Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2207Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1581 из 1925
Показано с 15,801 по 15,810 из 19249.
    Руда, з хвостом

re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!

вчора вночі залізла в ліжко спати і відчула гостру потребу висловити свої думки, адресовані одній людині, в письмовій формі. вирішила на завтра не відкладати, бо вже буде не то. виповзла з ліжка. написала...
    і вже потім зловила себе на думці, що мені навіть в голову не прийшло використати для цього папір і ручку... діти прогресу))

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Папір і ручку я використовую, можу написать, почеркати-виправити, переписати на "чистовик", а от щодо музики - інколи дійсно облом шукати CD чи зовнішній HDD і шукаєш в неті.
    2.0

Rinka, а я навпаки "для себе" занотовую, а "для общества" клацаю. не можу відмовитися від фетіша - хорошої ручки і процесу писання нею. щоправда, вони в мене не приживаються: уграть (читай, поламать фізично) капілярний СТАЛЕВИЙ Паркер, ручку з пером - це треба уміти. та, якою пишу зараз, живе вже півроку. ттт
    Руда, з хвостом

Sky, від слова "чистовик" тіпає дитинства))
    музику я вже частіше слухай з свого плей листа ВК. на компі, бачте, довго шукати.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    від слова "чистовик" тіпає з дитинства))
    часто заставляли переписувати?
    Ответ Сообщение от Rinka
    зі свого плей листа ВК
    іноді й таке буває
    Руда, з хвостом

та нє. я якраз з тих дітей, бвтькам котрих не треба було постійно перевіряти мої уроки. якось воно все само собою робилося. при чому нормально. не як-небудь. навіть метал в школі дали. правда срібний. дуже вже ми з вчителькою хімії не дружили. ну і я з хімією теж.
    А по темі про чистовик: просто я не любила робити "як треба". не знаю як так пояснити, щоб було зрозуміло. я зрештою зроблю те, чого від мене хоче вчитель, але по-своєму. не любила я слухатись "беспрекословно".
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    та нє. я якраз з тих дітей, бвтькам котрих не треба було постійно перевіряти мої уроки. якось воно все само собою робилося. при чому нормально. не як-небудь. навіть метал в школі дали. правда срібний.
    це як про мене написала хімію я любив, а от фізику...
    Пророк

А я на українській мові з літературою зрізався... :)
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    українській мові з літературою
    укр.мова, укр.літ. - класний керівник в 10-11 класах, зар.літ, рос.мова - класний керівник в 5-9 класах = не вивчив = тобі капець )) Біологію, хімію полюбив ще з 3-го класу, коли їздив до бабусі, і там на горищі натрапив на мамині підручники з цих дисциплін. А потім були підручники двоюрідних брата і сестри. Підручник з біології для 5-6 класу я "ковтнув" за місяць літніх канікул, на стільки він був мені цікавим. Так само неорганічна хімія. Історію любив, але в 6-8 класах була така у нас вчителька, яка принципово не ставила оцінки "відмінно", аж доки класна (її ліпша подруга) не розповіла їй, що вона про це думає. Довго вони не говорили потім між собою )) Алгебру і геометрію у нас вела дуже цікава жіночка. Вона трохи зловживала (як алко, так і тютюном), але предмет викладала так, що не зрозуміти було неможливо. А фізика мені просто була нудною, особливо програма 9-11 класів. А найпростіше було на уроках праці і фіз-ри. Ото де можна було поваляти дурня.
    2.0

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    на уроках праці і фіз-ри
    самі ненависні уроки... фізруку треба було шоб ми то бігали, то стрибали... а шоб просто ніхєра не робить - так не можна було. плюс сам факт усвідомлення того, що треба тягнути форму, убивав... а праця це взагалі но коментс: вишивка, вишивка, трооошки шиття, вишивка, готування, вишивка, вишивка.... піпєц якийсь...
    я найбільше любила англійську. але у нас постійно мінялись вчителі. дуже хотілося до вчительки з іншої підгрупи, яка їх вела кілька років. але вона мене довго не брала, бо типу, сьогодні ти до мене просишся, а завтра скавулітимеш, що я від тебе багато вимагаю. але потім таки втрапила... жучила вона, прости господи, як ніхто не жучив. але це та вчителька, яку я завжди згадуватиму. кажуть, жиє нині десь на Канадщині...
+ Ответить в теме

Теги для этой темы