Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2207Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1591 из 1925
Показано с 15,901 по 15,910 из 19245.
    2.0

re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!

laithemmer, піди лучче випий водочки ))) то ще й заснеш отлічно

Sky
    Небо в твоїх очах ©

laithemmer, я на Полтавагаз тож зуб точу (хоч у мене і є гаряча вода). Батьки справно платять у себе за газ (у мене його немає, одне ліпіздрічєство), а тут здрасьтє приїхали "у вас борг 1080 грн.". Півдня розбирались звідки. В результаті ж що вийшло - інспектору ліньки було ходить взимку по засніжених дорогах і вона от фонаря писала показники, курва, ісходя із размєра дома. Павбивав би (с).
    2.0

ну таке, в тему свята ) дівочка, яку тягають досі по судам за яєшню, смажену на вічному вогні пише

Сєня назвав Юлю новим терміном "політичний друг" і сказав, шо вона передавала привіт.
    Вона насправді передавала, що відріже Сєні члєн і приклеїть його на лоб Турчинову, проте Сєня розповів тільки про привітання з Днем Незалежності.
    душевно так )))
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    laithemmer, я на Полтавагаз тож зуб точу (хоч у мене і є гаряча вода). Батьки справно платять у себе за газ (у мене його немає, одне ліпіздрічєство), а тут здрасьтє приїхали "у вас борг 1080 грн.". Півдня розбирались звідки. В результаті ж що вийшло - інспектору ліньки було ходить взимку по засніжених дорогах і вона от фонаря писала показники, курва, ісходя із размєра дома. Павбивав би (с).
    Показники писала курва-інспектор, а зуб точите на "Полтавагаз"? Цікава логіка... Чи у Вас є докази того, що такі приписки "от фонаря" є політикою підприємства?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

infospacer, для того на підприємтві є відділ кадрів, от нехай він і розбирається.
    Пророк

infospacer, для того на підприємтві є відділ кадрів, от нехай він і розбирається.
    Відділ кадрів повинен розбиратися у вірності записаних інспектором показників (адже саме через них у Ваших батьків виникла проблема)?!! Логіка все цікавіше...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

infospacer, відділ кадрів повинен ретельніше підбирати кадри і перевіряти їх пропридатність. Чи це теж не логічно? Чому я повинен розбиратися з окремо взятою людиною? Це задача того, хто її брав на роботу.
    Пророк

infospacer, відділ кадрів повинен ретельніше підбирати кадри і перевіряти їх пропридатність. Чи це теж не логічно? Чому я повинен розбиратися з окремо взятою людиною? Це задача того, хто її брав на роботу.
    У свій час мені доводилося проводити співбесіди з кандидатами на отримання роботи, і я розумію, як можна перевірити профпридатність програміста чи системного адміністратора. Я, звичайно, не спеціаліст з кадрової роботи, але я навіть уявити собі не можу, як можна перевірити профпридатність інспектора "Полтавагазу". Перевірити, чи може він ходити і чи не плутає цифри на письмі?
    До речі, з окремою людиною Ви розбиратися у будь-якому разі не повинні були, тому що такі справи взагалі-то вирішуються у суді, де позивачем буде не інспектор, а саме організація - "Полтавагаз". А вигравши такий суд, Ви цілком могли б позиватися до окремо взятої людини, завдяки діям якої мали весь цей клопіт. І вже з неї стягнути компенсацію за витрачений час та нерви. Але це я вже дещо замріявся, не та в нас країна.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

infospacer, за "міфічні" 1000 грн. подавати в суд? Судові витрати, нерви. Довести ж моральну шкоду у нашій державі вкрай важко. При тому що ситуацію вирішили і винна особа отримала "втик" від начальства. А перевірити легко. Якщо надходять скарги чи виникають якісь сумніви у роботі інспектора (так роблять в Полаваобленерго) - наступного дня відправити за закріпленими адресами іншого інспектора. Якщо отримали значні розбіжності в отриманих даних - зробити відповідні висновки.
    Пророк

infospacer, за "міфічні" 1000 грн. подавати в суд? Судові витрати, нерви.
    В суд повинні були подавати не Ви, а "Полтавагаз". Вам достатньо відмовитись оплачувати невірний рахунок.
    Довести ж моральну шкоду у нашій державі вкрай важко. При тому що ситуацію вирішили і винна особа отримала "втик" від начальства.
    Так і я про те ж:
    Ответ Сообщение от infospacer
    Але це я вже дещо замріявся, не та в нас країна.
    А перевірити легко. Якщо надходять скарги чи виникають якісь сумніви у роботі інспектора (так роблять в Полаваобленерго) - наступного дня відправити за закріпленими адресами іншого інспектора. Якщо отримали значні розбіжності в отриманих даних - зробити відповідні висновки.
    Водоканал робить ще простіше: не ганяє інспекторів лазити по снігових заметах та цілувати закриті під'їзди, а просто садять інспектора на телефон і та раз на місяць чи два (точно не засікав) дзвонить і, уточнивши адресу, просить продиктувати показники лічильника. Все! Якщо показники підозріло не відповідають попереднім - тільки тоді є сенс йти та перевіряти на місці.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы