Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2393Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1605 из 1973
Показано с 16,041 по 16,050 из 19724.
    kavapoltava

Re: Офтопик

незнаю про що ви, але засуджую.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Condor, нє, можете продовжувати пане. Але вже без мене, бо я для себе вже висновки зробив.
    Є таке негласне правило на форумі "не затикати форумцям рота". Я його не забуваю.
    Ответ Сообщение от Voland BulgakOFF Посмотреть сообщение
    незнаю про що ви, але засуджую.
    Новачок

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Є таке негласне правило на форумі "не затикати форумцям рота". Я його не забуваю.
    Був би модератом - не посилав би, а просто бидаляв той брєд.
    Просто видаляння "брєда" якшо не є затиканням рота напряму то десь поруч з тим стоїть, так шо мабуть забуваєте.
    І більше того, це правило доволі-таки гласне, прямо в правилах форуму прописане: Заборонено розміщувати дописи, які:
    9. Забороняють приймати іншим відвідувачам обговорення в темі.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Condor, у вас з Лєрою багато спільного.
    Новачок

Sky, Оооо! Будемо продовжувати удвох! :) Що у нас спільного з нею? Вміння відстоювати свою точку зору послідовними аргументами?
    Зануда

якщо не знаходиться розумнішого, то може у приват перенести цю цікаву дискусію?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Просто видаляння "брєда" якшо не є затиканням рота напряму то десь поруч з тим стоїть, так шо мабуть забуваєте.
    Якщо відбувається політичний тролінг? Ви помиляєтесь. До речі, інші модератори саме це і робили. Видаляли брєд і банили тролів.
    Вміння відстоювати свою точку зору послідовними аргументами?
    Ця риса притаманна більшості форумців, але я мав на увазі інше.
    Будемо продовжувати удвох! :)
    Хотів не продовжувати, але раз вам дуже хочеться з кимось поспілкуватись - будь ласка, продовжимо. Але чому вдвох? Ви забороняєте іншим брати участь у дискусії?
    Новачок

fabulist, А може комусь цікаво почитать? :) Ми ж наче нічого не порушуємо, це ж оффтоп тема.

Якщо відбувається політичний тролінг? Ви помиляєтесь. До речі, інші модератори саме це і робили. Видаляли брєд і банили тролів.
    Тобто якшо троллінг звичайний то його можна не видалять, а от політичного тролля треба заткнути? Повидаляти дописи й забанити. Це по суті те саме шо я раніше казав - дискримінація по патріотичних ознаках. Хто має повноваження - банить, хто не має - просто посилає. Так шо я не помиляюсь. То є затикання рота незручному користувачеві.
    Ця риса притаманна більшості форумців, але я мав на увазі інше.
    Що ж малося на увазі?
    Хотів не продовжувати, але раз вам дуже хочеться з кимось поспілкуватись - будь ласка, продовжимо. Але чому вдвох? Ви забороняєте іншим брати участь у дискусії?
    Так дуже хочеться, дякую. Не заперечую проти компанії, бажано побільше панів з форумного олімпу.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

панів з форумного олімпу
    Ніколи себе таким не вважав. Якщо можна, скажіть кого з форумців такими вважаєте?
    Тобто якшо троллінг звичайний то його можна не видалять
    Звичайний тролінг в основному - це порушення одного з пунктів правил.
    П.С. Не люблю обговорювати дії модераторів, але якщо ви вважаєте, що до певних осіб вони більш лояльні, чому не створити з цього приводу окрему тему?
    Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    то може у приват перенести цю цікаву дискусію?
    Фаб, най буде, мені приховувати нічого.
    скажений регент

Привіт усім) з 2011 року тут не був, але майже нічого не змінилося - всьо тєже дєйствующие ліца ))))))
+ Ответить в теме

Теги для этой темы