Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2750Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1643 из 2067
Показано с 16,421 по 16,430 из 20664.
 1. #16421
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!


  sharasha, з вікна на когось крикни ))

 2. #16422
  Offline
  Нервова, курррва

  re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!


  Sky, Ага! Шоб колеса поспускали потім?) спасіба тобі, доброжелатєль!)))
 3. #16423
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!


  sharasha, і таке може буть? Тоді нинада :) Луччє завари чайку з мелісою )
 4. #16424
  Offline
  Нервова, курррва

  re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!


  Sky, Не поможе!)нада посилать) але в себе в дворі нє!))) не красіво!))
 5. #16425
  Odo
  Offline
  -

  re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!


  Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
  Вот є люди, у яких перманентна депресія і безисходность
  і як вони жиють, не понімаю
  Жиють? Гм... ніколи не думав, що від полтавців почую таку західну форму цього слова.
 6. #16426
  Offline
  Нервова, курррва

  re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!


  Odo, Отож частіше форум тре читать!))
 7. #16427
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!


  Я влітку спілкувався з однією полтавкою, що родом з західної України. Так та мене перепитала, чи я часом не звідти ))

  Клєр Захаровна
  Всьо х а р а ш о!!!
  Кум всігда звонить по тіліфону, а тут з якогось дива рішив по скайпу:
  - Кума, а бомбезний в тебе статус в скайпі!
  - А шо там, бо я вже забула.
  - Токо прівикаєш к харошой жізні, как она опять становіца луччє - рже кум, - а вєдь правда! Нада бистро привикать до харошой жизні, бо завтра, сука, нєізвєстно шо буде...
  - Та да, - грустно рєзюмірую я, - ти правий... життя вчить нас радіти банальним речам, на які раніше увагу не звертали.

  От встав утром з кроваті, а тут хоппа - тапки на місці і правильно стоять і ніяка падла не уволокла і не гризла їх вночі в кутку. Ти починаєш ранок з уміротворєнія, а не з нервів і вже знаєш, шо сьогоднішній день складеться нормально і тобі від цього вже харашо.

  Йдеш на роботу, а на тебе сернула ворона і ти знов радієш, бо в тебе сьогодня, як не странно, з собою єсть серветки і нічо страшного не случилось, а навпаки - це знак, шо скоро тобі подваліт нєжданчік у вигляді грошиків.
  Тротуаром йде сраката бабіща з двома такими ж торбіщами в розтопирених руках і тільки з третього разу ти її переганяєш і радуєсся, шо не перечіпився і тебе не обклали трьохетажним і що єслі поддать газу, то ти не опіздаєш на ділову зустріч, чи на роботу...
  Увалюєшся в офіс, опіздавши всього на 3 хвилинки, а тут начальнік на воротях в червоних чоботях з червоною пикою, руки в боки: "ну всьо, козліки, ви мене задрали, виговор по пріказу". І ти радієш життю, шо начальнік в гуморі - бо "козліки" і виговор по пріказу(якого в очірідний раз не буде) - то гамно і пугалка для дурників.
  Тут мама подзвонила і сообчила, шо в її 74 года всьо супєргуд, ну развєшо мєлкі нєпріятні нюанси з больними ногами і таким же серцем і каже: "Доця, то всьо фігня, от якби ця клята війна закінчилась і діточки не гинули на війні..."
  - Да, мама, - кажу я, і на очі навертаються сльози... і тут опять харашо, шо вона їх не бачить і я відразу переводжу розмову на іншу тему, бо в неї знову розболиться серце, а я далеко, аж за 1000 км і допомогти не можу, - як там поживає одноглаза Варвара? (кішка, яка прибилась до мами біля мусорних баків. Діловито заперлася в хату і відразу вляглася в крісло, вроді 100 років тут і жила).
  - Та нічо, таскає мені мишей під двері, заботиться... - сміється мама і мені вже харашо від того, що вона весела.

  В машині шото вже 2 місяця тарахтить під капотом і ти радієш, шо вона досі не розвалилась і їздить. А тут ще й вдалося заправити бак по старим цінам...
  В Приваті опять глюкнула сістєма і прийдеця ще раз чвалать, шоб переказати гроші для Армії. Но це вже харашо, лишній раз прогуляюсь.
  Дзвонить младшенький і просить дозволу закосить із пари і ти радієш таким тонкім отношеніям і розрішаєш, потомушо, шо за студєнт, який не прогулює?
  Старший отчитуєця в скайпі, шо вже трохи меньше кашляє і температури нема, але він їсть мед, а це вже харашо, бо мед для здоров"я це вопше харашо...
  О, сонечко пробило промінчиком і ти опять радієш, що така тепла осінь і молишся в душі, щоб і зима була не злюща і шоб кляті москалі вдавились своїм вонючим газом, Кримом і Донбасом і понімаєш, шо таки рано, чи пізно вони вдавляться, сволочі...

  Нє, котани, както слішком много харошого. Щас позвоню Коляновні (в неї на мене одріс зуб, за то, шо я пропала в суботу і не брала трубку), вона мене одчитає і в мене даже спортиця трошки настрій. І це вже харашо, бо я шото опять начала привикать до харошой жизні)))
  Хай буде тут )
 8. #16428
  Odo
  Offline
  -

  re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!


  Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
  Odo, Отож частіше форум тре читать!))
  А хто ще тут так каже?
 9. #16429
  Offline
  ри?

  re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!


  Как бы Вы описали ад?

  Реальный вопрос на тесте по физике в NUI Maynooth (Kidare, Ireland). Ответ одного из студентов был настолько «глубоким», что профессор решил поделиться им в сети.

  - Вопрос: «Как бы Вы описали ад — как экзотермичную (отдает тепло), или как эндотермичную (абсорбирует тепло) систему?»
  Большинство студентов пытались описать ад с помощью закона Бойля: газ при расширении охлаждается и температура при давлении падает. Один из студентов написал:

  «Сначала мы должны выяснить, как изменяется масса ада с течением времени. Для этого нужно знать, сколько душ прибывает в аду и сколько душ его покидает. Я считаю, что если душа попадает в ад, покинуть она его не может. На вопрос, сколько душ прибывает в ад, нам помогут ответить различные религии, существующие сегодня в мире. Большинство из этих религий утверждает, что души людей, не принадлежащих их церкви, однозначно попадают в ад. Поскольку человек не может принадлежать больше чем к одной религии, можно однозначно утверждать, что все души попадают в ад. Приняв во внимание индексы рождаемости и смертности, можно предполагать, что число душ в аду растет экспоненциально.

  Рассмотрим теперь вопрос изменения объема ада. Чтобы в аду поддерживать одинаковую температуру и давление, объем его должен увеличиваться пропорционально увеличению количества душ — согласно закону Бойля. Иначе говоря, мы имеем 2 варианта:

  - если ад расширяется медленнее, чем растет число пребывающих душ, то температура и давление там будут расти до тех пор, пока ад просто не развалится;
  - если же ад расширяется быстрее, тогда температура и давление падают — ад замерзнет.

  Каков из вариантов правильный?

  Взяв за основу высказывание Анжелы на первом курсе, что «в аду скорее настанет зима, чем я с тобой пересплю», а так же тот факт, что сегодня мы проснулись вместе — мы придем к однозначному выводу, что ад замерз. Из этого следует, что ад не в состоянии более принимать души. Остается только рай, что и подтверждает наличие Бога. Этим, видимо, и объясняется тот факт, что Анжела всю прошлую ночь кричала: «О, Боже!».

  Студент получил «отлично» единственный на курсе.
 10. #16430
  Offline
  Пророк

  re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!


  Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
  Шось хочется когось послать! Якийсь день такий...
  Можна і мене )))
+ Ответить в теме

Теги для этой темы