колись як не було води, закип'ятив у чайнику якусь мінералку. Я такого більше не бачив. Вода стала повна дрібних пластівців, які згодом осіли на дно. А коли жили в Розсошенцях, там колодязьна вода давала дуже багато мінерального осаду, на стінках прямо як керамічне окриття утворювалось від того, що велика жорсткість. З часом воно саме відпадало шматочками, які чимось нагадують яєчну шкаралупу.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Karen, а вода у вас звідки?

Karen, зазвичай нерж всередині не має покриття. Іноді може бути лак або фарба, але ззовні. Якщо пластівці виникають в чайнику, то це проблема води. Я колись як не було води, закип'ятив у чайнику якусь мінералку. Я такого більше не бачив. Вода стала повна дрібних пластівців, які згодом осіли на дно. А коли жили в Розсошенцях, там колодязьна вода давала дуже багато мінерального осаду, на стінках прямо як керамічне окриття утворювалось від того, що велика жорсткість. З часом воно саме відпадало шматочками, які чимось нагадують яєчну шкаралупу.
    Вода м'яка звичайна з-під крана.

Пластівці, що відлущуються, рудого кольору.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, спробуйте закип'ятити воду в якомусь посуді і поспостерігайте за результатом. Якщо пластівці будуть з'являтися - проблема або з водогоном, або на водозаборі, або на очисних.Зараз йдуть сильні дощі, все може бути. Коли набираєте, вода біла від хлору чи прозора?
+ Ответить в теме

Теги для этой темы