Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2596Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1631 из 2020
Показано с 16,301 по 16,310 из 20194.
    ри?

re: Никакого оффтопа!

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Про то, что если вам хочется кого-то с форума обговнометить - то пишите сюда!
    Тобто тема створена для того, щоб такий собі Фьодор прийшов сюда і сказав, який поц і задрот нєкій Віталька? Я правильно поняла?

Banned

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Тобто тема створена для того, щоб такий собі Фьодор прийшов сюда і сказав, який поц і задрот нєкій Віталька? Я правильно поняла?
    Да, или их направили сюда выяснять свои отношения! Это такой себе типа ринг! Хочешь сраться - сюда! И здесь вот уже наши сообщения являются оффтопом = )
    ри?

re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!

sharasha, надо буде потребувать, шоб тяг свої бюргерські кості на НГ сюда. І захватив подарків нам... і сасісьок гамбурських... і дороги фріцевські)))
    Пророк

infospacer, стосовно саме Вашого момента. Я добре його пам’ятаю. Ви почали повчати Ялину, як і де писати. Таких повчальників було достобіса. Тому Вам зразу було вказано на правила. Не треба ображатися на те, що я виконую свої обов’язки - Ви ж цього прагнете))
    Ну, якщо Ви той момент пам'ятаєте, то, певно, повинні пам'ятати, що насправді я нікого не повчав, а лише висловив своє враження з приводу прочитаного (точніше, з приводу лексики дописувачки). Але те, що мої враження Ви прийняли так близько до серця і вважаєте повчанням - якраз і говорить про Вашу надмірну прихильність та турботу до деяких учасників форуму. Тому що, наприклад, коли незадовго до того мене erazer мало не матюками крив - це Вас так не турбувало...

Взагалі, ще раз хочу повторити - якщо Ви не відчуваєте своєї неправоти і не бажаєте добре поміркувати над моїми зауваженнями - то діалог наш на цю тему варто припинити. Тому що щось Вам доводити (або, боронь боже, повчати) в мене немає вже ніякого бажання.
    ри?

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Да, или их направили сюда выяснять свои отношения! Это такой себе типа ринг! Хочешь сраться - сюда! И здесь вот уже наши сообщения являются оффтопом = )
    Дєло в том, котік, шо кагбе Ви забули про манюсінький нюанс:
    Заборонено розміщувати дописи, які:
    1. Будь-яким чином ображають інших учасників дискусії, як індивідуально так і узагальнено (наприклад: «Всі хто так думає — ідіоти»).
    Понімаєш, да? Я не протів теми. Але всі образи наказуємі. Уви. Бо потом начинаються соплі "мєня обідєлі, а модер спал сука, здєсь всьо схвачено". Так шо сріться в ПП, а не на общаковськом рінгє.

Но це суто кагбе мойо напомінаніє, можна до нього і не прислухатися канєш))

П.С. Ну і кагбе я не протів даже єслі ти наркоман. У тебе отлічнєйший пес. У мене даже 4 фото з ним єсть :)
    Нервова, курррва

laithemmer, О, дааааа!!!! І нада буде автограф взять!))) Бо коли ще із звіздой європейською "посидиш"?))
    ри?

sharasha, із чим-чим посидиш? Звіздой?!!! Ахахаха!!! :)))))
    Проси розписатися на груді! У тебе хоть є на чом) І пожать руку! І не мить її!!! Ні-ког-да!
    Нервова, курррва

laithemmer, Та шо там руку... Якшо вже жать, то жать не руку!))))))
    ри?

Я чур роблю фоткі! На память таксзать.
    Пророк

Дєло в том, котік, шо кагбе Ви забули про манюсінький нюанс:
    Заборонено розміщувати дописи, які:
    1. Будь-яким чином ображають інших учасників дискусії, як індивідуально так і узагальнено (наприклад: «Всі хто так думає — ідіоти»).
    Понімаєш, да? Я не протів теми. Але всі образи наказуємі.
    Під оцім постом:
    Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Ти звичайнісінький наркоша і плетеш хрєнь під впливом канабісу!
    Ви, шановна, особисто лайк поставили. Так що нічого тепер розказувати про "наказуємість образ"...
+ Ответить в теме

Теги для этой темы